Únorový koncert Highly Suspect se pro velký zájem přesouvá do Lucerna music baru

Velký zájem o únorový koncert Highly Suspect a vyprodaný Futurum Music Bar znamenají jediné - přesun jedné z netrpělivě očekávaných hudebních událostí příštího roku do větších prostor Lucerna Music Baru. Americké rockové trio se zde 17. února vůbec poprvé představí českému publiku.

I přestože kapela teprve předloni vydala své debutové album Mister Asylum, dokázala strhnout pozornost fanoušků po celém světě. Highly Suspect si hned svým prvním albem vysloužili nominaci na Grammy. Od té doby stoupají stále vzhůru. Další rok pánové svůj úspěch zopakovali a jejich druhé album The Boy Who Died Wolf jim vyneslo nominace na Grammy v rockových kategoriích hned dvě.

Přestože ani jedna z nich nebyla proměněná, jde i tak o docela jedinečný nástup na hudební scénu, který trojice (jmenovitě Johnny Stevens, Ryan Meyer a Richard Meyer) bude chtít zopakovat i s další deskou. Ta je již ve fázi příprav. Kapela kromě stálého koncertního vytížení připravuje nové skladby ve studiu a již příští rok by se jich fanoušci měli dočkat. Další várka vstupenek na pražský koncert je již k sehnání od 450 Kč.


Související obsah:

» Highly Suspect se s The Boy Who Died Wolf snaží vrátit rock do rádií   (Ondra Kocáb, 12. 04. 2017)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Hrady CZ

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Ethan Jewell předvedl ve Vídni hodně emotivní a intimní koncert
15.08.

Ethan Jewell předvedl ve Vídni hodně emotivní a intimní koncert

Ethan Jewell je americký hudebník, básník a tvůrce vystupující pod označením „musical poetry" - tedy hudba s prvky...


Xindl X se furt cítí jako Puberťák
15.08.

Xindl X se furt cítí jako Puberťák

Koncertem v ENERGY Pub v Riegrových sadech oslaví Xindl X své narozeniny. Uskuteční se již 19. srpna a koncert plný...


Tradiční vzpomínka Koncert pro Kaštánka v klubu Modrá Vopice
14.08.

Tradiční vzpomínka Koncert pro Kaštánka v klubu Modrá Vopice

9. srpna 2025 uplynulo neskutečných jedenáct let od doby, kdy odešel do rockového nebe kytarista Luboš Kaštánek...


26. ročník slánského festivalu VALNÍK nebude jen o punk rocku
14.08.

26. ročník slánského festivalu VALNÍK nebude jen o punk rocku

Tři desítky skupin vystoupí na již šestadvacátém ročníku slánského hudebního open air festivalu VALNÍK....


Čtvrtý den na festivalu Brutal Assault zvítězily švédské melodie
14.08.

Čtvrtý den na festivalu Brutal Assault zvítězily švédské melodie

V sobotní dopoledne posledního dne festivalu panovalo příjemné počasí, které se později proměnilo v nejteplejší...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Jeviště snů
05.08.

Jeviště snů

» Donor

Třetí album valašské powermetalové skupiny Donor s názvem...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru