Sting vystoupí v Česku už po čtvrté během dvou let

Zpěvák Sting navštíví i příští rok Českou republiku se svojí oceňovanou show My Songs. Tentokrát jeho skvělý koncert mohou zažít v plzeňském amfiteátru Lochotín a to 4. června 2024.

Stingův koncert "My Songs" je živelná a dynamická show, na které zazní jeho nejoblíbenější hity, zahrnující jeho slavnou kariéru jako člena skupiny The Police i jako sólového umělce. Po mimořádně úspěšném šestidenním vystoupení v prestižním londýnském Palladiu byl koncert "My Songs" označen deníkem The Times za "mistrovskou třídu".

Koncert se věnuje jeho nadčasovým hitům jako "Fields of Gold", "Roxanne", "Every Breath You Take", "Message in a Bottole" a nesčetným dalším kultovním písním. Během turné Stinga doprovodí elektrizující rocková kapela.

Vstupenky jsou již v prodeji.

GALERIE

Související obsah:

» Singl If It´s Love avizuje nové Stingovo album   (Karel Souček, 09. 09. 2021)
» Sting   (Martin Král, 20. 08. 2012)
» Sting míří směrem na Brno, předskakuje mu Vojta Dyk   (Karel Souček, 16. 06. 2019)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Duchovní kořeny americké historie a southern gospelová skupina Lužická Tráva: první jarní kouzelné live v Jestřebí
02.04.

Duchovní kořeny americké historie a southern gospelová skupina Lužická Tráva: první jarní kouzelné live v Jestřebí

V neděli 29. března odpoledne proběhl v útulných prostorách jestřebské restaurace Rychta koncert...


Intenzita bez odstupu - Ari Abdul
02.04.

Intenzita bez odstupu - Ari Abdul

Pražská MeetFactory se 27. března proměnila v prostor plný vášně, temné estetiky a nekompromisní energie. Fanoušci...


Duet Ewy Farne a kapely Mirai Vzpomeneš si? vznikl spontánně a neplánovaně
31.03.

Duet Ewy Farne a kapely Mirai Vzpomeneš si? vznikl spontánně a neplánovaně

Vzpomeneš si? je název nového singlu zpěvačky Ewy Farne a kapely Mirai. Přestože se jedná o propojení dvou výrazných...


Na Bludfest se nyní dopravíte přímo z Prahy: třetí ročník Yungbludova festivalu přináší novinky
31.03.

Na Bludfest se nyní dopravíte přímo z Prahy: třetí ročník Yungbludova festivalu přináší novinky

Titulní fotografie: RFP Concerts / Ruby Boland Bludfest – Yungbludův jedinečný festival, který si v předchozích...


Hypnotické jaro s Tame Impala
30.03.

Hypnotické jaro s Tame Impala

Poprvé v České republice uvítáme kapelu, která je ikonickým interpretem poslední doby, australští Tame Impala již...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Ulož tmu
22.03.

Ulož tmu

» Nauzea Orchestra

Nauzea Orchestra vydává svou šestou řadovou desku Ulož tmu, na níž mísí...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta