Sedmnáctiletá Kaya pokřtí debutové EP na Střeleckém ostrově

I Am Supposed To Be Sad je název debutového alba teprve sedmnáctileté Kayi. Nejmladší české interpretky, jejíž tvář byla umístěna na ikonickou obří billboardovou plochu na Times Square v New Yorku! Stále teenagerka, která svými singly ukázala, že tuhle poctu nezískala náhodou. Aktuální nový singl „Last Time That We Spoke" ukazuje velký talent, kterým Kaya disponuje.    



Kaya má za sebou tři singly a v loňském roce debutovala. Přesto si ji platforma Spotify vybrala jako tvář pro dvě mezinárodní kampaně a držela se na předních příčkách playlistů. Tento obrovský úspěch posunul začínající umělkyni, vydávající na labelu Tranzistor, mezi zásadní objevy české hudební scény.   

Debutové EP s názvem I Am Supposed To Be Sad je autorskou výpovědí mladé skladatelky, která se sama doprovází na klavír a věnuje se i hudební produkci. K té si přizvala osvědčené producentské duo Reginalda a Davida Kandlera, se kterými spolupracovala na předchozích singlech.   

„Mé nové EP je o tlacích z okolí, co v něm člověk uslyší, je ale na něm. Nenutím nikomu přesný příběh, proto si při poslechu každý ideálně vytvoří ten svůj. Chtěla bych, aby si v písních každý našel svou část, která mu bude blízká a díky které se k písničkám bude vracet," říká zpěvačka Kaya.   

Novinku pokřtí Kaya se svou kapelou ve čtvrtek 6. června na Střeleckém ostrově v rámci otevření nové sezóny Headliner Pontonů od 20.00.
Foto: Tranzistor


GALERIE

Související obsah:

» Zpěvačka Kaya v exkluzivní premiéře na Hudební knihovně   (Karel Souček, 12. 06. 2022)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Karol Komenda si spoluprací s Michalem Prokopem splnil sen
13.02.

Karol Komenda si spoluprací s Michalem Prokopem splnil sen

Koncem loňského roku vyšla nová skladba kytaristy, zpěváka a frontmana Karol Komenda Group s významnou osobností...


Autenticita bez hranic v podání Alice Merton
13.02.

Autenticita bez hranic v podání Alice Merton

Kanadsko-německá zpěvačka a textařka Alice Merton, jedna z nejzajímavějších osobností současné indie/pop scény,...


Magia nera v Praze: Lucio Corsi okouzlil MeetFactory
13.02.

Magia nera v Praze: Lucio Corsi okouzlil MeetFactory

Italský hudebník Lucio Corsi dorazil 5. února do pražské MeetFactory a přivezl s sebou večer plný poetiky, barev...


Koncert Marcuse & Martinuse byl promyšlený příběh s jasnou dramaturgií
12.02.

Koncert Marcuse & Martinuse byl promyšlený příběh s jasnou dramaturgií

Pražské Forum Karlín se 10. února 2026 zaplnilo a už od brzkých ranních hodin se před halou tvořila fronta převážně...


V rámci rozsáhlého turné se Malena Zavala představí i v Café V lese
11.02.

V rámci rozsáhlého turné se Malena Zavala představí i v Café V lese

Malena Zavala, argentinská rodačka usazená v Londýně, patří mezi nejzajímavější současné hudební osobnosti,...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Roll with Punches
23.01.

Roll with Punches

» Adams Bryan

Roll with Punches je sedmnácté studiové album kanadského...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta