Wage War přivezou The Devil wears Prada a Siamese

 „Jsme velmi nadšení, že se vracíme do Velké Británie a Evropy s našimi přáteli z The Devil Wears Prada a Siamese," těší se kapela a doplňuje: „Slibujeme, že vám přivezeme naši nejlepší show!"

Show se po odkladu uskuteční 1. Října 2022 v pražském Futurum Music Baru.

Wage War je americká metalcorová kapela založená v Ocala na Floridě v roce 2010 pod názvem Empires. Kapelu tvoří hlavní zpěvák Briton Bond, hlavní kytarista Seth Blake, rytmický kytarista a zpěvák čistých vokálů Cody Quistad, baskytarista Chris Gaylord a bubeník Stephen Kluesener.

Kapela vydala čtyři studiová alba a jedno EP. Kapela sama vydala jedno EP The Fall of Kings v roce 2011. V roce 2015 kapela podepsala smlouvu s Fearless Records. Skupina vydala své první studiové album Blueprints v listopadu 2015. Druhé studiové album Deadweight vyšlo v srpnu 2017. Třetí studiové album Pressure vyšlo taktéž v srpnu, ale o dva roky později, v 2019. Čtvrté studiové album Manic , byl vydán 1. října 2021.

Hudební styl Wage War byl popsán jako metalcore, hard rock, melodický metalcore, post-hardcore, a melodický hardcore. Kapela dále využívá prvky djentu, nu metalu,elektroniky,popu a hip hopu.
Čtvrté album Manic, které definuje jejich kariéru. Na desce kapela mistrně dosahuje křehké a promyšlené rovnováhy mezi groovy, riffy, melodiemi a elektronickými vyhrávkami. 

Singl „Stitch" získal 14 milionů streamů na Spotify a Deadweight si vysloužilo chválu od MetalInjection, New Noise, Metal Hammer a Rock Sound. Wage War byli na turné s I Prevail, Of Mice & Men, Parkway Drive a A Day To Remember.
Album Pressure produkoval Drew Fulk (Motionless in White, Lil Peep, IDKHOW) a kapela jej poprvé nahrála v inspirativním Los Angeles.
Pressure dostává Wage War na vyšší úroveň. "Když si poslechnete tuhle desku, dáte Wage War desítku,” říká Cody. "V textech jde všechno od srdce. Možná vám to pomůže v těžkých situacích, posune do dalšího dne nebo vám to dá sílu si s někým promluvit. A není nic lepšího.”

The Devil Wears Prada je americká metalcorová kapela z Daytonu ve státě Ohio, která vznikla v roce 2005. Dříve křesťanská metalcorová kapela se skládá ze členů Mike Hranica (zpěv, přídavná kytara), Jeremy DePoyster (rytmická kytara, zpěv), Kyle Sipress (vedoucí kytara, doprovodný zpěv), Mason Nagy (baskytara), Jonathan Gering (klávesy, doprovodný zpěv) a Giuseppe Capolupo (bicí). Skupina si udržela svou původní sestavu, dokud ji neopustil klávesista James Baney. K dnešnímu dni skupina vydala sedm studiových alb.

Siamese (původně pojmenovaná Siamese Fighting Fish také známá jako SIFIFI) je dánská rocková a metalová kapela. Jsou podepsáni s Warner Music USA, Avalon Label v Japonsku a Prime Collective EU

V lednu 2011 vydali své debutové album We Are the Sound, po kterém následovalo turné po Dánsku, Švédsku, Německu, Beneluxu a Itálii. Jejich druhé album je Breathe:See:Move vydané 20. srpna 2012 a „The World Might Have Seen Better Days" je prvním singlem z alba. V roce 2014 se kapela přejmenovala na nynější název. V lednu 2015 skupina vydala stejnojmenné album Siamese financované prostřednictvím crowdfundingové kampaně Indiegogo. V roce 2017 Siamese podepsali smlouvu s Artery Recordings a vydala své čtvrté studiové album Shameless.


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Kanada otřásla holešovickou arénou, Sum 41 a Simple Plan přivezli nostalgické hitovky
03.10.

Kanada otřásla holešovickou arénou, Sum 41 a Simple Plan přivezli nostalgické hitovky

Do Prahy přijela dvojice kanadských punkových gigantů. Sum 41 v rámci oslav 20. výročí svých prvních alb All Killer...


Do Rock Café přijede metalcorová partička Our Hollow, Our Home.
03.10.

Do Rock Café přijede metalcorová partička Our Hollow, Our Home.

Je to sotva půl roku co se tu angličtí Our Hollow, Our Home objevili v Rock Café co by support švédské...


Pozvánka na narozeninový koncert Karla Bláhy, zpěváka, který svou pěveckou kariéru spojil s operetou a muzikálem
02.10.

Pozvánka na narozeninový koncert Karla Bláhy, zpěváka, který svou pěveckou kariéru spojil s operetou a muzikálem

Zazní podmanivý tenor Karla Bláhy nejen v písních ze slavných muzikálů V pražské Městské knihovně na Mariánském...


Velký showman a král coverů, Leo Moracchioli, vystoupil v pražském Forum Karlín
02.10.

Velký showman a král coverů, Leo Moracchioli, vystoupil v pražském Forum Karlín

Známý norský zpěvák, multiinstrumentalista a producent Leo Moracchioli zaměřující se na covery nejpopulárnějších...


Placebo rozjíždí evropské turné, v Praze se zastaví koncem října
02.10.

Placebo rozjíždí evropské turné, v Praze se zastaví koncem října

Britské duo Placebo konečně vyjíždí na evropské turné ke své poslední, v pořadí osmé...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Spass muss immer sein
23.09.

Spass muss immer sein

» Vltava

Spass muss immer sein hlásá názvem nového alba hudební skupina Vltava....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru