Twenty One Pilots Cinema Experience dorazí do českých kin!

Fanoušci Twenty One Pilots, zbystřete! Již za týden, 19.5.2022, poběží v kinech po celé ČR „Twenty One Pilots Cinema Experience". Tu již měli fanoušci kapely, kteří si show zaplatili, možnost zhlédnout v květnu loňského roku, konkrétně 21.5.2021, kdy vyšlo dlouho očekávané album Scaled and Icy. A co vlastně od takové Cinema Experience očekávat?

S konceptem přenesení živého koncertu do streamované podoby přišli Tyler Joseph a Joshua Dun ještě v době, kdy nebylo možné vzhledem k protipandemickým opatřením odehrát přislíbené koncerty a festivaly v USA a Evropě. Nás samotné pandemie ochudila o jejich vystoupení na festivalu "Colours of Ostrava", kterého se snad letos konečně dočkáme. Výlet do kina tedy můžeme brát jako malou přípravu na to, co nás čeká v červenci v Ostravě. A že to bude velkolepé, jak kluky známe…

Samotná Livestream Experience (tak se tento streamovaný dokument jmenoval ještě předtím, než ho kapela pustila do kin na velká plátna) představuje jak nejznámější písničky z dosavadní diskografie, tak nejnovější album Scaled and Icy. Show se odehrává ve vnitřních prostorech s kulisami, očekávat tak můžeme spoustu světelných prvků, ale i spoustu tanečních choreografií. Velký podíl na celkovém dojmu hraje také menší seskupení hudebníků, které si Twenty One Pilots přizvali na pomoc na živá vystoupení po USA. Většina písniček prošla úpravou, za kterou stojí Paul Meany z kapely Mutemath, se kterou Twenty One Pilots od roku 2015 spolupracují. Meany se také podílel na tvorbě alba Trench (2018). Mimo předtočeného remasterovaného hudebního vystoupení v režii Jasona Zady hudební duo navíc slíbilo 20 minut záběrů, které doposud nikdo neměl možnost vidět.

Tak co, navnadili jsme vás? Pokud ano, doražte příští čtvrtek večer do kina v Praze, Plzni, Brně či Olomouci. Více informací včetně lístků naleznete na oficiálních stránkách Twenty One Pilots a Cinema City.


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
David Pomahač pokřtí novinku Neviditelný v Café V lese
22.05.

David Pomahač pokřtí novinku Neviditelný v Café V lese

Zpěvák, skladatel a multiinstrumentalista David Pomahač vydal letos v dubnu u vydavatelství Minority Records své...


FOTOreport: pražská premiéra The smile
22.05.

FOTOreport: pražská premiéra The smile

Boční projekt členů ikonických Radiohead zamířili do Prahy. Jejich debutové album A Light for Attracting Attention...


Dočkáme se comebacku od Fall Out Boy?
21.05.

Dočkáme se comebacku od Fall Out Boy?

Jak jste si jistě všimli, asi největší emo kapela všech dob, My Chemical Romance, vydala singl „The Foundations Of Decay",...


Black Veil Brides vydávají nový videoklip
21.05.

Black Veil Brides vydávají nový videoklip

Američtí rockeři Black Veil Brides své fanoušky poslední dobou hodně napínali, když...


Videoklip k novému singlu Palaye Royale „Broken“ se natáčel u nás
21.05.

Videoklip k novému singlu Palaye Royale „Broken“ se natáčel u nás

Je to pár hodin, co světlo světa spatřil nový singl Broken i s čerstvým videoklipem. Po Punching Bag, Paranoid a No Love...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Afterglow
02.05.

Afterglow

» Acid Row

Nové album Afterglow stoner rockových Acid Row zavání odérem smrti,...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru