Živých nás nedostanú - Eláni slaví a fanoušci jásají. 30 let od vydání alba Hodina slovenčiny a podzimní turné

Jedna z nejpopulárnějších slovenských kapel se po pauze od koncertování na podzim opět vrací na pódia. A o kom je řeč? Přeci o známé trojici, kterou tvoří Jano Baláž, Vašo Patejdl a frontman Jožo Ráž. Eláni vystoupí během září a října v celkem osmi městech České republiky a fanoušci tak mají z čeho vybírat.



Podzimní turné pojmenovali Živých nás nedostanú a při svých dvouhodinových vystoupeních Eláni zahrají jak své staré známé hity, jako například Kde si či Neviem byt sám, tak i písně z aktuální tvorby. Koncerty se budou odehrávat ve velkých halách, kde to mohou tyhle nestárnoucí legendy pořádně rozjet a atmosféra bude pro fanoušky jistě nezapomenutelná.



Kapela, která vznikla v roce 1968 a téměř před deseti lety vyprodala i slavnou Carnegie Hall v New Yorku, má na kontě již 14 slovenských a 5 anglických alb. V současné době s trojicí vystupuje také L'ubo Horňák (klávesy), Peter Farmbauer (kytara a zpěv) a Boris Brna (bicí).


Termíny koncertů:
23. 9. Karlovy Vary, KV Aréna
28. 9. Zlín, Zimní stadion Luďka Čajky
30. 9. Liberec, Home Credit Arena
5. 10. Plzeň, Zimní stadion
10. 10. Pardubice, Tipsport arena
12. 10. Ostrava, Arena 
14. 10. Brno, DRFG Arena
19. 10. Praha, Tipsport arena 

Zdroj fotek: archiv Elán
GALERIE

Související obsah:

» Elán se vrací na velká pódia. Bude to naposledy?   (Jan Vavřík, 02. 12. 2013)
» Elán chystá na podzim nové album a turné   (Karel Souček, 18. 06. 2014)
» Lídři kapel Elán a Tublatanka bojují za slovenskou hudbu   (Jan Vavřík, 15. 07. 2014)
» Eláni chystají velkou show na česko-slovenskou hranici   (Karel Souček, 16. 04. 2015)


ZADEJTE KOMENTÁŘ



HUDEBNÍ ZPRÁVY
Sto zvířat zaplnili Rock Café
31.03.

Sto zvířat zaplnili Rock Café

A to letos přímo doslova! Koncert byl vyprodaný, takže v malém prostoru Rock Café nebylo skoro...


HOOVERPHONIC ZAHRAJÍ V ČERVNU POD ŠIRÝM NEBEM V LEDÁRNÁCH
30.03.

HOOVERPHONIC ZAHRAJÍ V ČERVNU POD ŠIRÝM NEBEM V LEDÁRNÁCH

Hooverphonic je belgická rock/popová formace založená v roce 1995. Oblíbená belgická skupina Hooverphonic zahraje...


Lamb of God s Kreator potěšili (mimo jiné) německé fanoušky
29.03.

Lamb of God s Kreator potěšili (mimo jiné) německé fanoušky

Koncertu amerických death/groove metalových Lamb of God se v České republice pravděpodobně už nedočkáme, a tak byla...


Mirai se vrací do svých punkrockových začátků
29.03.

Mirai se vrací do svých punkrockových začátků

Že umí Mirai přitvrdit, dokazuje písnička Tenkrát z úspěšné desky Maneki Neko. Ta se nyní dočkala videoklipu,...


Britská rocková kapela The Sisters of Mercy se vrací do Prahy v rámci své evropské tour
29.03.

Britská rocková kapela The Sisters of Mercy se vrací do Prahy v rámci své evropské tour

Echo Promotion vám je přináší 12. 10. 2023 do Lucerna Music Baru v Praze. The Sisters of Mercy jsou britská...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Kusy radosti
27.03.

Kusy radosti

» Vypsaná Fixa

Kusy radosti je nové, v pořadí desáté album skupiny Vypsaná fiXa,...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru