The 69 Eyes lákají na novou desku druhým klipem Dolce Vita

Finská gothic rocková formace The 69 Eyes vydá 22. dubna svou jedenáctou studiovku s názvem Universal Monsters a láká na ni již druhým videoklipem, tentokrát k songu Dolce Vita.



Dolce Vita potvrzuje návrat kapely ke kořenům, celou píseň prořezává tvrdý kytarový riff a i zvuk bicích připomíná dřívější tvorbu finských rockerů. Tento směr, kterým se nové album bude ubírat, už naznačil první singl Jet Fighter Plane, jenž The 69 Eyes zveřejnili už v polovině ledna letošního roku.

Album Universal Monsters bude pokračovatelem čtyři roky staré nahrávky  X, která se vydala od klasického goth n´rollu The 69 Eyes do popovějších vod, což vyvolalo u fanoušků i kritiků lehce smíšené reakce, přesto bývají hodnocení tohoto díla převážně pozitivní. Na nadcházející placce se tedy Finové rozhodli dát vale experimentům a vracejí se ke kořenům, zda-li bude tento návrat úspěšný, si musíme ještě nekolik dní počkat, napovědět však dávají první dva singly.
Autor textu: Radim Nemela

GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Uctívači japonské kultury Rise Of The Northstar ovládli Prahu
07.12.

Uctívači japonské kultury Rise Of The Northstar ovládli Prahu

Hardcorové formace Rise Of The Northstar a Deez Nuts v pražském Paláci Akropolis představily nové desky....


Tři Deci #19: Nej alba druhé půlky roku 2025
06.12.

Tři Deci #19: Nej alba druhé půlky roku 2025

Na 19. díl jsme si pro vás připravili rozbor těch nejlepších desek, které vyšly v druhé polovině tohoto...


Metalová legenda Judas Priest zahraje v Ostravě
06.12.

Metalová legenda Judas Priest zahraje v Ostravě

Britská heavymetalová ikona Judas Priest se příští léto vrací do České republiky a vůbec poprvé...


David Koller vydává živé album a hlásí návrat do Fora Karlín
05.12.

David Koller vydává živé album a hlásí návrat do Fora Karlín

Live Forum Karlín 2024 je název nového živého alba Davida Kollera, které zachycuje koncert z prosince...


Of Mice and Men vytáhli fanoušky z hnízd
05.12.

Of Mice and Men vytáhli fanoušky z hnízd

Autorkou reportáže je Marcela Křížová. Autorkou fotografií je Natálie Havelková. Byl...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Něco zůstane
05.12.

Něco zůstane

» Jamaron

Něco zůstane je čtvrté studiové album pražské kapely Jamaron,...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta