Zasněné balady i úderná elektronika: Page Turners představují své debutové album Mirror View

Po vydání série singlů přichází dnes pražský boyband Page Turners se svým prvním dlouhohrajícím releasem.

V debutovém albu Mirror View kapela desíti písněmi ilustruje svůj žánrový a zvukový rozsah. Převážně elektronické písně Touch, Felt So Right nebo I Need Some Air střídají melancholické reflektivní balady Memory of You či Mirror View. Celé album protíná letní kytarová hymna Take Me Back Into Your Arms, ke které kapela vydala videoklip ve spolupráci s režisérkou Karolínou Beranovou.

Mirror View je kolekce příběhů jak o smutku a touze po nedosažitelnému tak i o lásce, nostalgii a vděčnosti. Tahle rozmanitost se na albu odráží barevně a zvukově, i přes to že velká většina alba vznikla na jednom místě – v pokojíčku Václava Švestky, bubeníka kapely, který desku produkoval. Na lead vokálech se tentokrat kromě frontmana Mishy Kiristaeva podílel i baskytarista kapely Pavel Ďuriš.

Na desce dále pracoval Vít Štaigl, který se postaral o mixing a mastering většiny písní, Tomáš Tkáč, za jehož pomoci kapela v pražském studiu Golden Hive nahrála píseň Take Me Back Into Your Arms anebo Martin Havlen, který dělal mixing a mastering písně I Need Some Air.

Page Turners pokřtí Mirror View 21. listopadu v pražském Café V lese, a taky představí album naživo v brněnské Kafaře 11. listopadu a plzeňském Anděl Music Baru 23. listopadu.

 

 


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Balu Brigada rozehřáli Prahu
19.04.

Balu Brigada rozehřáli Prahu

Dlouho očekávaný, a navíc i vyprodaný, koncert Australanů Balu Brigada splnil...


Midnight Swimmers debutují albem o chamtivosti, iluzích a nejistotě
19.04.

Midnight Swimmers debutují albem o chamtivosti, iluzích a nejistotě

Odd Ones Out je název debutového alba pražské indie kapely Midnight Swimmers. Kolekce deseti skladeb propojuje...


Australský kytarový virtuos a skladatel Plini se vrací do Prahy
19.04.

Australský kytarový virtuos a skladatel Plini se vrací do Prahy

Po třech letech se vrací australský kytarista Plini opět do Prahy. Posledně u nás byl v roce 2023 a to v Rock Café,...


Moondoggy přivezou do Prahy energický indie rock z Toronta
19.04.

Moondoggy přivezou do Prahy energický indie rock z Toronta

Kanadská indie rocková kapela moondoggy míří do Café V lese. Již 25. května 2026 přiveze do Prahy očekávané...


Kapela Kodaline oznámila své poslední světové turné
19.04.

Kapela Kodaline oznámila své poslední světové turné

Jedna z nejvýraznějších irských kapel současnosti Kodaline oznámila turné Farewell Tour 2026, v jehož rámci vystoupí...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Třísky
19.04.

Třísky

» Nanday

Třísky je název druhého studiového alba pražsko-liberecké...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

PODCAST TŘI DECI
Tři Deci #28: České remaky
11.04.

Tři Deci #28: České remaky

Dnes se vrátíme do minulosti a budeme si povídat o českých a československých...