Fever 333: Sykes řekl, že po nich nechce vystupovat, protože jsou moc našlapaní energií, teď se s nimi loučíme

Ještě minulý týden frontman kapely Bring Me The Horizon, Oliver Sykes, o Fever 333 prohlásil, že by po nich už nikdy nechtěl vystupovat.

Vzali jsme je na turné, ale pokaždé, když se dívám na naše přátele Fever 333 na jevišti, oni jsou prostě – myslím, že na jevišti jsme docela hardcore, ale pak se na ty kluky díváš a říkáš si, jak takovou energii můžeme přebýt. Nemůžeme. Jejich koncerty jsou plné energie, chaos. Je to výborná podívaná."

Dnes už se s kapelou bohužel částečně loučíme. Dva ze tří členů Fever 333, bubeník Aric Improta a kytarista Stephen Harrison včera veřejně na svých instagramových účtech oznámili společný odchod z kapely.

„Aric a já jsme se rozhodli opustit Fever 333. Nebudu zacházet do detailů, ale uvnitř kapely to bylo dost špatné. To, plus kreativní rozdíly mi tak nějak nenechaly na výběr. Jsem strašně vděčný za všechny ty úžasné fanoušky a lidi, kteří pomohli Fever v zákulisí, a mé přátele a rodinu, kteří mě v tom všem podporovali. Vaše podpora pro mě tolik znamená! Pořád mám v plánu dělat hudbu. Aric a já spolu asi v budoucnu něco podnikneme. Miluju vás lidi!! Znejte svou cenu!!"

Jediným stávajícím členem je tedy zpěvák a frontman Jason Aalon Butler, který se k poněkud čerstvé situaci zatím oficiálně nevyjádřil. Na svůj Instagram ovšem přidal video z koncertu Fever, pod kterým se davy fanoušků ptají, co bude dál. V odpovědi jednomu z nich stojí:

„Bude. (pokračovat) Tenhle projekt začal díky vizi a ta vize bude brzy zrealizována."

Stephen později v komentářích pod příspěvkem napsal: „Dále chci říci, ohledně tohoto rozhodnutí necítím vůči Jasonovi nic ve zlém. Tyhle sračky s kapelou jsou někdy matoucí a on se snaží v tom všem taky orientovat svým vlastním způsobem."

Jaká je budoucnost kapely a naplánovaného evropského turné, které má vypuknout koncem ledna 2023, je stále otázkou. O dalších informacích Vás budeme samozřejmě informovat. Prozatím je česká zastávka naplánovaná na 5. února 2023 v pražském klubu Roxy. Pokud vše vyjde, jak je naplánováno, obáváme se, že odchod tvou talentovaných umělců jako jsou Stephen a Aric bude znatelnou ztrátou. V roce 2019 společně v pražském Futuru předvedli nezapomenutelnou show.

K dnešnímu dni za sebou mají 3 studiová alba, mezi kterými asi nejúspěšnějším je STRENGHT IN NUMB333RS, které vyšlo počátkem roku 2019. Obsahuje jejich k dnešku největší hit „Burn It", vedle několika dalších jako „Animal" nebo „One Of Us". Dále spolupracovali se zpěvačkou Poppy na skladbě „Scary Mask", s Nova Twins na skladbě „Undertaker" a s kapelou YONAKA na skladbě „Clique".

GALERIEZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Hlas jako zvon. Tokhi nazpíval chorál My Mother Told Me.
29.02.

Hlas jako zvon. Tokhi nazpíval chorál My Mother Told Me.

Magický, uhrančivý zpěv se silnou atmosférou. Téměř a cappella, jen za doprovodu perkusí. Taková je variace...


Obnovená sestava EKG Heart rock udělala výrazný krok k návratu na hudební pódia
29.02.

Obnovená sestava EKG Heart rock udělala výrazný krok k návratu na hudební pódia

Kulturní dům v Borovech u Klatov se stal místem restartu kapely EKG Heart rock. Na místním pódiu se představila...


Vystoupení Nialla Horana se blíží
29.02.

Vystoupení Nialla Horana se blíží

Niall Horan je irský zpěvák a skladatel, který píše písně v žánru pop soft rock - folk, pop rock. Na jaře...


Madison Beer dorazí do Prahy spolu s novým albem
29.02.

Madison Beer dorazí do Prahy spolu s novým albem

Americká zpěvačka a producentka Madison Beer vyráží na celosvětové turné The Spinnin Tour s jejím...


Yonaka nás v Rock Café nechá nahlédnout do svého domu
29.02.

Yonaka nás v Rock Café nechá nahlédnout do svého domu

Mnozí je znají jako předskokany Palaye Royale, pokud jste ale o rockové partičce Yonaka ještě neslyšeli, máte...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Co my víme
23.02.

Co my víme

» Bratři Ebenové

Nová nahrávka Co my víme je 6. řadovým albem kapely Bratři Ebenové....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru