Diva Annabelle má heels a zve ke společnému létání

Zpěvačka Annabelle přichází s novým tanečním singlem heels, který má posluchačům zvyšovat sebevědomí před party. „Řekla jsem si yolo, žijeme jen jednou. Přestože jsem v kolektivu často nejvyšší, podpatky jsem začala nosit, protože mi dodávají sebevědomí," přibližuje námět songu Annabelle. Úryvek tracku na TikToku trenduje už nějakou dobu jak kvůli návykovému textu, tak tanečku, který k němu zpěvačka a rapperka s osobitým stylem vymyslela. Po dlouhém čekání se fanoušci konečně dočkali i plné verze.   



„Chtěla jsem napsat song, který když se pustí v klubu, tak všichni vyskočí na nohy, a který bude zároveň nějakým způsobem funny. Song, který vám zvedne sebevědomí před příchodem na party a u toho vás trochu pobaví," vysvětluje Annabelle. Beat z dílny producenta Leryka se jí líbil hned od prvního okamžiku a psaní textu bylo už jen třešničkou na dortu. „Heels je přesně jeden z těch songů, který trvá napsat přibližně dvě minuty a ihned funguje," směje se umělkyně.    

Na videoklipu k chytlavému tracku už podruhé spolupracovala s Jonášem Hájkem. Sedli si jak po lidské, tak profesní stránce při natáčení snímku k songu smutná v clubu. „Vždycky se u toho hrozně nasmějeme ať už při vymýšlení scénáře, při natáčení, nebo potom u střihu," těší se z klipu Annabelle. Zvuk už tradičně obstaral Dobrin Mitchev. „U něj ve studiu si už připadám jako doma a jsem moc ráda, že se mnou do toho šel a podpořil mě v tom pro mě netradičním stylu a zvuku," vysvětluje zpěvačka, která si v poslední době oblíbila tvorbu v češtině.
Foto: Pavla Hartmanová
GALERIE

Související obsah:

» ANNABELLE vydává debutové EP a zve do Kasáren Karlín   (Karel Souček, 13. 09. 2022)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Rock říznutý křesťanstvím znovu v Praze
16.04.

Rock říznutý křesťanstvím znovu v Praze

Po 3 letech (když vynecháme Rock For People 2025) dorazí znovu do Prahy známá americká rocková (a občasně metalová)...


Festival Rock For People se se blíží vyprodání a doplňuje CZ/SK lineup
16.04.

Festival Rock For People se se blíží vyprodání a doplňuje CZ/SK lineup

Jednatřicátý ročník festivalu Rock for People, který se uskuteční od 10. do 14. června v hradeckém Parku 360 hlásí...


Píseň Starší kluk a mladej pán propojila Jana Smigmatora a Petra Jandu
15.04.

Píseň Starší kluk a mladej pán propojila Jana Smigmatora a Petra Jandu

Co se stane, když se spojí český král swingu Jan Smigmator a rocková legenda Petr Janda? Nové píseň s názvem...


Lenka Filipová vydává po pěti letech nový singl
15.04.

Lenka Filipová vydává po pěti letech nový singl

V sobotu vstoupila oblíbená zpěvačka, skladatelka, textařka a kytaristka Lenka Filipová do Síně slávy na prestižních...


The Kid LAROI se poprvé představí fanouškům v České republice
15.04.

The Kid LAROI se poprvé představí fanouškům v České republice

Australský zpěvák a rapper, který se během několika let zařadil mezi nejstreamovanější mladé interprety současnosti,...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
(((((ultraSOUND))))))+
04.04.

(((((ultraSOUND))))))+

» The Neighbourhood

Páté studiové album kapely americké alternativně rockové...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

PODCAST TŘI DECI
Tři Deci #28: České remaky
11.04.

Tři Deci #28: České remaky

Dnes se vrátíme do minulosti a budeme si povídat o českých a československých...