Sarah and The Adams se objeví na koncertních pódiích

Uskupení Sarah and The Adams, které vzniklo v roce 2011, zahraje v několika českých městech. V čele skupiny stojí samozřejmě zpěvačka a klavíristka Šárka Adámková a jako šestého člena si už nastálo skupina přibrala vokalistku Petru Páchovou-Lstibůrkovou.

Na koncertu v Praze se tato sestava rozroste o bicmana Martina Kopřivu a na kontrabas zahraje Tomáš Liška. V Teplicích zase na bicí zahraje David Landštof. Vrcholem koncertování bude účast na dvou hudebních festivalech. Prvním jsou Colours of Ostrava a v Panenském Týnci to bude Open Air Festival.



Protože kapela chystá vydat nové album, zazní na koncertech kromě tradičního repertoáru i několik novinek. Za autorstvím většiny skladeb skupiny stojí právě Šárka Adámková, která spolupracuje s Michalem Gregorem, Lucienem Zellem a Petrou Studenou.



Šárka začala veřejně působit již v sedmnácti letech, když začala jako písničkářka cestovat po Evropě s různými hudebními partami. Několik let pak vystupovala v  klubech ve Skandinávii pod jménem Sarah Adams. Vše vyvrcholilo vydáním debutového alba My Place, na kterém spolupracovala s kytaristou Michalem Gregorem a několika dalšími kamarády z české jazzové scény. Pomohl i kytarista Josef Štěpánek a jako host si zazpíval David Schaffer.

23. 3. - Odry, Village Sound club
27. 3. - Praha, Jazz Doc
02. 4. - Jihlava, DKO (projekt Malá scéna)
10. 5. - Teplice, Jazz Club
21. 7. - Colours of Ostrava
09. 8. - Open air festival  
GALERIE

Související obsah:

» Na písničkářských koncertech mám rád intimitu s publikem, tvrdí Xindl X   (Karel Souček, 20. 03. 2013)
» Carloffův The Escapist je nadčasovou deskou   (Karel Souček, 24. 03. 2013)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Crystal Lake představí novou desku v pražském Rock Café
05.02.

Crystal Lake představí novou desku v pražském Rock Café

Pražské Rock Café se 3. března stane dějištěm večera, který potěší fanoušky současného metalcoru...


Temná melodie a moderní metalcore v plné síle s Motionless In White
05.02.

Temná melodie a moderní metalcore v plné síle s Motionless In White

Pražské Forum Karlín bude 22. února hostit jeden z největších metalcorových koncertů letošní zimy. Do Prahy...


Tereza Balonová startuje novou éru: představuje videoklip a singl Londýn
05.02.

Tereza Balonová startuje novou éru: představuje videoklip a singl Londýn

Vynikající autorka, kytaristka a interpretka Tereza Balonová představuje píseň inspirovanou pobytem v hlavním městě...


Erika Rein a Táňa Lvovská - jemné hlasy, ktoré majú silu
04.02.

Erika Rein a Táňa Lvovská - jemné hlasy, ktoré majú silu

Slovenská speváčka Erika Rein vystúpi 05.02.2026 v Klube Alterna v Brne, kde predstaví svoju súčasnú tvorbu naživo...


Shortlisty Cen Anděl Coca-Cola 2025 jsou tady
04.02.

Shortlisty Cen Anděl Coca-Cola 2025 jsou tady

Členové České hudební akademie svými hlasy rozhodli o předvýběru pro letošní nominace Cen Anděl Coca-Cola...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Roll with Punches
23.01.

Roll with Punches

» Adams Bryan

Roll with Punches je sedmnácté studiové album kanadského...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta