V Bílým Medvědovi představily ska-punkové playlisty kapely Utřela slzu a Rambanbám

Plzeňský multižánrový klub Bílej Medvěd měl na pátek 21.4.2023 připravený dvoubodový hudební program. V něm předvedla své umění dvojice formací, jejichž společným jmenovatelem se stal ska-punkový přívlastek. Je pravda, že Medvěd je zvyklý na početnější návštěvy, přesto dokázaly obě kapely navodit dobrou skáčkovou atmosféru a přítomní hosté se určitě nenudili.  

Opožděný start úvodní skupiny Utřela slzu se o slovo přihlásil kolem deváté večerní. Muzikanti, jejichž domovská stanice se nachází ve Strašicích, tu zahrála domácí dílnu, jež v Plzni nebyla neznámá. Povedený set byl zakončený improvizovanou podpisovkou na poprsí fanynek, což se samozřejmě setkalo s odezvou publika.  

Jako druhá sáhla do strun více četná kapela Rambanbám. Z Chlumčan to do Medvěda neměla daleko a příznivci tak neměli problém přijet podpořit své favority. Vlastní kuchyně podpořená silným akordeonem pana Josefa tu měla ohlas – před pódiem se vytvořil sice sporadický, ale fungující hrozen fanoušků této sympatické party.


GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Deset let Bert & Friends: koncert v Archa+ jako vrchol letošního roku
20.11.

Deset let Bert & Friends: koncert v Archa+ jako vrchol letošního roku

Po největším koncertě v zaplněném pražském Foru Karlín a několika vystoupeních v Asii vyrážejí Bert...


V legendárním pražském klubu Modrá Vopice představil Vilda Čok nové tváře kapely ByPass
20.11.

V legendárním pražském klubu Modrá Vopice představil Vilda Čok nové tváře kapely ByPass

Parádní koncert ve znamení třináctky! V klubu Modrá Vopice se odehrála parádní koncertní show rockera, který...


Sourozenecké orgie na Krymské
20.11.

Sourozenecké orgie na Krymské

Ve středu 20. listopadu v pražském klubu Café V Lese vystoupily dvě sourozenecké kapely, Bratři...


Pánové z The Hara zatopili i v Praze
19.11.

Pánové z The Hara zatopili i v Praze

V rámci své podzimní tour poctili The Hara Českou republiku rovnou dvěma koncerty. Po vyprodané brněnské show...


Elektrïck Mann přicházejí s videoklipem o vnitřním boji a závislostech
19.11.

Elektrïck Mann přicházejí s videoklipem o vnitřním boji a závislostech

„Všichni jsme tady blázni a já jsem bláznů král," zpívá v nezvykle vážném singlu Král bláznů kapela...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Galette complète
20.11.

Galette complète

» Bran

Kapela Bran, známá svým osobitým pojetím hudby vycházející ze starých...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru