Z důvodu přetrvávající pandemické situace se posunují plánované projekty spojené s odkazem Karla Gotta.

Složitá současná situace neumožňuje uvedení filmu do kin nebo vzpomínkového koncertu, ale ani dokončení knižní autobiografie Karla Gotta.

„Velice mě mrzí, že všem manželovým příznivcům, i těm, kteří se na plánované projekty těšili, musím oznámit, že se dokumentární film Karel, vzpomínkové koncerty Pocta Karlu Gottovi i jeho knižní autobiografie posunují. Rozhodla jsem se tak po dlouhé a zralé úvaze, a to zejména z důvodu přetrvávající pandemické situace v ČR i ve světě spojené s onemocněním COVID-19. Pevně však věřím, že mě v zájmu zdraví nás všech pochopí," říká Ivana Gottová, jednatelka agentury Karel Gott Agency.

Vzhledem k tomu, že Ivana Gottová získala ještě během uplynulého roku velké množství unikátních fotografií a dokumentů, které dosud nikdy nebyly zveřejněny, protáhl se termín dokončení knihy. Nyní ale již práce na obrazové dokumentaci finalizují. Finální termín vydání knihy bude směřován na léto 2021 k nedožitým 82. narozeninám Karla Gotta.

„Jsem si velmi dobře vědoma toho, že žádná jiná autentická autobiografie mého manžela Karla Gotta už nebude vydána. Cítila jsem proto povinnost tyto materiály veřejnosti v knize poskytnout. Byla by veliká škoda, kdybych o ně manželovy příznivce ochudila. Mohu již nyní prozradit, že kniha bude velkoformátová a bude obsahovat na 700 stranách kromě manželových textů, které stihl dopsat ještě za svého života, také okolo 1700 fotografií a dokumentů. Věřte mi, že knihu dokončuji s celým týmem s nejlepším vědomím a svědomím tak, aby tady po zesnulém manželovi zůstala důstojná památka a byla přesně v souladu s jeho představami, a aby z ní měla radost nejen celá jeho rodina, ale především vy, jeho věrní příznivci a drazí fanoušci."

Pocta Karlu Gottovi

„Obáváme se, že hromadné akce a koncerty budou v nejbližší době ještě velice omezené. Abychom nemuseli snižovat počet míst v O2 areně a aby se vzpomínkových koncertů Pocta Karlu Gottovi mohli zúčastnit všichni, kteří si zakoupili vstupenky, rozhodli jsme se o přesunutí termínu na červen příštího roku," vysvětluje Ivana Gottová. Koncerty se uskuteční 19. a 20. června 2022. Vstupenky zakoupené na původní, či náhradní termíny koncertů, zůstávají i nadále v platnosti a není třeba je vyměňovat. Vstupenky z 15. 12. 2020 (resp. 5. 6. 2021) platí na nový termín 19. 6. 2022. a vstupenky z 16. 12. 2020 (resp. 6. 6. 2021) platí na nový termín 20.6. 2022.

Současná situace, která neumožňuje uvedení dokumentárního filmu Karel do kin, má nově zvolené datum 30. září 2021 a to snad bude již reálné.

„Pevně doufám, že pandemická situace se bude lepšit a že se život začne postupně vracet do normálu. Děkuji všem, kteří mi neustále posílají krásné dopisy, emaily a vzkazy, a ze srdce si přeji, aby všichni, kteří měli našeho milovaného Karla rádi, naše rozhodnutí pochopili. Přeji vám mnoho pevného zdraví, nervů a optimismu do dalších dnů, týdnů a měsíců. Moc na Vás myslím, Vaše Ivana Gottová."

 

GALERIE

Související obsah:

» Karel Gott po čtyřech letech opět dobyl O2 arenu   (Karel Souček, 16. 06. 2018)
» Láska je nádhera (Dotek lásky 2)   (Jitka Fialková, 30. 12. 2013)
» Výstavu GOTT, MY LIFE denně obdivují stovky lidí   (Jitka Fialková, 15. 07. 2017)
» Novinky aktuálního týdne   (Jiří Hroněk, 23. 09. 2016)
» Karel Gott: Rád podnikám výlety mimo svá teritoria   (Karel Souček, 16. 10. 2015)
» Karel Gott pokřtil své nové DVD a obdržel křišťálového lva   (Jitka Fialková, 24. 06. 2014)
» Gott Karel   (Joe Stramr, 05. 10. 2012)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Hrady CZ

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Hudební večer plný emocí – Charlie Puth rozzářil Fórum Karlín
30.07.

Hudební večer plný emocí – Charlie Puth rozzářil Fórum Karlín

Pražské Fórum Karlín se 28. července zaplnilo fanoušky, kteří dorazili zažít koncert Charlieho Putha –  amerického...


Řekové 1000Mods přivezli horké počasí i mrazivý rock
30.07.

Řekové 1000Mods přivezli horké počasí i mrazivý rock

Uprostřed horkého léta si pro nás Obscure promotion připravili další unikátní stoner rockový večírek....


Čtvrtý den Colours: ranní peozie, ženský rap a rituální vystoupení Lorde
30.07.

Čtvrtý den Colours: ranní peozie, ženský rap a rituální vystoupení Lorde

Čtvrtý den Colours of Ostrava začal překvapivě klidně. Po třech dnech velkých produkcí, pyrotechniky, deště a přesunů...


Třetí den Colours: tanec v kalužích a Mobyho pocta Davidu Bowiemu
29.07.

Třetí den Colours: tanec v kalužích a Mobyho pocta Davidu Bowiemu

Třetí den Colours of Ostrava začal poměrně nenápadně, ale postupně se proměnil v jeden z nejdramatičtějších dnů...


Steve'n'Seagulls v Brně vrátí metal na farmu
29.07.

Steve'n'Seagulls v Brně vrátí metal na farmu

Když se spojí nesmrtelné metalové hity s banjem, mandolínou, akordeonem a pořádnou dávkou finského...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Foreign Tongues
27.07.

Foreign Tongues

» Rolling Stones

Legendární kapela The Rolling Stones vydala 10. července 2026 nové album...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta