Novinka Kofe-in slibuje dravé i svěží písně

Pop-rockové kapele Kofe-in, jejíž muzikanti se rekrutují z Opavy a Prahy, se už počátkem října rozroste diskografie. Nové album vzniká v produkci Armina Effenbergera z elektro-popového dua Cartonnage v jeho pankráckém studiu. Čekání na desku skupina zpříjemňuje ukázkou pilotního singlu Moje dobré srdce, který podkresluje přiložený teaser:

„Hledali jsme producenta, který se bude hodit k našim novým písním. Armin nám přesně sedl jak po technické, tak lidské stránce. Pochopil naši muziku a přišel se spoustou dobrých nápadů. Zachoval rockovou dravost a zároveň vypíchnul svěžest nových písní," pochvalují si muzikanti spolupráci s Arminem.

„Vedle elektroniky, která je jeho doménou, věnoval velkou pozornost i vokálům, což bude jedním z prvků, jež novou desku odliší od těch předchozích," doplňují členové s tím, že nové CD přinese i spolupráci s Katarínou Landlovou. Ta na sebe poprvé výrazněji upozornila v televizní soutěži Česko Slovensko má talent 2012.

Skladba Jediná z alba Libertin (2011), vítězka ankety Žebřík v kategorii videoklip roku 2012:

Většinovým autorem textů je opět frontman a zpěvák Jan Kunze, který je znám i svým působením na literární scéně (básnické sbírky Hičhaikum či Dekedent dezert). „Nové texty jsou částečně o všech možných podobách vztahů mezi mužem a ženou, od těch intimních poloh až po ty divoké. V dalších mohou posluchači najít literární odkazy, v jiných věčné téma cesty," poznamenává Jan Kunze.

GALERIE

Související obsah:

» Nová česká kapela Tommy Indian zaujala Waitse i Becka   (Karel Souček, 10. 04. 2013)
» UDG pokřtí Akrobata ve Vltavské   (Joe Stramr, 10. 12. 2012)
» Debut Tommy Indian vychází pouze v digitální podobě   (Karel Souček, 27. 06. 2013)
» Mišíkovi The Colorblinds bodují dvěma singly   (Karel Souček, 10. 05. 2013)
» We On The Moon se hlásí z brněnského planetária   (Karel Souček, 08. 08. 2013)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Jinjer vyhráli Duél s vyprodaným Roxy
21.02.

Jinjer vyhráli Duél s vyprodaným Roxy

Autorkou fotografií je Klaudia Ligačová. Letošní únor v pražském klubu Roxy byl nabitý špičkovým...


Michal Horák ohlašuje singlem Nedělej si naděje nové album
21.02.

Michal Horák ohlašuje singlem Nedělej si naděje nové album

Poté, co těsně před svátky klidu a míru opěvoval Michal Horák společně s Gentlemen singers měkké dary...


Midnight Swimmers otevírají singlem Mistakes téma závislosti na pornografii
20.02.

Midnight Swimmers otevírají singlem Mistakes téma závislosti na pornografii

Mistakes je název nového singlu kapely Midnight Swimmers, v němž otevírá témata digitální osamělosti,...


Petr Kolář natočil klip k písni V nebi snad ti prominou se svými syny
20.02.

Petr Kolář natočil klip k písni V nebi snad ti prominou se svými syny

Zpěvák Petr Kolář natočil nový singl V nebi snad ti prominou, který se nyní dočkal obrazové podoby. K písni,...


Syrová ženskost v podání The Last Dinner Party
20.02.

Syrová ženskost v podání The Last Dinner Party

Britská kapela The Last Dinner Party přivezla 17. února do pražského Fora Karlín výraznou a teatrální show v rámci...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Krushers of the World
18.02.

Krushers of the World

» Kreator

Krushers of the World je název šestnáctého studiového alba německé...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta