Mighty Oaks přijedou do Prahy představit své písně akusticky, v té nejčistší formě

Do Paláce Akropolis dorazí 3. 10. 2024 indie/folkrockové trio Mighty Oaks, které tvoří Ian Hooper (USA), Claudio Donzelli (Itálie) a Craig Saunders (UK). Jako nadaní sóloví muzikanti se setkali v Berlíně, který si vybrali především pro jeho tvůrčí atmosféru. Netrvalo dlouho a v roce 2010 založili kapelu Mighty Oaks, která je výsledkem společné lásky k hudbě. Kapela je známá svými melodickými songy, v nichž se snoubí žánry jako pop, folk a rock.     

Své první EP 'Just One Day' vydali v létě 2012 a jejich debutové album "Howl" vyšlo v roce 2014. Mighty Oaks byli vřele přijati nejen v Německu. Následovala úspěšná alba "Dreams" (2017), "All Things Go" (2020) a "Mexico" (2021). Alba jsou plná emotivních písní, harmonických melodií a textů, které v posluchačích dlouho rezonují. Hudební magazín Rock & All o nich napsal: „Mighty Oaks jsou továrnou na folkové hity."   

Zpěvák Ian Hooper říká: „Není lepší způsob, jak publiku představit to, co tvoříme, než akusticky, v té nejčistší formě. Je to fantastická příležitost znovu navázat spojení s našimi fanoušky - nebo s kýmkoli, kdo miluje poctivou, autentickou hudbu."  
Autorka textu: Naty Velebilová


Související obsah:

» Mighty Oaks představují nový singl z  připravovaného alba   (Karel Souček, 25. 01. 2020)
» Odložené turné Mighty Oaks dorazí do Prahy začátkem září   (David Malý, 23. 08. 2020)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
IGORRR v pražské Roxy: večer, kdy se chaos změnil v umění
18.02.

IGORRR v pražské Roxy: večer, kdy se chaos změnil v umění

Vyprodaná pražská Roxy zažila 12. února večer, který jde jen těžko žánrově zařadit. Francouzský projekt Igorrr,...


Praha mystická: Villagers of Ioannina City nás uvedou do své tajemné hudby
17.02.

Praha mystická: Villagers of Ioannina City nás uvedou do své tajemné hudby

Řecká hudební scéna má svá specifické kouzla - a jedním z nejzářivějších (či spíše nejtemnějších)...


Hlasité kytary a moshpit: Bass Drum Of Death v Praze
17.02.

Hlasité kytary a moshpit: Bass Drum Of Death v Praze

Bass Drum Of Death přijeli, aby rozpoutali moshpity na koncertě 4. 2. v Café V lese. Před jejich vystoupením...


Grandson v Praze proměnil vztek v terapii
17.02.

Grandson v Praze proměnil vztek v terapii

12. února otevřela pražský koncertní večer britská kapela VOWER, která nabídla tvrdší zvuk plný kytarových...


Hudba Anny of the North spojila různé generace v jeden společný zážitek
16.02.

Hudba Anny of the North spojila různé generace v jeden společný zážitek

Večer 14. 2. v pražském klubu Futurum Music Bar otevřela mladá česká zpěvačka Bloome, která odehrála zhruba...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Krushers of the Wordl
18.02.

Krushers of the Wordl

» Kreator

Krushers of the World je název šestnáctého studiového alba německé...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta