Dolls in the Factory polemizují nad existencí Boha

O osudech tří lidí, kteří se nacházejí v těžké životní situaci, ale najdou v sobě sílu bojovat s nepřízní osudu pojednává nový videoklip kapely Dolls in the Factory. Vznikl na písničku Seven Parts of the Rain, kterou fanoušci najdou na březnovém EP Phoenix.    



Píseň je volně inspirovaná knihou Chatrč od spisovatele Williama Paula Younga. Z té vyplývá také to, že Bůh tady není proto, aby dělal zázraky a řešil za nás problémy, ale proto, aby nám ukazoval cestu. Námět videoklipu vznikl na společném brainstormingu režiséra Ondřeje Kudyna s kapelou a natáčelo se na několika místech v Praze a také na lomu Homolák.    
V současné době Dolls in the Factory intenzivně pracují na novém albu a chystají pro své fanoušky překvapení. „Oslovil nás jeden mladý nadějný herec a režisér, jehož jméno nechceme zatím prozrazovat, takže to vypadá, že do konce roku vyjde ještě jeden klip k EP Phoenix a to na píseň Never Let it Break You Down," naznačuje za frýdecko-místeckou kapelu basák Martin Velička.
Foto: Martin Řezáč

Související obsah:

» Vyzrálý debut kapely, která ví co chce   (Karel Souček, 24. 06. 2013)
» Statues od Dolls in The Factory jedou po celé republice   (Joe Stramr, 04. 04. 2013)
» Dolls in the Factory vstávají z popela a vydávají EP Phoenix   (Karel Souček, 28. 03. 2021)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Cryptopsy přivezli do Prahy precizní brutalitu i humor
06.02.

Cryptopsy přivezli do Prahy precizní brutalitu i humor

Kanadští Cryptopsy se 3. února vrátili do Prahy v rámci svého evropského turné a Rock Café zažilo...


Michael Marcagi v Praze - písničky, které nepotřebují velká gesta
06.02.

Michael Marcagi v Praze - písničky, které nepotřebují velká gesta

Americký písničkář Michael Marcagi se v rámci svého evropského turné představil i českému...


Jason Derulo míří do pražské O2 Arény se svou show světového formátu
06.02.

Jason Derulo míří do pražské O2 Arény se svou show světového formátu

O2 Arena se 2. března 2026 promění v taneční parket světové úrovně. Americká pop-R&B superstar Jason Derulo...


Indie večer plný atmosféry a emocí
06.02.

Indie večer plný atmosféry a emocí

Už 9. března 2026 do pražského klubu Roxy dorazí duo Good Neighbours, které tvoří zpěváci, skladatelé...


Tom Odell, Lykke Li a Balu Brigada rozšiřují line-up Metronome Prague 2026
06.02.

Tom Odell, Lykke Li a Balu Brigada rozšiřují line-up Metronome Prague 2026

Metronome Prague 2026 odhaluje finální podobu line-upu a potvrzuje svou pozici jedné z nejzásadnějších hudebních...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Roll with Punches
23.01.

Roll with Punches

» Adams Bryan

Roll with Punches je sedmnácté studiové album kanadského...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta