Na Open air v klubu Modrá Vopice to rozjede Visací zámek a Nežfaleš

Letní open air akce jsou v plném proudu!
V úterý 23. července se právě jedna z nich, uskuteční v klubu Modrá Vopice. Bude mít také open air charakter, neboť klub má možnost dělat akce pěkně pod širým nebem. A kdo má rád dobrou punkovou muziku a letos nemá možnost se dostat na nějaký ten festival, určitě uvítá i tuhle možnost dopřát si naživo legendární Visací zámeka také již hodně zkušené Nežfaleš. Visací zámek už asi čtyři roky avizuje, že pořádná punková rodina by měla mít své vlastní Punkový království, kde by nebyl nikdo ničím vázán a zábava by zde jela prakticky nonstop a je zcela jedno, jestli to tempo někdo vydrží nebo ne, protože kamarádi určitě nikoho nenechají padnout. A 'Visáči' jsou na tom dost podobně – i když už mají bezmála čtyři křížky na hřbetu, jedou pořád na doraz, a kdyby náhodou někdo padl, hodí ho d
Nežfaleš jsou sice služebně mladší než jejich kolegové, ale o zkušenostech hovoří nejen rok 2002, kdy se kapela probudila k životu, ale i nespočet výborných festivalových či klubových koncertů i zajímavých hudebních počinů. Naposledy se takto představili koncem loňského roku, kdy vydali společné splitko s kapelou Supertesla, ke kterému ještě jako bonus přidali letos na jaře videoklip Fotky. Tahle kapela si na nic nehraje a víc než faleš hudební ji zajímá hlavně spokojenost fanoušků. Není pro ně malých akcí, takže pořád platí motto:„Každej klub i bar, každej víkend za to stál!" Není nad čím více dumat, takže dvě stovky na vstupné do kapsy a přijď do Modré Vopice. Začátek je plánovaný na 19.hodinu
Související obsah:
» Velký punkový večer v Modrý Vopici byl parádní! (Jana Kleinbauerová, 22. 02. 2017)» Modrá Vopice vzpomínala na muzikanta, zpěváka a muzikálového herce Roberta Hlavatého (Jana Kleinbauerová, 19. 06. 2019)
» Klubem Modrá Vopice zněly koncerty věnované vzpomínce na Kaštánka (Jana Kleinbauerová, 11. 08. 2017)
» Modrou Vopicí zněl crossover-rock, power metal, hard and heavy, ale i rock'n'roll (Jana Kleinbauerová, 22. 11. 2015)
HUDEBNÍ ZPRÁVY
Nejintenzivnější večer roku?
Začínám si říkat, jestli už na tohle nejsem starý. Jasně, v 22 letech je to zvláštní představa, ale věk se pomalu,...
Slibují filmový trhák léta, ale kde je originalita?
Brad Pitt? Fantastický herec. Formule 1? Fantastický sport. Kombinace? Slibují nám letošní filmový trhák léta,...
Speciální koncerty na letošním festivalu Brutal Assault
Josefovský festival Brutal Assault každoročně kromě standardních koncertů rozličných kapel láká i na speciální sety,...
Letňany vzlétnou na proudech padesátileté železné panny
Oslavy 50. výročí založení legendy Iron Maiden má i letos v rámci turné s názvem The Run For Your...
Rockový Katapult jede narozeninovou šňůru, Sušice se stala její druhou zastávkou
Legendární Katapult s frontmanem Oldou Říhou slaví letos nádherné padesáté narozeniny. K tomuto...
» zobrazit více...
RECENZE
» A(b)rakadabra znamená stále špičkovou...
» Nostalgická duše Joker Beat plachtí za nadějí...
» Arakain 2006: Labyrint, Touža a neúprosný...
» „Achtung, Sultan!“ volá První Hoře...
» Ve svobodném a magickém světě MBT je otevřeným...
» Crazy Story kapely Totální nasazení baví...
» zobrazit více...
Nezapomenutelný zážitek s japonským metalem
Letos jsem si řekla, že zkusím poznat nějaký ten metal. A proč nezačít hned...
Letňany vzlétnou na proudech padesátileté železné panny
Oslavy 50. výročí založení legendy Iron Maiden má i letos v rámci turné...
Nejintenzivnější večer roku?
Začínám si říkat, jestli už na tohle nejsem starý. Jasně, v 22 letech je to zvláštní...
Speciální koncerty na letošním festivalu Brutal Assault
Josefovský festival Brutal Assault každoročně kromě standardních koncertů...
Kapela Corenote otočí váš svět Vzhůru Nohama
Českolipská crossover kapela, Corenote, vydala v pátek 25. dubna své...
Slibují filmový trhák léta, ale kde je originalita?
Brad Pitt? Fantastický herec. Formule 1? Fantastický sport. Kombinace? Slibují...
Klip Klidná jako voda připomíná spolupráci kapel Jelen a Hradišťan
Kapela Jelen v minulém roce absolvovala svůj nejaktivnější koncertní rok,...
Na Trnkobraní se mohou těšit Dan a Eva
Již zítra se otevřou brány areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích,...
FALSEBOUND kombinují melancholii s tvrdostí
Temná atmosféra, podladěné riffy a kombinace melancholie a tvrdosti...
Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.
» Podporujeme nadějné kapely
» Zadání profilu interpreta
Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.