Nemáte co podniknout 29. října? Nezoufejte, máme pro Vás lákavou pozvánku!

Ještě nemáte plány na před-Halloweenskou sobotu? Přijďte 29. října do hospody Brouk a užijte si večer nabitý českou muzikou. Do Prahy přijedou Amorain z Mladé Boleslavi a Corenote z České Lípy.

Corenote hrají především funk-punk a jejich tvorbu naleznete na YouTube a Spotify a více i na Bandzone.cz. Jejich asi nejpopulárnější skladba se nazývá „Špekáček". Skladby pojednávají o reálných životních situacích namísto obvyklých rádoby hluboko-myšlenkářských textů. Pánové za sebou mají několik lokálních festivalů a různých akcí v České Lípě a okolí, ale až pozvánka otevírání sobotního večera pro Amorain je přilákala do Prahy.

Podle vlastních slov jsou „5 týpků, které svedla společná cesta podobným hudebním smýšlením. Nikdo se toho nebál, a tak jsme se rovnou vrhli do mixu žánrů. Velký počet zkoušek, kreativity a schopnosti každého z členů kapely dokázaly vytvořit sehranou bandu a rovnou už několik písní. Vlastní tvorba u nás jede na plné obrátky a chceme toho vytvořit co nejvíce."

Kapela Corenote tvrdě pracuje na vydání plnohodnotného alba, které by snad mělo vyjít koncem tohoto roku. Dále pracují na další zastávce v Praze, o které Vás budeme informovat, jakmile vše klapne tak jak má. Prozatím si můžete užít další jejich tvorbu jako „Proč Oni Maj", „Achmeth" a „Fabrika", které budou jistě k slyšení živě 29. října v hospodě Brouk, kousek od pražského Anděla.

Amorain sami sebe označují za crossover rock a bujnější diskografii mají spíše na Bandzone.cz než na Spotify. Najdete zde skladby jako „Ženy vábí hady", „Čtyři roční období", „Prolomíme ledy" a několik dalších, které snad také zazní v hospodě Brouk.

Vstupné na akci je dobrovolné. Tak přijďte, užijte si skvělou muziku a dejte si pivo za rozumnou cenu k tomu. My tam budeme, přijdete taky?


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Hrady CZ

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Queenie míří do Prahy a rozezní Křižíkovu fontánu
07.08.

Queenie míří do Prahy a rozezní Křižíkovu fontánu

Další zastávkou výročního turné kapely Queenie bude Praha. V úterý 11. srpna se v rámci 20 let Tour představí...


Kurt Vile přiveze do Prahy svou dosud nejosobnější nahrávku
07.08.

Kurt Vile přiveze do Prahy svou dosud nejosobnější nahrávku

Americký hudebník Kurt Vile se po čase vrací do Prahy společně se svou kapelou The Violators. V rámci koncertní šňůry...


Vstupenky na Veveří vyhrály Lucie a Gabriela
06.08.

Vstupenky na Veveří vyhrály Lucie a Gabriela

Putovní festival Hrady CZ pokračuje o tomto víkendu na Veveří. V naší soutěži jste moli vyhrát 2x2 volné...


Slavící Kandráčovci přivezou do pražského Gauče největší hity i výroční album
05.08.

Slavící Kandráčovci přivezou do pražského Gauče největší hity i výroční album

Oblíbená slovenská kapela Kandráčovci se letos v srpnu představí také českému publiku. Ve středu...


Mezi melancholií a syrovou energií – h3nce míří do Prahy
05.08.

Mezi melancholií a syrovou energií – h3nce míří do Prahy

Německý alternativní hudebník h3nce vystoupí 21. září v pražském klubu Bike Jesus, kde fanouškům nabídne...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Montáž 1996–2014
02.08.

Montáž 1996–2014

» Traband

Nová retrospektiva v dvaceti jedna písních přináší průřez proměnlivou...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta