Omar Rudberg vydává svoje první album!

Venezuelsko-švédský zpěvák i herec Omar Josué Rudberg, vydává své první album již tento pátek 27. 5. Oznámil to nedávno na svém Instagramu. Album ponese název OMR a poslechneme si songy jako „Mama",„Pull Up"„Breath" nebo již vydané songy „Mi Casa Su Casa" a „Moving Like That". Narodil se ve Venezuele a v šesti letech se s matkou přestěhoval do Åsa, Kungsbacka. Účastnil se Talang 2010, který byl vysílán v TV4. V letech 2013 až 2017 byl členem boybandu FO&O. Spolu s kapelou se zúčastnil Melodifestivalen 2017 vysílaného na SVT a dostal se do finále s písní „Gotta Thing About You". V roce 2017 kapela odhalila, že se rozhodla rozpustit.

 

Omar zahájil svou sólovou kariéru v roce 2018 singlem „Que pasa", ve kterém hrál švédský rapper Lamix,následovaný „La mesa" se švédským rapperem Eliasem Hurtigem. Později se ukázalo, že se zúčastní Melodifestivalen 2019 s písní „Om om och om igen", bohužel se ale nedokázal kvalifikovat. I přesto zasadila Omarovi svůj první sólový zásah do top 20 ve Švédsku. Mezi jeho další songy patří „På min telephone toda la noche"„Dum" nebo „Jag e nån annan"

 

Rudberg hrál Simona, hlavní postavu v seriálu Netflix Young Royals z roku 2021. V roce 2022 vyhrál společně s hercem Edvinem Rydingem cenu Nejlepší duo QX Gaygala, se kterým v seriálu hraje. Nominován byl také v roce 2021 na cenu Umělec na vzestupu na Stockholmském Mezinárodním Filmovém Festivalu za tento seriál. V tomto seriálu jsme také mohli slyšet jeho jemný pěvecký hlas. Zazpíval zde songu „It Takes A Fool To Remain Sane", která se pro něj stala hymnou. Jednalo se o cover písně z roku 2015. Na Spotify má další dva covery známých písní, konkrétně „Symphony" a „Remember"

 


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Mat213 zve na párty privilegovaných dětí
15.02.

Mat213 zve na párty privilegovaných dětí

S provokativní hymnou privilegovaných dětí přichází zpěvák a vnuk hudebníka Františka Ringo Čecha Mat213. V tracku...


Bad Suns přivezou do Prahy indie nostalgii i taneční energii
15.02.

Bad Suns přivezou do Prahy indie nostalgii i taneční energii

Bad Suns se 12. 3. 2026 vracejí do Café V lese v plné síle s albem Accelerator, které zachycuje novou...


Tři Deci #24: Mentální zdraví, část 1.
15.02.

Tři Deci #24: Mentální zdraví, část 1.

V našem prvním dvojdíle probereme problematiku mentálního zdraví u muzikantů. V prvním díle se pobavíme o tom, proč...


Intímna výpoveď o láske a úzkosti. Terrible 2s vydávajú nový album Posledné letné dni.
14.02.

Intímna výpoveď o láske a úzkosti. Terrible 2s vydávajú nový album Posledné letné dni.

Slovenská kapela Terrible 2s predstavuje svoj nový, v poradí tretí štúdiový album Posledné letné dni,...


Karol Komenda si spoluprací s Michalem Prokopem splnil sen
13.02.

Karol Komenda si spoluprací s Michalem Prokopem splnil sen

Koncem loňského roku vyšla nová skladba kytaristy, zpěváka a frontmana Karol Komenda Group s významnou osobností...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Roll with Punches
23.01.

Roll with Punches

» Adams Bryan

Roll with Punches je sedmnácté studiové album kanadského...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta