Nové album zpěvačky Debbi se bude ubírat v soulovém duchu

Energický, strhující, roztančený, v soulovém duchu se ubírající. Takový je nový singl You Wanted All zpěvačky Debbi, dvojnásobné držitelky Ceny Anděl. Ta píseň s klipem vydává po dvou letech a jedná se o první hudební ochutnávku z připravovaného alba s názvem Deep Emotions. Deska vyjde začátkem roku 2025 a vzniká za zásadního autorského a producentského přispění Borise Carloffa.   

„S Borisem jsem točila své čtvrté řadové album a byla to mimořádná zkušenost. Lišila se od všech mých předchozích nahrávání. Byla to intenzivní spolupráce při vzniku písní, kde jsem měla možnost se aktivně podílet na jejich tvorbě a výsledné podobě. Boris točil většinu nástrojů sám, zároveň je výhradním autorem a aranžérem. Přála jsem si, abychom byli uváděni společně jako tým," říká ke vzniku desky zpěvačka Debbi

Píseň You Wanted All naznačuje sound a atmosféru připravované kolekce písní. SOUL. Tedy zpívání „z hlouby duše", které potvrzuje slova legendy české hudební kritiky Jiřího Černého. „Debbi zpívá, jako když delfíni plavou." Debbi - přestože rusovláska - zpívá se stejnou lehkostí a prožitkem jako černošské zpěvačky z New Orleans. Autorem písní na desce je producent Boris Carloff. Ten s Debbi vytvořil neočekávané tvůrčí duo, které ukazuje velký umělecký potenciál.  „Naši společnou práci jsem si moc užíval, protože nám to absolutně celé jelo na stejné hudební vlně. Sedlo to, jak to nejvíc mohlo," doplňuje Boris Carloff.


GALERIE

Související obsah:

» Zpěvačka Debbi na novém albu opustila popěvky typu La, La   (Karel Souček, 06. 04. 2013)
» Debbi vstoupila do nové etapy osobního i profesního života   (Karel Souček, 22. 08. 2022)
» Láska ruku v ruce s logikou a vůlí   (Jakub Fritsche, 23. 05. 2013)
» Debbi ve svém novém klipu zvážněla   (Karel Souček, 19. 03. 2013)
» Debbi zazářila v Akropoli   (Jitka Fialková, 20. 02. 2014)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Magický večer a dvojitý křest na Cargo Galery
18.05.

Magický večer a dvojitý křest na Cargo Galery

V sobotu 16. května hostila pražská Cargo Gallery další z výrazných jarních koncertních večerů. České kapely...


Kouřící Králík praskal ve švech a lokální scéna ukázala, že má co říct
17.05.

Kouřící Králík praskal ve švech a lokální scéna ukázala, že má co říct

V baru U Kouřícího Králíka v Brně se děly věci! Nabídl večer, který měl všechno, co od malého klubového...


Co si nenechat ujít na festivalu Rock for People?
17.05.

Co si nenechat ujít na festivalu Rock for People?

Festival Rock for People 2026 každoročně nabízí obrovské množství interpretů napříč žánry a orientace v programu...


Skillet rozproudili Forum Karlín
16.05.

Skillet rozproudili Forum Karlín

Dne 9. května 2026 se ve Foru Karlín odehrála nezapomenutelná hudební událost, která přilákala množství fanoušků...


Dechové nástroje místo kytar: Ottone Pesante v Praze a Brně
16.05.

Dechové nástroje místo kytar: Ottone Pesante v Praze a Brně

Pražský klub Cross a brněnský Kabinet Múz bude hostit jeden z nejoriginálnějších koncertů letošního jara. Do Prahy...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Megadeth
06.05.

Megadeth

» Megadeth

Megadeth je eponymní sedmnácté studiové album thrashmetalové...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

PODCAST TŘI DECI
Tři Deci #30: Výroční akce
09.05.

Tři Deci #30: Výroční akce

Dnešní narozeninovou epizodou slavíme rok existence podcastu Tři Deci, a tak si budeme...