Only The Poets se po necelém roce vrací do Prahy! Na dva koncerty se můžou fanoušci těšit už v dubnu
Zapište si datum 16. a 17. dubna, protože jedna z nejnadějnějších poporockových mladých kapel současnosti Only The Poets se vrací do Prahy. Minulý rok v srpnu vystoupili v Česku vůbec poprvé na svém vlastním tour ve Žlutých lázních a těšili se velkému úspěchu. Nyní k nám zavítají v rámci Feels Like Home Tour do klubu Roxy a to nejen na jeden, ale rovnou dva koncerty po sobě.
OTP se dali dohromady ve městě Reading a během studia začali objíždět menší kluby v Anglii. Už v roce 2018 si je na tour s sebou vzali The Coasts, indie kapela, která je žánrově členům kapely dost blízká. O tři roky později vyrazili na tour s velkým jménem, Louisem Tomlinsonem. Většina si je během Louis Tomlinson World Tour velmi oblíbila, takže není divu, že vyprodávají koncerty ve městech po cele Evropě.
Nicméně pokud se vám nechce čekat do dubna, můžete si jejich písničky poslechnout živě před vystoupením Lewise Capaldiho 17. Února v O2 aréně, neboť i ten si je přizval jako předskokany po Evropě.
Vstupenky jsou k zakoupení na GoOut za 650 Kč zde na odkaze: https://goout.net/cs/listky/only-the-poets/dyfr/
HUDEBNÍ ZPRÁVY
Deset let Bert & Friends: koncert v Archa+ jako vrchol letošního roku
Po největším koncertě v zaplněném pražském Foru Karlín a několika vystoupeních v Asii vyrážejí Bert...
V legendárním pražském klubu Modrá Vopice představil Vilda Čok nové tváře kapely ByPass
Parádní koncert ve znamení třináctky! V klubu Modrá Vopice se odehrála parádní koncertní show rockera, který...
Sourozenecké orgie na Krymské
Ve středu 20. listopadu v pražském klubu Café V Lese vystoupily dvě sourozenecké kapely, Bratři...
Pánové z The Hara zatopili i v Praze
V rámci své podzimní tour poctili The Hara Českou republiku rovnou dvěma koncerty. Po vyprodané brněnské show...
Elektrïck Mann přicházejí s videoklipem o vnitřním boji a závislostech
„Všichni jsme tady blázni a já jsem bláznů král," zpívá v nezvykle vážném singlu Král bláznů kapela...
» zobrazit více...
RECENZE
» Bretaň v hudbě kapely Bran zůstává,...
» Kapela Mňága a Žďorp hořela vždycky...
» Atmosférické Nanebevstoupení umí Paradise...
» Poslední rozkaz od W.A.S.P. slaví bezbožných...
» Výmluvy došly, Vasilův Rubáš natočil...
» Dýňoví power metaloví bozi Helloween...
» zobrazit více...
V legendárním pražském klubu Modrá Vopice představil Vilda Čok nové tváře kapely ByPass
Parádní koncert ve znamení třináctky! V klubu Modrá Vopice se odehrála...
Deset let Bert & Friends: koncert v Archa+ jako vrchol letošního roku
Po největším koncertě v zaplněném pražském Foru Karlín a několika...
Sourozenecké orgie na Krymské
Ve středu 20. listopadu v pražském klubu Café V Lese vystoupily...
Festival BESEDA zveřejnil první jména, americké Liturgy a Horse Lords i Makeshift Art Bar z Belfastu
Třiatřicátý ročník Festivalu BESEDA se uskuteční 31. 7. a 1. 8. 2026 v Tasově u Veselí...
Textures: Nemyslím si, že ještě někdy pojedeme hrát do Spojených států
Před koncertem holandských Textures na festivalu Brutal Assault jsem si popovídal...
Podzimní melancholie? Pojďme si připomenout největší letní elektro pecky
Polovina října je za námi, léto a dny plné slunečních paprsků...
Elektrïck Mann přicházejí s videoklipem o vnitřním boji a závislostech
„Všichni jsme tady blázni a já jsem bláznů král," zpívá v nezvykle...
Na Veveří se mohou těšit Nela a Pavla
Putovní festival Hrady CZ pokračuje o víkendu na Veveří. V naší soutěži jste...
Nové album Island Mint s názvem Slun je venku
Nové album kapely Island Mint s názvem Slun je venku a kapela ho pokřtí...
Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.
» Podporujeme nadějné kapely
» Zadání profilu interpreta
Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.
Hudební knihovna
REPORTÁŽ: Předčasný Halloween v MeetFactory
KLIP: Elán přichází s novým singlem a míří do Edenu
NAŽIVO: Machine Gun Kelly míří s novým albem do Prahy












