The Score už po druhé vyprodali Roxy!

Kalifornská kapela The Score se vrátila do Prahy po dvou letech s nejnovější deskou Metamorph! Koncert byl jednou díky covid přeložen a i tak se kapele podařilo koncert vyprodat, ostatně jako posledně. Očividně si oblíbili Roxy, jelikož tam zavítali i v roce 2020 těsně před zavřením hranic.The Score se nám vrátili do Roxy dokonce i se stejnou předkapelou a to se Švýcarskými CARVEĽ. Kapela je vždy celá v bílém a tím je lehce rozeznáte, ačkoli od minula trochu změnili styl více do disca, stále to byla skvělá předkapela, která dokázala publikum rozhýbat, nebáli se ani crowd surfingu a rozdali pár CD. Představili nám písničku, která vyjde teprve 24. června, je na co se těšit!


Je třeba říci, že dav byl velice hlasitý již při předkapele a pokud si člověk myslel, že hlasitěji to nelze, tak byl brzy přiveden do omylu. Když frontmani Eddie a Edan vstoupili na podium, hrozilo, že přijdeme o sluch. I když vaše představa bude, že publikum bylo čistě ženské, tak to není pravda, ale bylo to publikum velice mladé. Mohli jste také slyšet mnoho jazyků, některé koncerty po Evropě totiž musela kapela zrušit a tak se vydali lidé z okolních zemí zároveň na výlet do Prahy.


Jelikož přijeli s deskou Metamorph, mohli jsme slyšet nové songy jako například „Top Of The World", „Pull the Cord" a „Head Up" při které zpěvák neměl problém mi dát mikrofon k puse. Eddie byl velice kontaktní ke všem fanouškům, po podiu běhal jako zběsilý a nadšený. Miloval lidem podávat ruce, držet oční kontakt, stejně tak jako Edan, který musí zůstávat více u kláves, vždy si našel chvilku, kdy zašel za lidmi. U Eddieho jakožto hlavního zpěváka ovšem nebyl kousek podia, na který by nešel, ostatně i ke konci seskočil s kytarou z bicích. Večer se také na píseň „In My Blood" trochu uklidnil, kdy lidé mávali s baterkami v telefonu do rytmu emotivní písně. Upřímně bylo trochu klidu již zapotřebí, jelikož se v Roxy nedalo dýchat a ze všech tekl pot jak kdybychom byli spíše na plovárně než na koncertě. To ale nikoho nezastavilo při další energické písni skákat, řvát a tančit. Celá atmosféra koncertu byla tak velmi energická, pozitivní a dávala sílu na týden dopředu.


Snad k nám tedy The Score zavítají znovu a možná již ve větší aréně! Kdo ví co nás čeká, kéž by ale každý koncert probíhal jako tento.

 

GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Překvapivé spojení krásy a metalu v podání Evy Burešové a Dymytry
01.07.

Překvapivé spojení krásy a metalu v podání Evy Burešové a Dymytry

Leč by některé z nás tahle kombinace nikdy nenapadla, tak se tak stalo. Eva Burešová vydala nový singl s názvem...


Sladbu Martiny Pártlové Si to udělám sama doprovází vtipný klip
01.07.

Sladbu Martiny Pártlové Si to udělám sama doprovází vtipný klip

Energická, roztančená, chytlavá, vtipná. Taková je nová písnička Si to udělám sama, kterou natočila zpěvačka...


Štěpánovický koncert nabídl tři formace s hardrockovým finišem
30.06.

Štěpánovický koncert nabídl tři formace s hardrockovým finišem

Malebná obec u Klatov s názvem Štěpánovice pohostila v pátek 24.6.2022 na soukromě laděné akci hned...


Only the Poets zavítají v srpnu do Prahy
30.06.

Only the Poets zavítají v srpnu do Prahy

Only the Poets, britská poprocková kapela, jež vznikla v roce 2017, se do podvědomí fanoušků dostala zejména díky...


Singl Sins je jen začátek, Support Lesbiens slibují nové album
30.06.

Singl Sins je jen začátek, Support Lesbiens slibují nové album

Kapela Support Lesbiens vydává po téměř dvou letech novinku Sins, která je zároveň předzvěstí zbrusu nového...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Lidová Redlová
01.06.

Lidová Redlová

» Redlová Lucie

Dvě desetiletí se písničkářka Lucie Redlová bránila naplno navázat na...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru