Konec Support Lesbiens?

Vypadá to, že ti z vás fanoušků a návštěvníků novoročního turné kapely Support Lesbiens, budete zároveň také účastníky derniéry kapely. V poslední době se vyrojilo hned několik spekulací o tom, že frontman kapely, Kryštof Michal, chystá nový projekt a že 'Supporti' už dál pokračovat nebudou.

Momentálně se vše stalo pravdou. Kryštof Michal médiím sdělil, že po dvaceti letech v kapele se chce dát na jinou cestu, a věnovat se jiným hudebním projektům. Z kapely také odcházejí další členové René Rypar (kytara), Zbyněk Raušer (bicí) a Jan Daliba (basa), kteří společně budou tvořit nové hudební těleso Portless. Pojmenování je odvozeno z názvu Support Lesbiens a evokuje jeho další hudební směřování.

Uvidíme, co se bude dít dále, zatím se ovšem zdá, že novoroční turné, konající se od ledna do března 2013, bude možná tou poslední kapitolou, kterou kapela dohromady napíše. Jediný pozůstalý člen Support Lesbiens Hynek Toman totiž hodlá torzu skupiny "najít novou tvář a načutnout to nějak dál."

Související obsah:

» Brouzdání ve stejných poprockových vodách   (Ondra Kocáb, 28. 11. 2012)
» Support Lesbiens připravují oslavy svých 20. narozenin   (Joe Stramr, 17. 06. 2012)
» Supporti připravují desku   (Joe Stramr, 18. 02. 2011)
» Homobot   (Joe Stramr, 17. 06. 2012)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Pam Rabbit na novém albu zve na utopickou planetu 33
03.03.

Pam Rabbit na novém albu zve na utopickou planetu 33

Charismatická zpěvačka Pam Rabbit dnes vydává novou desku s názvem PLANET 33. Hned 18. března se album dočká...


Roztomilá Poppy vyrazí do Prahy
03.03.

Roztomilá Poppy vyrazí do Prahy

Je to sotva měsíc, co Poppy do světa vypustila desku Empty Hands, a my se můžeme za pár...


Návrat ztracených časů: Hot Mulligan zaplnili Futurum k prasknutí
02.03.

Návrat ztracených časů: Hot Mulligan zaplnili Futurum k prasknutí

Americká emo pětice Hot Mulligan dorazila do Prahy vůbec poprvé a jejich premiéra v zaplněném Futuru...


Nauzea Orchestra vydává svoji dosud nejsevřenější a nejangažovanější desku
01.03.

Nauzea Orchestra vydává svoji dosud nejsevřenější a nejangažovanější desku

Svou šestou řadovou desku vydává Nauzea Orchestra. Nese název Ulož tmu a mísí na ní úzkost, bloudění i cynický...


Tři Deci #25: Mentální zdraví, část 2.
01.03.

Tři Deci #25: Mentální zdraví, část 2.

V druhé části našeho prvního dvjodílu dokončíme diskuzi na téma mentální zdraví u muzikantů. Řeč bude...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Krushers of the World
18.02.

Krushers of the World

» Kreator

Krushers of the World je název šestnáctého studiového alba německé...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta