Rasmus se v dalším singlu spojili s Apocalypticou

The Rasmus představují druhý singl Venomous Moon z chystaného alba. Své síly spojili s  Apocalypticou a díky tomu vznikla skladba o izolaci a odloučení od světa. Tím tak navázali na květnový singl Bones, jenž byl zcela první ukázkou z desky jenž by měla vyjít ještě během tohoto roku.

"Venomous Moon je o izolaci a odloučení od světa, ale napsal jsem ji ještě předtím, než se objevil virus. Musel jsem snad zahlédnout záblesk budoucnosti, který pak písni dodal zcela novou vrstvu melancholie," vysvětluje zpěvák Lauri Ylönen.Venomous Skupina ho nahrávala během pandemie, kdy jednotliví členové kapely pobývali na Havaji, v Helsinkách, v Sydney, ale i v Anglii. Pracovali společně s dánským producentem Joshuou, který se podílel již na předchozím singlu Bones. Koproducentem skladby se stal Martin Hansen, který s formací pracoval už na čtyřech albech.

Pro tuto dvojici není vzájemné hostování žádnou novinkou. Zpěvák Lauri Ylönen a Apocalyptica spojili své síly již dříve, a to na skladbách Bittersweet a Life Burns. Obě kapely vystupují společně i v klipu, který je inspirován televizním seriálem Stranger Things a představuje strašidelné bytosti vycházející ze stejných hlubokých lesů jako Groke v příbězích o Mumíncích (legendární finské fantastické příběhy). Videoklip režíroval Vertti Virkajärvi a produkovala ho společnost No Office. Na podzim roku 2022 vyjedou The Rasmus na světové turné. Jeho pevným bodem bude i velký halový koncert v Praze. Vystoupení se uskuteční  15. října 2022 ve Foru Karlín. Pořádá Live Nation.Ostatní termíny světového turné jsou uvedeny níže.



ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Uctívači japonské kultury Rise Of The Northstar ovládli Prahu
07.12.

Uctívači japonské kultury Rise Of The Northstar ovládli Prahu

Hardcorové formace Rise Of The Northstar a Deez Nuts v pražském Paláci Akropolis představily nové desky....


Tři Deci #19: Nej alba druhé půlky roku 2025
06.12.

Tři Deci #19: Nej alba druhé půlky roku 2025

Na 19. díl jsme si pro vás připravili rozbor těch nejlepších desek, které vyšly v druhé polovině tohoto...


Metalová legenda Judas Priest zahraje v Ostravě
06.12.

Metalová legenda Judas Priest zahraje v Ostravě

Britská heavymetalová ikona Judas Priest se příští léto vrací do České republiky a vůbec poprvé...


David Koller vydává živé album a hlásí návrat do Fora Karlín
05.12.

David Koller vydává živé album a hlásí návrat do Fora Karlín

Live Forum Karlín 2024 je název nového živého alba Davida Kollera, které zachycuje koncert z prosince...


Of Mice and Men vytáhli fanoušky z hnízd
05.12.

Of Mice and Men vytáhli fanoušky z hnízd

Autorkou reportáže je Marcela Křížová. Autorkou fotografií je Natálie Havelková. Byl...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Něco zůstane
05.12.

Něco zůstane

» Jamaron

Něco zůstane je čtvrté studiové album pražské kapely Jamaron,...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta