Tony Bennett chystá nové album s Lady Gaga

Nejen fanoušci Lady Gaga, ale také ti, kteří si oblíbili legendárního zpěváka Tonyho Bennetta, by měli zbystřit. Oba umělci, kteří již spolupracovali v roce 2011 na duetu The Lady Is A Tramp, si k sobě znovu našli cestu, na jejímž konci se má v lednu 2014 narodit nové jazzové album.
Tony Bennett považuje Lady Gaga nejen za Picassa zábavního světa, ale také za velmi inteligentní a talentovanou umělkyni, což jej inspirovalo k tomu, že společně nahráli kvalitní písně od George Gershwina či Cole Portera. Tony Bennett jde s chválou ještě dál, protože tvrdí, že Lady Gaga je největším umělcem, který kdy ze Spojených států vzešel, dokonce větší než Elvis Presley či Madonna.
Kdo je Tony Bennett?
Tento zpěvák, malíř a držitel šestnácti cen Grammy se narodil již v roce 1926 a má za sebou více než padesát studiových alb. Bennett získal také cenu Emmy, čestné tituly několika univerzit a za svůj přínos jazzu byl v roce 2006 oceněn NEA Jazz Masters.
S duety má Tony Bennett již bohatou zkušenost, protože na svém albu Duets z roku 2006 zpíval například s hvězdami typu Bono, Paul Mc Cartney nebo Elton John. Na albu Duets II z roku 2011 si s touto legendou zazpívali také Mariah Carey, Amy Winehouse či Aretha Franklin.
Související obsah:
» Nejlépe placenou celebritou do třiceti let je Lady Gaga (Kristina Kratochvílová, 24. 07. 2013)» Lady Gaga a cover Born This Way (Joe Stramr, 03. 03. 2011)
» Lady Gaga (Jiří Klecan, 21. 02. 2011)
» Lady Gaga představí svůj nový singl "Applause" na MTV Video Music Awards (Kristina Kratochvílová, 30. 07. 2013)
» Rozzuřil se boj o přední příčky hitparád. Perry vs. Gaga (David Malý, 12. 08. 2013)
» Lady Gaga vydá v listopadu ARTPOP (Kristina Kratochvílová, 12. 07. 2013)
HUDEBNÍ ZPRÁVY
Miro Žbirka očima nové generace
Netradičního videoklipu se na svátek Svatého Valentýna dočkala skladba Mira Žbirky s názvem Z tej vône....
Švédská kometa v Praze
Metalcorové komety minulého roku vystoupí v Praze. Do Storm Clubu dorazí skupina Allt, která zažila dynamický...
Marcell a fiedlerski chystají novou desku, prvním singlem je Vanilkové nebe
Vanilkové nebe je název nového, hudebně velice pestrého singlu dvojice Marcell, fiedlerski. Ti ho napsali...
Darren Kiely se v Café v lese dotýkal srdcí svých fanoušků
Popový zvuk Darrena Kielyho vychází z jeho zděděné lásky k tradiční irské hudbě, která se prolíná...
UDG a Xindl X se po devíti letech znovu potkají na jednom pódiu
Po dlouhých devíti letech se na jednom pódiu opět sejdou dvě velká jména české hudební scény. Jaká?...
» zobrazit více...
RECENZE
» „Achtung, Sultan!“ volá První Hoře...
» Ve svobodném a magickém světě MBT je otevřeným...
» Crazy Story kapely Totální nasazení baví...
» Vánoční poselství Radůzy – láska,...
» Riffobijec Kiko Loureiro na novince masíruje...
» Čistá radost všech ze všeho, to je nové...
» zobrazit více...
Waltari ukázali, že pořád umí přenést super energii do publika
Koncert finské kapely Waltari v pondělí 28. října v pražském klubu...
Švédská kometa v Praze
Metalcorové komety minulého roku vystoupí v Praze. Do Storm Clubu...
Darren Kiely se v Café v lese dotýkal srdcí svých fanoušků
Popový zvuk Darrena Kielyho vychází z jeho zděděné lásky k tradiční...
Noc Na Zemi
» Bad Karma BoyV jednom z rozhovorov kedysi kapela Bad Karma Boy povedala, že v ich textoch sa často...
Festival Blues Alive oznamuje první hvězdy, držitele Blues Music Awards
Mezinárodní hudební festival Blues Alive, který je největší středoevropskou...
Bleed From Within: Rádi si hrajeme s melodiemi, ale pořád jsme metalová kapela
Po jejich dalším povedeném vystoupení na festivalu Brutal Assault jsem...
Striptýz, sex, kontroverze s North West, to vše přináší FKA Twigs na nejnovější desce
Mnozí ji přirovnávají k Janet Jackson, Kate Bush nebo Massive Attack, další...
Miro Žbirka očima nové generace
Netradičního videoklipu se na svátek Svatého Valentýna dočkala skladba...
Na Trnkobraní se mohou těšit Dan a Eva
Již zítra se otevřou brány areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích,...
Kaleidoskok debutuje albem Odrazy, zazpíval si na něm i Hrůza a Hanák
Odrazy je název debutového alba mladé kapely Kaleidoskok. Obsahuje...
Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.
» Podporujeme nadějné kapely
» Zadání profilu interpreta
Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.