Mighty Sounds potvrzuje The Chancers, Wild Tides a Take Death

Festival Mighty Sounds na začátku července otevře brány všem nadšencům ska, punku, hardcoru, rocku, reggae a všem dalším příznivcům řízné i pohodové muziky.

The Chancers

Pražská 2-tone partička a jejich pravidelná porce rude boy rytmů na Mighty Sounds. Na scéně od roku 1998 a na svém kontě 4 desky a hromadu kompilací. Momentálně makají na nové desce, na které se producentsky také podílí Ed Rome, skladatel, písničkář a producent, kterého můžete znát z britské kapely The Big.

The Chancers

Wild Tides (CZ)

Wild Tides sprostě vykrádaj všechny svoje nejoblíbenější kapely a dělaj to naštěstí tak okatě a drze, že je za to nejde nemilovat. Možná už po sobě na pódiu neházej místo hraní pizzu, jako za starejch časů, ale jedno jim určitě zůstalo: Blbý kecy a skvělý písničky. Tříakordovky odklepaný na čtyři plus divnej pocit z toho, že se kapela na pódiu baví víc než obecenstvo. Pot, sranda a svoboda. Prostě rokenrol.

Take Death (CZ)

Rock´n´beat. Pro fanoušky kytar moc elektro a pro fanoušky elektroniky moc kytar. Syntéza provařených kytarových vazeb,rifů, techna a všeho co dům dal. Ex Sunshine, Wodoo Toys, současní členové Kill the Dandies, Kabaret Kajbar a Tarapaca jazz. Devadesátý leta jsou zpátky kámo. Tenhle old school tě buď donutí k pláči, nebo se sakra pobavíš. You will love them or hate them!

Take Death

Související obsah:

» Máte rádi mohutné zvuky? Jeďte na festival Mighty Sounds   (David Malý, 26. 05. 2015)
» The Toasters, The Porters, James Cole, Houba a další na Mighty Sounds 2015   (David Malý, 03. 06. 2015)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Šokující premiéra Buky a nová éra s EDM stage: Majáles, jaký tu ještě nebyl
03.04.

Šokující premiéra Buky a nová éra s EDM stage: Majáles, jaký tu ještě nebyl

Praha se 1. května 2026 stane dějištěm hudební události, kterou nikdo nečekal. Pražský Majáles letos boří veškeré...


BLITZ UNION: Veškerá muzikantská ega stranou. A to je podle mě klíč k úspěchu
03.04.

BLITZ UNION: Veškerá muzikantská ega stranou. A to je podle mě klíč k úspěchu

Česká formace Blitz Union vydala počátkem letošního roku druhé studiové album Evolution. Na tracklistu mezi...


Rock for People potvrzuje večírek pro nedočkavé a odhaluje novou festivalovou kolekci
03.04.

Rock for People potvrzuje večírek pro nedočkavé a odhaluje novou festivalovou kolekci

Rock for People 2026 se nezadržitelně blíží a už teď je jasné, že půjde o jeden z největších ročníků v historii....


Duchovní kořeny americké historie a southern gospelová skupina Lužická Tráva: první jarní kouzelné live v Jestřebí
02.04.

Duchovní kořeny americké historie a southern gospelová skupina Lužická Tráva: první jarní kouzelné live v Jestřebí

V neděli 29. března odpoledne proběhl v útulných prostorách jestřebské restaurace Rychta koncert...


Intenzita bez odstupu - Ari Abdul
02.04.

Intenzita bez odstupu - Ari Abdul

Pražská MeetFactory se 27. března proměnila v prostor plný vášně, temné estetiky a nekompromisní energie. Fanoušci...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
(((((ultraSOUND))))))+
04.04.

(((((ultraSOUND))))))+

» The Neighbourhood

Páté studiové album kapely americké alternativně rockové...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta