Fever 333: Sykes řekl, že po nich nechce vystupovat, protože jsou moc našlapaní energií, teď se s nimi loučíme

Ještě minulý týden frontman kapely Bring Me The Horizon, Oliver Sykes, o Fever 333 prohlásil, že by po nich už nikdy nechtěl vystupovat.

Vzali jsme je na turné, ale pokaždé, když se dívám na naše přátele Fever 333 na jevišti, oni jsou prostě – myslím, že na jevišti jsme docela hardcore, ale pak se na ty kluky díváš a říkáš si, jak takovou energii můžeme přebýt. Nemůžeme. Jejich koncerty jsou plné energie, chaos. Je to výborná podívaná."

Dnes už se s kapelou bohužel částečně loučíme. Dva ze tří členů Fever 333, bubeník Aric Improta a kytarista Stephen Harrison včera veřejně na svých instagramových účtech oznámili společný odchod z kapely.

„Aric a já jsme se rozhodli opustit Fever 333. Nebudu zacházet do detailů, ale uvnitř kapely to bylo dost špatné. To, plus kreativní rozdíly mi tak nějak nenechaly na výběr. Jsem strašně vděčný za všechny ty úžasné fanoušky a lidi, kteří pomohli Fever v zákulisí, a mé přátele a rodinu, kteří mě v tom všem podporovali. Vaše podpora pro mě tolik znamená! Pořád mám v plánu dělat hudbu. Aric a já spolu asi v budoucnu něco podnikneme. Miluju vás lidi!! Znejte svou cenu!!"

Jediným stávajícím členem je tedy zpěvák a frontman Jason Aalon Butler, který se k poněkud čerstvé situaci zatím oficiálně nevyjádřil. Na svůj Instagram ovšem přidal video z koncertu Fever, pod kterým se davy fanoušků ptají, co bude dál. V odpovědi jednomu z nich stojí:

„Bude. (pokračovat) Tenhle projekt začal díky vizi a ta vize bude brzy zrealizována."

Stephen později v komentářích pod příspěvkem napsal: „Dále chci říci, ohledně tohoto rozhodnutí necítím vůči Jasonovi nic ve zlém. Tyhle sračky s kapelou jsou někdy matoucí a on se snaží v tom všem taky orientovat svým vlastním způsobem."

Jaká je budoucnost kapely a naplánovaného evropského turné, které má vypuknout koncem ledna 2023, je stále otázkou. O dalších informacích Vás budeme samozřejmě informovat. Prozatím je česká zastávka naplánovaná na 5. února 2023 v pražském klubu Roxy. Pokud vše vyjde, jak je naplánováno, obáváme se, že odchod tvou talentovaných umělců jako jsou Stephen a Aric bude znatelnou ztrátou. V roce 2019 společně v pražském Futuru předvedli nezapomenutelnou show.

K dnešnímu dni za sebou mají 3 studiová alba, mezi kterými asi nejúspěšnějším je STRENGHT IN NUMB333RS, které vyšlo počátkem roku 2019. Obsahuje jejich k dnešku největší hit „Burn It", vedle několika dalších jako „Animal" nebo „One Of Us". Dále spolupracovali se zpěvačkou Poppy na skladbě „Scary Mask", s Nova Twins na skladbě „Undertaker" a s kapelou YONAKA na skladbě „Clique".

GALERIEZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
The Weeknd konečně oznamuje evropské termíny a jeden z nich je v Praze!
28.11.

The Weeknd konečně oznamuje evropské termíny a jeden z nich je v Praze!

Umělec The Weeknd dnes konečně oznámil evropské a latinsko-americké termíny rozšíření svého...


Třetími headlinery Rock for People jsou britští The 1975
28.11.

Třetími headlinery Rock for People jsou britští The 1975

Po kapelách Slipknot a Muse oznámili pořadatelé 27. ročníku Rock for People třetího headlinera. Hvězdou sobotního...


Páteční večer ve Vrhavči měl metalový náboj
26.11.

Páteční večer ve Vrhavči měl metalový náboj

Malá obec Vrhaveč u Klatov si každým odehraným koncertem získává stále větší popularitu. Od rocku přes punk po metal...


Zanedlouho se dočkáme živého debutu Badflower v Praze
25.11.

Zanedlouho se dočkáme živého debutu Badflower v Praze

Vegan srdcem, duší i hudbou. Badflower míří na svou premiéru v Praze. Tato americká kapela měla původně...


FOTOreport: Anglická kapela Bastille se vrátila po pár měsících do Prahy a my jsme byli u toho!
24.11.

FOTOreport: Anglická kapela Bastille se vrátila po pár měsících do Prahy a my jsme byli u toho!

Anglická kapela Bastille se vrátila po pár měsících zpět do České republiky, a to konkrétně...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Dividing Lines
27.11.

Dividing Lines

» Threshold

Dividing Lines je název již dvanáctého studiového alba, se kterým...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru