Valentýnský masakr U Lva
Ahoj všichni příznivci tvrdé muziky! V sobotu 13.2.2016 proběhl v Mimoňském music clubu U Lva již pátý ročník Valentýnského masakru. Jak už samotný název akce napovídá, jednalo se o pořádný nářez. O zábavu se zde postaralo hned několik kapel různého rockového stylu. Účinkující nenechali nikoho na pochybách, že to s hudbou myslí vážně a sálem duněl pořádný rock.
Jako první vystoupila děčínská sestava DC RADIO se svým pop - punkově laděným žánrem, kteří pokřtili v prosinci loňského roku své CD s názvem Pod vlivem. Po krátké pause se na pódium postavila crossover - rocková partička BIKKINY SHOP v čele se zpívajícím Tomem Č. Ti do Mimoně přijeli zahrát až z Berouna. Následovala jičínská REN G D BENG, která fanoušky zaplavila svým rock - crossoverem. Můžete si je poslechnout na již vydaném CD pod názvem A jako Eva, které vzniklo v červenci 2014 ve studiu ŠOPA.
Ve 22 hodin přišla na řadu oblíbená discore - rocková F. A. KING z Železného Brodu, která zavítala ke Lvu již po několikáté. V čele se zpívajícím Lukášem Šefrem a Alešem Petráčkem zvedli všechny ze židlí. Kapela má za sebou několik vydaných singlů, z nichž poslední je Your Time Has Come. Celý večer pak zakončila českolipská kapela AREA CORE se svým nekompromisním setem The End Is Near. Po celou dobu nás provázela skvělá atmosféra a o žízeň fanoušků se postaral milý a usměvavý personál, za což mu patří dík .
HUDEBNÍ ZPRÁVY
Pátý den: Poslední velká party a pomalé loučení se Szigetem
Pátý den už měl trochu jinou atmosféru. Bylo znát, že festival se pomalu blíží ke konci a největší hvězdy...
Čtvrtý den: Když Sziget ukázal, že největší show nemusí být jen o hudbě
Čtvrtý den Szigetu přinesl na Main Stage několik naprosto rozdílných podob hudebního vystoupení. Od sebevědomé...
Holešovický Areál 7 nás vzal na výlet do minulosti
Kapela OMD vznikla v Anglii v roce, kdy jsem se narodila. Jejich hit Enola Gay z roku 1980 znal ve své...
JILUKA: japonská visual kei metalová smršť ovládne Distrikt
Japonská kapela JILUKA patří k výrazným představitelům současného visual kei metalu. Formace vznikla v roce...
Mladá energie a víkendový chaos – Feng míří do Prahy
Britský rapper Feng vystoupí 11. září v pražském klubu Roxy, kde představí svou tvorbu plnou mladistvé...
» zobrazit více...
RECENZE
» Album Montáž 1996 – 2014 přináší...
» Stones nestárnou, na Foreign Tongues se předvádí...
» Wow! Muse míří ke hvězdám
» Tichý architekt aneb když australský prog,...
» Magické, uhrančivé, hypnotické. Takové...
» Jinany – Ptáci a Draci: EPčko, se kterým...
» zobrazit více...
Glam metalový a hard rockový kytarista Adam Bomb v rámci Livedream Tour vystoupil v Modré Vopici
Adam Bomb odehraje klidně přes 200 koncertů ročně, často i v menších...
JILUKA: japonská visual kei metalová smršť ovládne Distrikt
Japonská kapela JILUKA patří k výrazným představitelům současného...
Pátý den: Poslední velká party a pomalé loučení se Szigetem
Pátý den už měl trochu jinou atmosféru. Bylo znát, že festival se pomalu...
Druhý den Pop Messe představil několik tváří současné alternativní hudby
Druhý den Pop Messe pokračoval v tom, co festival umí velmi dobře – stavět...
„Traband byl splněný sen, ze kterého jsem se probudil,“ říká Jarda Svoboda.
Album Traband - Montáž 1996–2014 připomíná dvacet let jedné výjimečné...
Letní atmosféra nekončí, do pražského Bike Jesus míří New Constellations
Září už je za rohem a s ním zase začínají ožívat pražské kluby....
Druhá tráva se singlem Rebeka vrací ke svým kořenům
Rebeka je název nového singlu kapely Druhá tráva. Jedna z nejenergičtějších skladeb...
Vstupenky na Veveří vyhrály Lucie a Gabriela
Putovní festival Hrady CZ pokračuje o tomto víkendu na Veveří. V naší...
Moravská hudební spodina ovládla Melodku. The Scrambles lákali na debut, CHLEB!K rozdával chlebíčky a Rocket Bunny uzavřeli večer punkrockovou jistotou
Poslední červencový večer se na brněnské Melodce setkaly tři kapely...
Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.
» Podporujeme nadějné kapely
» Zadání profilu interpreta
Tři Deci #37: Letní hity
Dnes se zaměříme na fenomén letních hitů a pokusíme se zjistit, co vlastně...
Hudební knihovna
REPORTÁŽ: Hollywoodské hvězdy zazářily v brněnském Sonu
KLIP: Rybičky 48 natočily nový
FESTIVAL:

































































































