Vystoupení Nialla Horana se blíží

Niall Horan je irský zpěvák a skladatel, který píše písně v žánru pop soft rock - folk, pop rock.

Na jaře 2010 se v šestnácti letech přihlásil do sedmé řady pěvecké televizní soutěže The X Factor. Na konkurzu zpíval písničku „So Sick" od Ne-Yo, se třemi „ano" se dostal do dalšího kola, v porotě zrovna hostovala zpěvačka Katy Perry, která mu dala rozhodující hlas. Horan byl vyřazen, ale porotci Nicole Scherzinger a Simon Cowell ho zařadili mezi 4 další zpěváky (Harry Styles, Liam Payne, Louis Tomlinson a Zayn Malik), kteří utvořili chlapeckou skupinu, jež se kvalifikovala do kategorie skupin, a pro kterou Harry Styles vymyslel jméno One Direction. Během dokončování páté studiové desky Made in the A.M. oznámili v srpnu 2015, že po vydání tohoto alba skupina v březnu 2016 dočasně, alespoň na jeden rok, přeruší činnost.

Na turné se s novou deskou již nevydali. Od roku 2016 se věnují svým sólovým kariérám. Se svými bývalými spoluhráči necítí žádnou konkurenci.

Horan hraje na několik hudebních nástrojů včetně kytary, klavíru a bicích. "Největší klišé v hudbě je, že psaní písní je terapie. Nevím, jestli jsem dobrý komunikátor. Vím, že jsem dobrý v tom, že si něco zapíšu a dostanu to ven.”

Na začátku roku 2023 se Horan připojil k "The Voice" jako jeden z jeho porotců a vyhrál celou pěveckou soutěž se soutěžící Ginou Miles, která byla součástí jeho týmu.

Niall Horan vystoupí v Praze 17.3.2024 v Sportovní hale Fortuna.

Natálie Velebilová



ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Psychedelický večer s Tame Impala
26.04.

Psychedelický večer s Tame Impala

Nejlépe se týden odstartuje pořádným koncertem a shodou okolností v pondělí večer 20.4.2026  jeden takový...


Energie bez hranic - Natalie Jane
26.04.

Energie bez hranic - Natalie Jane

Pražské Rock Café se 24. dubna zaplnilo fanoušky, kteří přišli zažít večer plný emocí, silných vokálů...


Dva dny v pekle jménem Hard Karpaty Fest
26.04.

Dva dny v pekle jménem Hard Karpaty Fest

Hard Karpaty fest se vrací se svým druhým ročníkem a navazuje na úspěšnou premiéru z minulého roku, která položila...


Klip k novému singlu natáčeli UDG mezi palmami a kaktusy
25.04.

Klip k novému singlu natáčeli UDG mezi palmami a kaktusy

Bezejmenná je název nového singlu kapely UDG. Novinku s letním vibem doprovází videoklip, který vznikal v liberecké...


Tři Deci #29: Humor v hudbě
25.04.

Tři Deci #29: Humor v hudbě

V aktuálním díle se pobavíme o kapelách, které ve své tvorbě nějakým způsobem začleňují humor, vtípky...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Třísky
19.04.

Třísky

» Nanday

Třísky je název druhého studiového alba pražsko-liberecké...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta