Kapela Mighty Oaks roztančila Palác Akropolis

Pražský Palác Akropolis patřil ve čtvrtek 3. října 10. indie/folkrockovému triu Mighty Oaks, které tvoří Ian Hooper, Claudio Donzelli a Craig Saunders. Kapela je známá svými melodickými songy, v nichž se snoubí žánry jako pop, folk a rock. Fakt, že to tomuto triu muzikantů dohromady skvěle ladí i zpívá, je nezpochybnitelný.   

Večer započala předskokanka Joya Marleen. Ta svým hlasem okouzlila publikum, které přišlo dříve. Postupem času se do Paláce Akropolis dostavovalo více lidí.   

Ve 20:15 přišli na stage Mighty Oaks a večer začal písní Land of Broken Dreams, na což fanoušci reagovali velmi pozitivně. Začali tančit, zpívat. Dále během koncertu zazněli například tyto písně - You Saved My Soul, Storm, Go To Hell, Brother… Neobvyklé na této akci bylo, že se lidé netlačili, dávali prostor ostatním a stáli tak metr od pódia. Celkově atmosféra koncertu byla příjemná a krásná.   
Autorka textu a fotografií: Naty Velebilová


GALERIE



ZADEJTE KOMENTÁŘ


Hrady CZ

HUDEBNÍ ZPRÁVY
The Pussycat Dolls jsou zpět
08.07.

The Pussycat Dolls jsou zpět

Popová formace v čele s ikonickou Nicole Scherzinger přiveze 23. září do pražské O2 areny své největší...


Písně Zuzany Navarové v nových aranžích rozezní Novou Spirálu
07.07.

Písně Zuzany Navarové v nových aranžích rozezní Novou Spirálu

Zuzaně Navarové do nebes je název koncertu, který provede posluchače celou hudební érou fenomenální české umělkyně....


Obscene Extreme nabídl v sobotu další nálož extrémní muziky
06.07.

Obscene Extreme nabídl v sobotu další nálož extrémní muziky

Čtvrtý festivalový den trutnovského Obscene Extreme přinesl od ranních hodin až do pozdních nočních hodin další...


Strašlivý Velký Developer si v klipu Prvního Hoře podmaňuje Karlín
06.07.

Strašlivý Velký Developer si v klipu Prvního Hoře podmaňuje Karlín

Syrový, nátlakový, tvrdý úvod s hravými samply a metalovým zpěvem otevírá Velkýho Developera, další pestrou...


Povaleč v obci Valeč na Karlovarsku slaví 20 let
05.07.

Povaleč v obci Valeč na Karlovarsku slaví 20 let

V letošním roce slaví festival Povaleč dvacáté narozeniny. Jubilejní ročník se odehraje od 6. do 8. srpna...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
The Silent Architect
26.06.

The Silent Architect

» Teramaze

13. studiové album Australanů Teramaze vyšlo pod názvem The Silent...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta