Nový klip Support Lesbiens představuje komorní melodrama s groteskními prvky

Letos v říjnu vydala skupina Support Lesbiens nové album Sugarfire. To obsahuje také tři písničky v češtině, k nimž napsal texty bývalý frontman kapely Josef "Czenda” Urbánek. Jednou z nich je singl Monet, který se nyní dočkal videoklipu. 

"Poslední měsíce se ve světě hodně mluví o novém iPhonu 16pro s tím, že dokáže točit skoro jako filmová kamera. Dokonce nejeden slavný režisér na něj plánuje natočit celovečerák. A protože nedávno v kapele Filip s Ráďou založili filmařský kroužek, rozhodli jsme se svěřit do jejich péče, koupili iPhone a nechali jsme kluky tvořit. Vznikly tak zatím dva videoklipy, z nichž první, k aktuálnímu singlu Monet, nyní představujeme. Jedná se o komorní melodrama s groteskními prvky, natočené ve stylu devadesátých let. Hlavní roli zde hraju já a moje přítelkyně Daniela,” komentuje videoklip zpěvák Dušan Marko



„Příběh klipu je o tom, jak moc je někdy složitá komunikace mezi dvěma lidmi, co se mají rádi. Důležitá message je, že každá Trampota má svou mez a všechny spory stojí za to překonat, protože život je krátký a nemá smysl se trápit blbostma,” dodává bubeník Radek. "Když jsme s Danielou točili klip Monet, tak jsme se neskutečně bavili, protože jsme víceméně předvedli to, jak to chodí u nás doma. Daniela představuje "Sugarfire”, ženu s ohnivým temperamentem, která si nenechá nic líbit. Návod, jak obměkčit takovou dračici, najdete na konci klipu!” popisuje s nadsázkou Dušan

V pražském klubu Roxy, 26. 3. 2025, Support Lesbiens pokřtí nové album Sugarfire a zároveň zahrají své největší hity. Slibují také několik zajímavých hostů.


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
A-Fest propojí vědu a hudbu. Na akademickém festivalu vystoupí i The Scrambles
29.05.

A-Fest propojí vědu a hudbu. Na akademickém festivalu vystoupí i The Scrambles

Akademie věd ČR není jen místem výzkumu, laboratoří a odborných debat. V jejích ústavech působí také řada...


bbno$ v Praze proměnil SaSaZu v absurdní internetový mejdan
28.05.

bbno$ v Praze proměnil SaSaZu v absurdní internetový mejdan

Pražské SaSaZu se na večer proměnilo v místo, kde se potkaly internetové memy, taneční pohyby, vajíčková...


Archers: První dlouhohrající deska je pro kapelu zásadní prohlášení
26.05.

Archers: První dlouhohrající deska je pro kapelu zásadní prohlášení

Před jejich premiérovým koncertem v České republice jsem se na festivalu Rock for People setkal se zástupci...


David Byrne představí v Praze nové album i svou jedinečnou hudební vizi
26.05.

David Byrne představí v Praze nové album i svou jedinečnou hudební vizi

David Byrne, zakladatel Talking Heads, držitel Grammy, Oscara i Zlatého glóbu a jedna z nejoriginálnějších postav...


The Rocketman přiveze do Prahy futuristickou rave show
26.05.

The Rocketman přiveze do Prahy futuristickou rave show

Už 13. června 2026 dorazí do pražského klubu ROXY jeden z nejvýraznějších producentů současné rave...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Megadeth
06.05.

Megadeth

» Megadeth

Megadeth je eponymní sedmnácté studiové album thrashmetalové...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

PODCAST TŘI DECI
Tři Deci #31: Festivaly 2026
24.05.

Tři Deci #31: Festivaly 2026

V dnešní epizodě se začneme pomaličku připravovat na nadcházející festivalovou...