Isaac Anderson vyprodal Rock Café!

V pondělí 30. ledna bylo v Rock Café vyprodáno díky zpěvákovi Isaacu Andersonovi, který je momentálně na začátku svého tour Fingers Crossed. Isaac se těšil úspěchu u české fanouškovské základny už, když dělal support Only The Poets, nicméně prvně v Praze vystoupil o něco dříve, a to jako kytarista Louise Tomlinsona, bývalého člena One Direction. Nejspíš i to je důvod, proč s sebou vzal předskokana Michaela Blackwella. Ten je totiž také kytaristou Louise, takže vlastně není ani takovým překvapením, že si tour po Evropě odjede se svým parťákem z kapely.

Ačkoli se do klubu začalo pouštět v 19:00, někteří nedočkaví fanoušci čekali na svého oblíbence zhruba od 7 ráno. A to i přestože v Praze panovalo poměrně chladné počasí. Isaac je ale navštívil během jejich zdlouhavého čekání, takže je dvanáct hodin venku pravděpodobně tolik nemrzelo. 

 

 

Všechno běželo, jak má a Michael se na stage dostavil včas. Během vystoupení publiku oznámil, že v únoru má narozeniny, a tak se všichni přítomní rozhodli zazpívat Happy birthday nejen v angličtině, ale i v češtině. Michael hrál cca třičtvrtě hodiny a po krátké pauze ho na pódiu vystřídal Isaac, hlavní hvězda večera.  Šlo o největší koncert z celého tour a šlo vidět, že si opravdu užívá každou minutu, stejně jako jeho fanoušci. Publikum mělo možnost si poslechnout živě všechny písničky z druhého EP Fingers Crossed, ale zazněly i songy z prvního EP Love In Conversation jako například stejnojmenná Love In Conversation nebo rytmická Light Me In Red. Velký úspěch pak přišel i u coverů Anti-Hero od Taylor Swift nebo Take Me To Church. Decibely stouply hlavně u Isaacovi nejznámější This Could Be Paradise, to si každý přítomný mohl vyřvat hlasivky, což na závěr vytvořilo skvělou atmosféru.

Několik minut po skončení koncertu byla možnost se setkat jak s Michalem, tak i s Isaacem. Ten byl tak hodný, že pro Hudební knihovnu natočil i vzkaz, ve kterém pozdravil všechny naše fanoušky. 

Isaac i Michael se vrátí do Prahy již tento rok v říjnu, ale tentokrát opět v doprovodu Louise, který od minulého roku upgradoval od Fora Karlín do O2 arény. ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Po čtyřech letech se písničkářka Lauren Ruth Ward vrací do Prahy
24.03.

Po čtyřech letech se písničkářka Lauren Ruth Ward vrací do Prahy

Jako o spojení Janis Joplin, Florence Welch a Courtney Barnett mluví hudební kritika o americké multitalentované...


S novým albem přichází i špetka nostalgie: Fall Out Boy připravují pokračování legendárního videoklipu This Ain´t A Scene, It´s An Arms Race, budou i upíři?
24.03.

S novým albem přichází i špetka nostalgie: Fall Out Boy připravují pokračování legendárního videoklipu This Ain´t A Scene, It´s An Arms Race, budou i upíři?

Den D je tu. Dnes si všichni fanoušci amerických pop punkových hvězd můžou konečně poslechnout nové album, které...


The Subways zaburácí v Brně
24.03.

The Subways zaburácí v Brně

Nestárnoucí punk rocková trojice The Subways jsou opět na cestách a znovu nevynechali ani Českou republiku. Zahrají u nás...


Spálenopoříčský rockový mejdan věnovaný nejen Josefům
24.03.

Spálenopoříčský rockový mejdan věnovaný nejen Josefům

Sobotní večer 18.3.2023 měl ve Spáleném Poříčí titulek Josefovská akce. Rocková párty se pochlubila vystoupením...


Tichou radost kapely Mrakoplaš pokřtí Jan Spálený
23.03.

Tichou radost kapely Mrakoplaš pokřtí Jan Spálený

Pražská čtveřice Mrakoplaš, která ve své hudbě invenčně propojuje folk, blues a rock, vstupuje do druhého...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
LP XXIII
08.03.

LP XXIII

» Koller David

Necelých osm let po předchozí desce ČeskosLOVEnsko přichází David Koller s...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru