Adam Mišík, Voxel a Johny Machette jedou na společné turné

Dobrá zpráva pro všechny fanynky tří mladých hudebních hvězd, které mají do světa českého showbyznysu skvěle našlápnuto. Adam Mišík, Voxel a raper Johny Machette v říjnu vyráží na turné napříč Českou republikou. Zastaví se na dvanácti místech a o tom, že s sebou přivezou jedinečnou show, není třeba pochybovat.

Adam Mišík se do širšího povědomí dostal již s kapelou The Colorblinds, se kterou vydal EP The Colorblinds a zahrál na mnoha prestižních akcích – na upomínkovém koncertě věnovaném památce Václava Havla v pražské Lucerně nebo na hlavním pódiu festivalu United Islands. Adam však dal přednost sólové dráze.

V současné době finišuje s přípravou debutového alba a válcuje hitparády singlem Tvoje světy. Kromě muziky se Adam věnuje herectví. Zahrál si ve filmech Kráska v nesnázích, Strach, z TV je možné ho znát z první řady seriálu Cesty domů. Na nově vzniklém programu České televize, kanálu Déčko, moderuje dva hudební pořady.

Voxel neboli Václav Lebeda se proslavil skladbou V síti. V cenách hudební televize Óčko se stal Objevem roku 2012. Ve svých začátcích se snažil prorazit prostřednictvím talentových soutěží. Účastnil se ČeskoSlovenské SuperStar,Talentmanie i X Factoru. Porotou však nebyl jeho talent doceněn. Přesto se nevzdal a dokázal, že na české hudební scéně si své místo dokáže vydobýt. Aktuálně nejnovějším počinem, zpěváka původem z Kopřivnice, je videoklip k písni Trip.

Johny Machette, vlastním jménem Jonáš Čumrik, začínal ve formaci H.Z.M. (Hovada Za Majkem). S tou vyhráli soutěž Mafia Talent 2011 a se singlem Začínáme zbourali české statistiky na Youtube, kdy brzy dosáhli milionu zhlédnutí. Trio se však neshodlo na dalších plánech a Johny zkusil oslovit fanoušky svou vlastní tvorbou. Zadařilo se víc než dobře. Na facebookovém profilu má podporu více než čtyřiapadesáti tisíc fanoušků a jeho klip Se zbláznim překonal hranici čtyř a půl milionu zhlédnutí. Také Johny sbírá materiál na nové CD.

Turné těchto tří muzikantů začne 17. října v Ostravě a po každém koncertě bude následovat autogramiáda. Domovské vydavatelství RedHead Music připravilo speciální akci v podobě vstupu zdarma pro rodiče, kteří by chtěli své ratolesti na vystoupení doprovázet.

Plán turné

  • 17. 10. Ostrava – Barrak
  • 18. 10. Brno – Metro
  • 19. 10. Praha – Rock Café
  • 25. 10. Kutná Hora – Planet Music
  • 26. 10. Plzeň – Buena Vista
  • 01. 11. Ústí nad Labem – Doma
  • 08. 11. Jablonec nad Nisou – Klub Na Rampě
  • 09. 11. Čelákovice – Kulturní dům
  • 15. 11. Česká Lípa – Luxor FTC
  • 16. 11. Kladno – Poldofka
  • 22. 11. Olomouc – U klub
  • 23. 11. Skořenice u Chocně – Roxet club
GALERIE

Související obsah:

» Vůbec první klip mladého Mišíka je o lásce   (Karel Souček, 30. 08. 2013)
» Voxelova Superstar se dočkala klipu   (Karel Souček, 05. 02. 2013)
» Haberou vyhozený Voxel se vrací do Superstar   (Karel Souček, 15. 01. 2013)
» Jedinečný koncert Colorblinds. Po půl roce a na delší dobu poslední.   (Karel Souček, 29. 05. 2013)
» Mišíkovi The Colorblinds bodují dvěma singly   (Karel Souček, 10. 05. 2013)
» Z Chomutova se o víkendu stane hip hopová bašta   (Jitka Fialková, 16. 09. 2013)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Nadupaný taneční večer v Lucerně
08.12.

Nadupaný taneční večer v Lucerně

V sobotu 6. prosince praskal Lucerna Music Bar ve švech. Sešli se tady totiž všichni fanoušci taneční a elektronické...


Karolína Kmeťová a Eva Danielová zvou do Rychlebských hor
08.12.

Karolína Kmeťová a Eva Danielová zvou do Rychlebských hor

Křehká, harmonická, magická. Taková je písnička Antonín. Karolína Kmeťová a Eva Danielová, dvě mladé a talentované...


Rozálie chystá turné navazující na oceňované album Láska, hlína, rýč
08.12.

Rozálie chystá turné navazující na oceňované album Láska, hlína, rýč

Charismatická zpěvačka, akordeonistka a autorka Rozálie se svou kapelou vyrazí v únoru na turné, během kterého...


Uctívači japonské kultury Rise Of The Northstar ovládli Prahu
07.12.

Uctívači japonské kultury Rise Of The Northstar ovládli Prahu

Pražský Palác Akropolis zažil další večer nabitý tvrdou energií. Rise of the Northstar se po roce vrátili na místo...


Tři Deci #19: Nej alba druhé půlky roku 2025
06.12.

Tři Deci #19: Nej alba druhé půlky roku 2025

Na 19. díl jsme si pro vás připravili rozbor těch nejlepších desek, které vyšly v druhé polovině tohoto...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Něco zůstane
05.12.

Něco zůstane

» Jamaron

Něco zůstane je čtvrté studiové album pražské kapely Jamaron,...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta