Známe oficiální příčinu smrti Amy Winehouse

Je už nad slunce jasné, co bylo příčinou smrti mladé talentované zpěvačky Amy Winehouse. V červenci 2011 ji zabil alkohol. Tuto zprávu hlásá londýnský soud.

Případ na podzim roku 2011 prošetřovala vyšetřovatelka Suzanne Greenwayová, která už tehdy uvedla, že v době smrti měla zpěvačka v krva asi 4,16 promile alkoholu. Bylo ale nařízeno nové šetření, vzhledem k údajné nedostatečné kvalifikaci Greenwayové. Druhé šetření prováděla soudní lékařka Shirley Radcliffová, ale její závěr byl naprosto stejný. 4,16 promile alkoholu může mít za následek smrt, kdy postižený upadne do spánku, ze kterého už se nevzbudí. Další podezřelé okolnosti v případu údajně nejsou.

Amy Winehouse za svou kariéru nahrála dvě alba a posmrtně jí vyšlo i třetí, kompilační deska. Za svou tvorbu získala pět cen Grammy, dvě Brit Awards a mnoho dalších prestižních ocenění. Celkem posbírala 23 cen z 60 nominací. S omamnými látkami a alkoholem zpěvačka bojovala dlouhou dobu a veřejnost i ona to dobře věděla.

Související obsah:

» Výběrové album Whitney Houston přináší jednu novinku   (Karel Souček, 06. 11. 2012)
» Byla Whitney Houston zavražděna?   (David Malý, 29. 12. 2012)
» Whitney Houston zemřela!   (Jiří Klecan, 12. 02. 2012)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Něžná syrovost - Sofia Isella míří do Prahy
28.04.

Něžná syrovost - Sofia Isella míří do Prahy

Americká zpěvačka Sofia Isella vystoupí 19. května v pražském klubu SaSaZu, kde nabídne fanouškům večer plný...


Hudební festival bez hudby: Doprovodný program festivalu Rock for People
28.04.

Hudební festival bez hudby: Doprovodný program festivalu Rock for People

Festival Rock for People letos znovu potvrzuje, že dávno není jen o hudbě. Doprovodný program pro 31. ročník nabízí...


Psychedelický večer s Tame Impala
26.04.

Psychedelický večer s Tame Impala

Nejlépe se týden odstartuje pořádným koncertem a shodou okolností v pondělí večer 20.4.2026  jeden takový...


Energie bez hranic - Natalie Jane
26.04.

Energie bez hranic - Natalie Jane

Pražské Rock Café se 24. dubna zaplnilo fanoušky, kteří přišli zažít večer plný emocí, silných vokálů...


Dva dny v pekle jménem Hard Karpaty Fest
26.04.

Dva dny v pekle jménem Hard Karpaty Fest

Hard Karpaty fest se vrací se svým druhým ročníkem a navazuje na úspěšnou premiéru z minulého roku, která položila...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Třísky
19.04.

Třísky

» Nanday

Třísky je název druhého studiového alba pražsko-liberecké...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta