FOTOreport: Timmy Trumpet naservíroval špičkovou intimní show v pražském Duplexu

Pro fanoušky rychle rostoucího sportu je víkend australské Grand Prix, někteří svůj víkend odstartovali ve fenomenálním prostoru klubu DupleX za doprovodu australské megastar elektronické hudby. Timmy Trumpet se po třetí v průběhu 365 dní vrátil do České republiky a jeho láska k místním fanouškům je nezpochybnitelná. Svou epickou Freak Show v Letňanském prostoru PVA Timmy Trumpet předvedl před více než dvěma tisícovkami fanoušků. V DupleXu na Václavském náměstí se jednalo o intimnější show před necelými třemi stovkami fanoušků.

V pátek 31. března vydal svůj nejčerstvější hit „Dom Dom Yes Yes", na kterém se podíleli R3HAB a Naeleck. Timmy vydává jednu novinku za druhou, díky čemuž není další tvz „one track star" ale klasa elektroniky. Samozřejmě jeho největší hity „Freaks", „Narco", „Toca" a „Oracle" sklidily největší ovace, ale i návštěvník, který umělce nezná ze všech stran, si noc parádně užil.

Atmosféru doplňovaly tanečnice, bary, které fungovaly a servírovaly po dobu celého setu, na rozdíl od erroru v říjnu v Letňanech a samozřejmě famózní živá hra na trumpetu, která je součástí umělcova stylu a image. Slyšet ho hrát na svou legendární trumpetu je opravdu nezapomenutelný zážitek, který absolutně nabudí jakékoliv světové venue.

Součástí setu bylo krom vlastní tvorby také několik remixů jako „Sunshine" od OneRepublic, „Shadow of the Day" od Linkin Park nebo „Royals" od zpěvačky Lorde, která pochází z jemu nedalekého Nového Zélandu.

Interpret nezapomínal komunikovat s publikem a několikrát z plného srdce vykřičel svou lásku k česku a místním fanouškům. Několikrát vylezl na djský pultík a zatancovali si do rytmu. Musíme říct, že profesionální taneční není důvodem. V jeden moment ke konci se k němu přidal DJ Diego, který nějakou dobu nosil slavného Timmy Trumpeta na ramenou. Do rytmu tradiční židovské hudby společně předvedli i typický židovský tanec, který povedeně namixoval a vložil do svého rave setu. 

Vzhledem k jeho popularitě a časté návštěvnosti věříme, že se australský DJ brzy vrátí zpět na české území. Fotogalerii z páteční show si můžete prohlédnout níže.

GALERIEZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Judas Priest se vrací do České Republiky
05.06.

Judas Priest se vrací do České Republiky

Dorazí se svou „Metal Masters 2024" tour do pražské O2 Arény 29. března 2024 a potěší tak své...


Italské operní trio Il Volo bude mít v Čechách premiéru
05.06.

Italské operní trio Il Volo bude mít v Čechách premiéru

Mezinárodně uznávaná hudební skupina Il Volo si konečně naplánovala zastávku v Čechách. Její první pražský koncert...


Jeleni oslaví narozeniny novou deskou a koncertem v O2 areně
04.06.

Jeleni oslaví narozeniny novou deskou a koncertem v O2 areně

Vygradovaná, melodická, silně emotivní, Takový je nový singl kapely Jelen s názvem Touha a pláč, jehož vyznění...


Mötley Crüe po čtrnácti letech zněli Prahou. Fanoušky vzali na cestu časem
04.06.

Mötley Crüe po čtrnácti letech zněli Prahou. Fanoušky vzali na cestu časem

Legendy amerického glam metalu Mötley Crüe se poprvé od roku 2009 vrátili do Česka v rámci...


Kosheen roztančili Riegrovy sady v Praze
04.06.

Kosheen roztančili Riegrovy sady v Praze

Britská skupina Kosheen se letos opět vydala na turné a jeho začátek byl naplánován na 3.6. v Praze. Letní scéna...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Bazilišek
31.05.

Bazilišek

» Divokej Bill

Čekání na nové album Divokýho Billa je u konce. Na den přesně po šesti...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru