Nova Twins míří do Café v Lese

Už ve středu 17. srpna Prahu navštíví britské duo Nova Twins. Hrají především alternativní rock, punk rock a nebojí se ani nu metalu. Slavný hudebník, Tom Morello, je označil za nejlepší kapelu, o které jste nikdy neslyšeli. Zpěvačka Amy Love a basistka Giorgia South přivezou představit své nejnovější album zvané Supernova, které vyšlo v červnu tohoto roku. Toto album obsahuje skladby jako „Antagonist", „K.M.B." nebo „Cleopatra".

Na svém kontě mají také známou kolaboraci s Bring Me The Horizon, zvanou „1x1", která se objevila na jejich celosvětově dobře přijatém EP, Post Human: Survival Horror. Bring Me The Horizon také minulý rok vyrazily na turné po domovině obou kapel, tedy po Velké Británii. Dále je na světové turné pozvaly kapely jako Fever 333, Wolf Alice nebo rapperku Little Simz.

Mezi jejich nejpopulárnější tvorbu se dále řadí „Taxi", „Anthena", „Play Fair" a „Vortex" z jejich debutového alba Who Are The Girls?, nebo „Hit Girl", „Lose Your Head" a „Mood Swings". V roce 2017 založily vlastní značku oblečení, která nese jméno Bad Stitches, tedy v překladu špatné stehy. Toto jméno je zároveň první písní Amy a Giorgie, kterou společně vydaly v roce 2014 pod jménem BRAATS.

Před českým publikem se na stage představí úplně poprvé, a to v Café v Lese po boku české kapely The Atavists. Jedná se o čtyřčlennou kapelu původem z Hradce Králové. The Atavists vydali své debutové album v roce 2015, které se jmenuje Bad Times. Toto album obsahovalo skladby jako „Leave You Alone", „Bad Times" a „Let You Go". O tři roky později, tedy v roce 2018, vydali následující album, které neslo název Lo-Fi Life. Najdete na něm skladby jako „Sell Your Car", „Dancing Queen" nebo „Wrong", která je dodnes jejich nejposlouchanější skladbou celého repertoáru. V březnu 2019 získala kapela dvě ceny Anděl za Objev roku a Nejlepší album v kategorii rock. Jejich prozatím posledním singlem je „Time".

 

ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Sleeping With Sirens mají na cestě další desku!
11.08.

Sleeping With Sirens mají na cestě další desku!

Americká pop punk rocková kapela Sleeping With Sirens oznámila novou desku Complete Collapse, která přijde na pulty 14. října...


Ledárny Open Air zahájily druhou část hudebního léta
11.08.

Ledárny Open Air zahájily druhou část hudebního léta

Po měsíční přestávce pokračují v srpnu a září koncerty pod širým nebem v Ledárnách Braník. Například dnes...


Festival Brod 1995 přivítá vůbec poprvé zahraničního headlinera
10.08.

Festival Brod 1995 přivítá vůbec poprvé zahraničního headlinera

Ska, dub, reggae, funk a hlavně rock v širokém generačním i stylovém záběru. To je stylová náplň jednodenního...


Singl Marná zkrátí čekání na nové album Prago Union
10.08.

Singl Marná zkrátí čekání na nové album Prago Union

Již v pátek 19. srpna oficiálně vyjde nové album Prago Union s názvem Příduhned… Fanoušci si ho ale budou...


Only the Poets se předvedli na své první open air show ve Žlutých lázních!
09.08.

Only the Poets se předvedli na své první open air show ve Žlutých lázních!

V neděli 7. srpna do Prahy již podruhé zavítala britská kapela Only The Poets. Poprvé se zde objevili...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Letní kapela
14.07.

Letní kapela

» Letní kapela

Letní kapela s Jaromírem Švejdíkem (Jaromír 99) nabízí na debutovém...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru