Foo Fighters letí do Evropy, v červnu rozbouří Prahu

Foo Fighters se po roce a půl chystá opět na turné. Již několik týdnů a měsíců napínali nedočkavce pomocí svého elektronického pasu na oficiálních stránkách. Tam postupně přidávali jednotlivá vystoupení, převážně na festivalech po Evropě. Nyní se však dočkali i ti, kteří si přáli samostatný koncert. A to hlavně fanoušci z Paříže, Budapešti a hlavně také Prahy!

Foo Fighters se do ČR vrátí po pěti letech. Jejich vystoupení se bude konat opět v pražské O2 aréně a to 27. června. Tehdy, v rámci turné k desce Wasting Light přijeli do Prahy po dlouhých 17ti letech. Na posledním turné k Sonic Highways Česká republika v seznamu zastávek chyběla.

Již nyní se jednotliví zájemci mohou přihlásit o kód k předprodeji, který začne již ve středu v 10 hodin. Ceny se budou pohybovat od 1790 po 2290 Kč. Vše začalo 24.2., kdy kapela vystoupila v malém klubu v Londýně. Tam představila tradiční hitu, ale i několik krátkých ukázek z připravovaného materiálu. Během show došlo také k oznámení účasti na letošním Glastonbury.

GALERIE



ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Carpenter Brut přiveze do Prahy temný synthwave i filmovou brutalitu osmdesátek
25.02.

Carpenter Brut přiveze do Prahy temný synthwave i filmovou brutalitu osmdesátek

Francouzský projekt Carpenter Brut, jeden z nejvýraznějších představitelů světového darksynthu, se vrací do Prahy....


CHINCHILLA se vrací do Prahy s turné The Bigger Rooms
24.02.

CHINCHILLA se vrací do Prahy s turné The Bigger Rooms

Britská zpěvačka a producentka CHINCHILLA vystoupí 17. března 2026 v pražském klubu Fuchs2. Do Česka se vrací...


Festival Muziq dokázal už počtvrté, že v Tachově to žije
24.02.

Festival Muziq dokázal už počtvrté, že v Tachově to žije

V pátek 20.února jsme se vypravili do Tachova. Tohle malé město, ležící v Plzeňském kraji, by se na první...


Norští Mayhem proměnily Křižíkův pavilon B v rituál temnoty
24.02.

Norští Mayhem proměnily Křižíkův pavilon B v rituál temnoty

Křižíkův pavilon B se 21. února začal plnit už s předstihem. Ve vzduchu bylo cítit očekávání a směs napětí...


BLUDFEST se stěhuje do Hradce Králové
24.02.

BLUDFEST se stěhuje do Hradce Králové

Bludfest míří do Česka. Yungblud přiveze svůj globální festival do Hradce Králové To, o čem se po Yungbludově...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Krushers of the World
18.02.

Krushers of the World

» Kreator

Krushers of the World je název šestnáctého studiového alba německé...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta