FOTOreport: Timmy Trumpet naservíroval špičkovou intimní show v pražském Duplexu

Pro fanoušky rychle rostoucího sportu je víkend australské Grand Prix, někteří svůj víkend odstartovali ve fenomenálním prostoru klubu DupleX za doprovodu australské megastar elektronické hudby. Timmy Trumpet se po třetí v průběhu 365 dní vrátil do České republiky a jeho láska k místním fanouškům je nezpochybnitelná. Svou epickou Freak Show v Letňanském prostoru PVA Timmy Trumpet předvedl před více než dvěma tisícovkami fanoušků. V DupleXu na Václavském náměstí se jednalo o intimnější show před necelými třemi stovkami fanoušků.

V pátek 31. března vydal svůj nejčerstvější hit „Dom Dom Yes Yes", na kterém se podíleli R3HAB a Naeleck. Timmy vydává jednu novinku za druhou, díky čemuž není další tvz „one track star" ale klasa elektroniky. Samozřejmě jeho největší hity „Freaks", „Narco", „Toca" a „Oracle" sklidily největší ovace, ale i návštěvník, který umělce nezná ze všech stran, si noc parádně užil.

Atmosféru doplňovaly tanečnice, bary, které fungovaly a servírovaly po dobu celého setu, na rozdíl od erroru v říjnu v Letňanech a samozřejmě famózní živá hra na trumpetu, která je součástí umělcova stylu a image. Slyšet ho hrát na svou legendární trumpetu je opravdu nezapomenutelný zážitek, který absolutně nabudí jakékoliv světové venue.

Součástí setu bylo krom vlastní tvorby také několik remixů jako „Sunshine" od OneRepublic, „Shadow of the Day" od Linkin Park nebo „Royals" od zpěvačky Lorde, která pochází z jemu nedalekého Nového Zélandu.

Interpret nezapomínal komunikovat s publikem a několikrát z plného srdce vykřičel svou lásku k česku a místním fanouškům. Několikrát vylezl na djský pultík a zatancovali si do rytmu. Musíme říct, že profesionální taneční není důvodem. V jeden moment ke konci se k němu přidal DJ Diego, který nějakou dobu nosil slavného Timmy Trumpeta na ramenou. Do rytmu tradiční židovské hudby společně předvedli i typický židovský tanec, který povedeně namixoval a vložil do svého rave setu. 

Vzhledem k jeho popularitě a časté návštěvnosti věříme, že se australský DJ brzy vrátí zpět na české území. Fotogalerii z páteční show si můžete prohlédnout níže.

GALERIEZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Die Antwoord po dlouhé pauze vyrazí na turné, zastaví se i v Praze
05.12.

Die Antwoord po dlouhé pauze vyrazí na turné, zastaví se i v Praze

Vskutku výstřední a bizarní show čeká 11. dubna 2024 návštěvníky pražského Fora Karlín. Vystoupí zde jihoafrický...


Karel žije dál! Přesvědčit se můžete v sobotu v pražské Lucerně.
05.12.

Karel žije dál! Přesvědčit se můžete v sobotu v pražské Lucerně.

Karel žije dál je název kulturní akce k uctění památky bývalého místopředsedy vlády a ministra zahraničí...


Popový fenomén Troye Sivan zavítá poprvé do ČR
05.12.

Popový fenomén Troye Sivan zavítá poprvé do ČR

Troye Sivan je australský zpěvák, skladatel a herec nominovaný na cenu GRAMMY, který se pevně etabloval jako globální...


Line-up festivalu Fajtfest čítá už téměř dvacet jmen
04.12.

Line-up festivalu Fajtfest čítá už téměř dvacet jmen

Od ohlášení jednoho z headlinerů, kterým jsou britští While She Sleeps, přidávají organizátoři jedno jméno...


Krásný ztráty Live hlásí první jména
04.12.

Krásný ztráty Live hlásí první jména

Organizátorům, vystupujícím a především návštěvníkům festivalu Krásný ztráty Live se romantické prostředí...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Třetí
17.11.

Třetí

» něco něco

Třetí album s jednoduchým názvem Třetí vydávají něco něco u domovského...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru