Zara Larsson přiveze do Prahy nové album Venus

Zara Larsson, mladá švédská zpěvačka a skladatelka, se vydává na světové turné s názvem VENUS Tour, v rámci kterého přijede 6.3. i do Prahy, kde vystoupí pro své fanoušky ve Fóru Karlín. Celá tour vznikla pod záštitou vydání jejího čtvrtého studiového alba, které nese název Venus.

Její zájem o zpěv a talent ji přivedly k účasti v různých hudebních soutěžích a vystoupeních již v raném věku. Její první větší průlom přišel v roce 2008, kdy vyhrála televizní hudební soutěž Talang, ve věku pouhých 10 let, což ji přivedlo do povědomí veřejnosti. Vítězství v této soutěži jí otevřelo dveře ke slávě a umožnilo jí začít budovat svou kariéru ve švédském hudebním průmyslu. Její hlas a charisma ji řadí mezi jednu z nejvýraznějších hudebních osobností současnosti.

Zara se proslavila svými hitovými singly, které se dotýkají srdcí posluchačů po celém světě. Její hudba je plná emocí, energie a odvahy vyjadřovat sebe sama. Její tvorba zahrnuje širokou škálu hudebních žánrů, od popu po dance, a vždy zanechává posluchače naplněné emocemi a nadšením.

Během své hudební kariéry vydala již několik alb a EP a na kontě má i několik spoluprací s velkými hudebními jmény jako např. Sabrina Carpenter nebo Clean Bandit, hudební skupina, se kterou Larsson nazpívala singl Symphony – ten získal pozornost po celém světě a stal se jedním z největších hitů nejen samotné Zary, ale i roku 2017.

Mezi její další největší hity patří píseň Lush Life, která se stala populární po celém světě a nebylo rádio, ve kterém ve své době nehrála, a ačkoliv se jedná o osm let starou píseň, i dnes se s ní v rádiích stále ještě setkáme, On My Life, na které spolupracovala s Davidem Guettou, nebo třeba Can’t Tame Her – píseň z jejího nejnovějšího alba Venus, které ale prvně Zara svým fanouškům představila v rámci EP You Love Who You Love.

Tahle švédská rodačka si svým talentem, charismatickou osobností a schopností přinášet silné písně získala mezinárodní uznání a její popularita a vliv na hudební scénu stále rostou. Je proto zcela oprávněně považována za jednu z nejvýraznějších a nejvýznamnějších osobností současné popové hudby. O novém albu prohlásila, že její osobnost je důležitou součástí její tvorby, a tak ji v něm plně nechává projevit se.

Mimo vydávání nové hudby se i účastní koncertů a festivalů po celém světě. Kromě vlastní tour se Zara objevila i jako předskokan např. na tour Eda Sheerana nebo Beyoncé. Nyní se znovu vrací do Prahy, kde už pro své fanoušky vystoupila v roce 2019. Venus Tour už začala a zpěvačka má za sebou několik úspěšných show. Ať už jste tedy pouze fanoušci popu nebo rovnou samotné zpěvačky, určitě si nenechte její zastávku v Praze ujít.

Text: Rebeca Navrátilová


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Nové album Norah Jones slibuje syrovost bez přehnané dokonalosti
02.03.

Nové album Norah Jones slibuje syrovost bez přehnané dokonalosti

Populární americká zpěvačka, písničkářka a pianistka Norah Jones vydává příští týden své deváté...


Totální nasazení, The Fialky a Nežfaleš si dávají repete
02.03.

Totální nasazení, The Fialky a Nežfaleš si dávají repete

Společné turné kapel Totální nasazení, The Fialky a Nežfaleš se osvědčilo již v dubnu 2022, kdy si populární...


Twenty One Pilots vydávají nový singl a oznamují desku Clancy. Vyjde v květnu letošního roku
01.03.

Twenty One Pilots vydávají nový singl a oznamují desku Clancy. Vyjde v květnu letošního roku

Twenty One Pilots po třech letech přichází s novou hudbou. Singlem "Overcompensate" tak odstartovali poslední desku,...


The 1975 se po sedmi letech vrací do Prahy. Svůj unikátní show koncept přivezou do holešovické Fortuny
01.03.

The 1975 se po sedmi letech vrací do Prahy. Svůj unikátní show koncept přivezou do holešovické Fortuny

Nejlepší konceptuální show na současné hudební scéně míří do Prahy. Je to tak, britská skupina...


Elegantní ikona popové hudby; Sophie Ellis-Bextor dorazí do Prahy
01.03.

Elegantní ikona popové hudby; Sophie Ellis-Bextor dorazí do Prahy

Britská popová zpěvačka a textařka Sophie Ellis-Bextor přijede premiérově do Prahy, kde již 15. 3. představí...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Co my víme
23.02.

Co my víme

» Bratři Ebenové

Nová nahrávka Co my víme je 6. řadovým albem kapely Bratři Ebenové....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru