Michal Horák a Voxel rozhýbali Lucernu

Koncertní sezóna se nám konečně probouzí a to nejen zahraniční scénou, ale i tou českou. Odkládaný koncert zpěváka Voxela a písničkáře Michala Horáka se konečně uskutečnil dne 9. března v music baru Lucerna. A kluci to rovnou spojili i s dobrou věcí a tou byla podpora pro Ukrajinu. A Hudební knihovna u toho nesměla chybět a to jen díky Supraphonu, který nám dal možnost se podívat.

V průběhu večera vládla super uvolněná atmosféra. Michal zde odhalil svoji novou písničku "Nekonfliktní typ", která měla premiéru 10. března 2022. Na klip se můžete podívat níže a posoudit to. Za nás říkáme, že dost dobrý!


Michal zde měl několik hostů včetně Bereniky Suchánkové, se kterou nazpíval "Asociální duet". Rozhýbal a především rozezpíval tváře všech věků a to bylo to nejlepší co na koncertu může interpret dostat. 

Druhou polovinu koncertu převzal do otěží Voxel, který nasadil vysokou laťku ať už rytmu, srandy nebo melodičnosti v jeho písničkách. Dokonce zazněla i ikonická písnička  "Bella Ciao" ze seriálu Papírový dům (la casa de papel / money heist pozn. red.). Jako hosti se zde ukázali Franta a Karel ze skupiny Čechomor, aby si s Voxelem zahráli jejich společnou písničku "Kámen a kříž"


Voxel se rozhodně nebál kontaktu s fanoušky. Prvním pozvaným byl Jirka, který ten den slavil narozeniny a měl možnost si tak poslechnout narozeninovou písničku a následně si dokonce Voxel zabékal "Trip" v davu rovnou mezi lidmi!

Za celý večer se podařilo vybrat neuvěřitelných 43.000 Kč, které poputovaly na pomoc Ukrajině. Jak to tam vypadalo se můžete podívat ve fotoreportu, který jsme si pro vás připravili.
GALERIE

Související obsah:

» Zpěvák Voxel vydal nové album. Originality však moc nepřináší.   (Nikola Halmová, 22. 09. 2014)
»  „Kromě zpívání chci být ještě terapeutem.“   (Jitka Fialková, 25. 10. 2015)
» Nádech představuje Voxelův první zcela autorský singl   (Karel Souček, 02. 09. 2017)
» Voxel a Pokáč si prostě sedli   (Karel Souček, 06. 12. 2016)
» Domů k vám je novým dojákem Michala Horáka   (Karel Souček, 19. 12. 2020)
» Michal Horák je prostě Vpoho, singlem zve na podzimní turné   (Karel Souček, 14. 09. 2020)


ZADEJTE KOMENTÁŘ



HUDEBNÍ ZPRÁVY
Česko-italský hudební večer v klatovském Falconu podpořila početná návštěva
29.09.

Česko-italský hudební večer v klatovském Falconu podpořila početná návštěva

O náležitý rozruch tvrdou nekompromisní muzikou se v neděli večer 24.9.2023 postaraly dvě úderné formace....


Novinkový Prague Music Week zve na první část svého letošního programu
28.09.

Novinkový Prague Music Week zve na první část svého letošního programu

Nová hudební událost Prague Music Week, která navazuje na úspěšnou konferenci a showcase festival Nouvelle Prague,...


Podzimní šňůra koncertů v RC Prdel Beroun začíná nabírat na obrátkách
28.09.

Podzimní šňůra koncertů v RC Prdel Beroun začíná nabírat na obrátkách

Po prologu minulý víkend čekala na hosty berounského RC Prdel další hudební nálož, tentokrát v heavy-metalovém...


Nezastavitelná K. Flay předvedla i přes handicap špičkovou show
27.09.

Nezastavitelná K. Flay předvedla i přes handicap špičkovou show

Člověk si jen těžko umí představit, jak by asi jako hudební fanoušek fungoval s omezeným sluchem. A teď...


První jména Brutal Assaultu 2024
27.09.

První jména Brutal Assaultu 2024

Ve čtvrtek v 11:00 pořadatelé Brutal Assaultu oznámili první jména na nadcházející 27. ročník, který...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Thorns
24.08.

Thorns

» Martin Tony

Thorns je třetí sólové album anglického zpěváka Tonyho Martina....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru