Za místo jediného letošního open air koncertu si Jarek Nohavica vybral Benátskou!

Pokud letos chcete slyšet a vidět Jarka Nohavicu pod širým nebem, pak máte jedinou možnost. V sobotu 28. července od 21.20 hodin na Festivalu Benátská! s Impulsem! ve Vesci u Liberce.  Jeho 26. ročník startuje za necelých pět týdnů a do konce června je možné zakoupit vstupenky výhodněji.  

Na festival i Nohavicu se mimo jiné těší i Xindl X. Proč? „Určitě je to hlavně skvělým publikem. Ale důležitou roli hraje i obsazení festivalu, které také bývá super. Letos se třeba moc těším na vystoupení svého velkého oblíbence Jarka Nohavici," říká Xindl X, který vystoupí také v sobotu, ale již od 20 hodin.



To Olympic vystoupí už ve čtvrtek 26. července. „Náš koncert bude opravdu výjimečný. Měl by jít ve šlépějích neuvěřitelně povedeného a úspěšného koncertu k 55. výročí vzniku kapely Olympic, který se konal koncem loňského roku v O2 Aréně. Budeme tam mít pár hostů a původní sestavu z let 1963 – 1965," zve všechny fanoušky Petr Janda

Velmi osobní vzpomínky má kapela Divokej Bill. „Když jsme začínali, byl festival Benátská noc jednou z největších met, kde jsme chtěli hrát. Nakonec tady budeme již po několikáté. Je to doslova a do písmene srdcovka! Náš basák Jurda tady potkal svoji ženu. Je s ní už 17 let, mají dva super kluky, kteří už s námi chodí taky hrát." Divokej Bill zahraje v pátek večer 27. července od 20 hodin před letošními největšími zahraničními hvězdami Bonnie Tyler a Guano Apes.



Za pořadatele se k programu vyjádřil i Petr Pečený. „S Jarkem máme přátelské vztahy už dlouhou dobu a několik let jsme o jeho koncertu na festivalu Benátská! s Impulsem přemýšleli. Navíc hrál na divácky vůbec nejúspěšnějším ročníku festivalu. To, že jeho jediný letošní koncert na velkém open air festivalu bude právě u nás, považujeme za velký úspěch a poctu. Bonnie Tyler a Guano Apes jsou obrovské stálice na rockovém nebi, takže není co řešit. Bonnie při své poslední návštěvě České republiky beznadějně vyprodala všechny koncerty a Guano Apes u nás oslaví 20 let." 


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Duet Ewy Farne a kapely Mirai Vzpomeneš si? vznikl spontánně a neplánovaně
31.03.

Duet Ewy Farne a kapely Mirai Vzpomeneš si? vznikl spontánně a neplánovaně

Vzpomeneš si? je název nového singlu zpěvačky Ewy Farne a kapely Mirai. Přestože se jedná o propojení dvou výrazných...


Na Bludfest se nyní dopravíte přímo z Prahy: třetí ročník Yungbludova festivalu přináší novinky
31.03.

Na Bludfest se nyní dopravíte přímo z Prahy: třetí ročník Yungbludova festivalu přináší novinky

Titulní fotografie: RFP Concerts / Ruby Boland Bludfest – Yungbludův jedinečný festival, který si v předchozích...


Hypnotické jaro s Tame Impala
30.03.

Hypnotické jaro s Tame Impala

Poprvé v České republice uvítáme kapelu, která je ikonickým interpretem poslední doby, australští Tame Impala již...


„Zakalíme, pokecáme a zahrajeme,“ zvou Cocotte Minute na 4. ročník ZLLO FESTu.
30.03.

„Zakalíme, pokecáme a zahrajeme,“ zvou Cocotte Minute na 4. ročník ZLLO FESTu.

"Rodinnej a nejdivočejší mejdan Cocottistickej a k tomu dvě luxusní mladý party, to chceš!," láká frontman kapely...


Emoce a intenzivní finále: Stein27 uzavřel slovenskou tour v bratislavském MMC
30.03.

Emoce a intenzivní finále: Stein27 uzavřel slovenskou tour v bratislavském MMC

Bratislavský klub Majestic Music Club (MMC) se stal dějištěm velkolepého finále slovenské části tour rappera...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Ulož tmu
22.03.

Ulož tmu

» Nauzea Orchestra

Nauzea Orchestra vydává svou šestou řadovou desku Ulož tmu, na níž mísí...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta