Eláni chystají velkou show na česko-slovenskou hranici

Legendární kapela Elán má mnoho fanoušků v Čechách i na Slovensku, její vystoupení v obou zemích navštěvují několikatisícové davy. Nyní se je bude snažit kapela propojit, neboť na 20. června chystá velký koncert na hranici mezi oběma republikami. Uskuteční se na letišti v Holíči, necelé tři kilometry od Hodonína.  



Tato akce bude navíc jednou z mála příležitostí užít si letos Elán live. „Předpokládáme, že v rámci Česka a Slovenska odehrajeme přibližně pět koncertů. Ten v Holíči bude mít speciální náboj a my se na to velmi těšíme," potvrdil Vladimír Moško ze zastupující agentury skupiny Elán. Kapela přicestuje do Holíče se zhruba stominutovým koncertním programem Elán Best of vol. 2, ve kterém zazní slavné hity jako Voda, čo ma drží nad vodou, Čaba neblázni, Nie sme zlí, Stužková, Sestrička z Kramárov nebo Kaskadér.  



Letiště v Holíči si během posledních let získalo pevné místo na mapě hojně navštěvovaných hudebních festivalů. Každoročně se tady v červenci koná multigenerační festival Cibula Fest. „Během Cibula Festu si na letiště v Holíči najde cestu přibližně deset tisíc návštěvníků z obou zemí. Tohle místo si diváci oblíbili, zvykli si na něj a rádi se sem vracejí. Elán nemusíme nikomu představovat – ani Čechům, ani Slovákům, kteří tuto skupinu milují. Koncertem na hranici tak potěšíme najednou oba národy," poznamenal Vladimír Chrenka, organizátor Cibula Festu a koncertu skupiny Elán v Holíči.
GALERIE

Související obsah:

» Elán chystá na podzim nové album a turné   (Karel Souček, 18. 06. 2014)
» Elán vychází vstříc pirátům   (Karel Souček, 03. 04. 2014)
» Lídři kapel Elán a Tublatanka bojují za slovenskou hudbu   (Jan Vavřík, 15. 07. 2014)
» Elán podpoří atraktivní přehlídku letecké techniky v Pardubicích   (Petr Škrabánek, 09. 05. 2013)
» Elán vyjíždí znovu na turné aneb The Best Of vol.2   (Jan Vavřík, 04. 03. 2014)
» Eláni to nezabalí ani příští rok   (Karel Souček, 25. 12. 2012)
» Elán zní na desce Živých nás nedostanú jako za starých dobrých časů   (Petr Škrabánek, 04. 12. 2014)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
David Koller vydává živé album a hlásí návrat do Fora Karlín
05.12.

David Koller vydává živé album a hlásí návrat do Fora Karlín

Live Forum Karlín 2024 je název nového živého alba Davida Kollera, které zachycuje koncert z prosince...


Of Mice and Men vytáhli fanoušky z hnízd
05.12.

Of Mice and Men vytáhli fanoušky z hnízd

Autorkou reportáže je Marcela Křížová. Byl příjemný nedělní večer posledního...


Let It Roll 2026 představuje první potvrzené interprety
05.12.

Let It Roll 2026 představuje první potvrzené interprety

Festival Let It Roll vstupuje do další kapitoly své globální dominance na poli drum & bass a elektronické...


Brutal Assault rozšiřuje sestavu o další death a thrash metalová jména
04.12.

Brutal Assault rozšiřuje sestavu o další death a thrash metalová jména

Festival Brutal Assault pokračuje v budování jednoho z nejsilnějších ročníků poslední dekády a oznamuje další balík...


Roztančení Ensiferum se vrací do klubu
04.12.

Roztančení Ensiferum se vrací do klubu

Melodické příběhy, epické refrény a pořádná dávka power-metalové energie dorazí do Brna!...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Něco zůstane
05.12.

Něco zůstane

» Jamaron

Něco zůstane je čtvrté studiové album pražské kapely Jamaron,...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta