Mötley Crüe se vrací do Prahy! Poprvé po čtrnácti letech

Glam rockové ikony Mötley Crüe vyrážejí konečně po svém reunionu v roce 2018 na evropské turné. To nemine ani Prahu, kde vystoupí 2. června v rámci dvojkoncertu s velikány Def Leppard. Od roku 2009, kdy tu kapela zahrála naposledy, v té době uplyne už dlouhých čtrnáct let.

Čeští Crüeheads se na své oblíbence pořádně načekali. A příště už se nemusí dočkat vůbec. Mötley Crüe už totiž jednou oficiálně skončili, na Silvestra roku 2015 odehráli pompézní závěrečný koncert své kariéry. Důchod ale kapelu asi nebavil, protože už o tři roky později začala znovu vyvíjet činnost.



Aby vynahradili fanouškům všechny ty roky čekání, budou se muset 
Mötley Crüe na pražské zastávce hodně snažit. Není ale důvod obávat se, že právě to by tihle neúnavní pařiči nezvládli. Přestože už nejsou žádnými mladíčky, ale zasloužilými šedesátníky a sedmdesátníky, věk kapelu rozhodně nezkrotil. Vzhledem k nedávným eskapádám bubeníka Tommyho Lee na koncertech i mimo ně je pak možná záhodno doporučit koupi vstupenek pouze silnějším povahám.

Pokud patříte mezi ně, vidíme se 28. října na stránkách Ticketmasteru a Ticketportalu!


Foto: www.facebook.com, www.defleppard.com


GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Hrady CZ

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Red Leather: Anonymní show v zaplněné MeetFactory
25.08.

Red Leather: Anonymní show v zaplněné MeetFactory

V sobotu 22. srpna 2026 se v pražské MeetFactory uskutečnil koncert amerického hudebníka Red Leather. V 20:00...


První den na Valníku se pankáčové točili, navzdory počasí.
25.08.

První den na Valníku se pankáčové točili, navzdory počasí.

Na festivalu Valník, jehož 27. ročník se ve slánském letním kině uskutečnil o víkendu 21. a 22. srpna, mám...


Pátý den: Poslední velká party a pomalé loučení se Szigetem
24.08.

Pátý den: Poslední velká party a pomalé loučení se Szigetem

Pátý den už měl trochu jinou atmosféru. Bylo znát, že festival se pomalu blíží ke konci a největší hvězdy...


Čtvrtý den: Když Sziget ukázal, že největší show nemusí být jen o hudbě
24.08.

Čtvrtý den: Když Sziget ukázal, že největší show nemusí být jen o hudbě

Čtvrtý den Szigetu přinesl na Main Stage několik naprosto rozdílných podob hudebního vystoupení. Od sebevědomé...


Holešovický Areál 7 nás vzal na výlet do minulosti
24.08.

Holešovický Areál 7 nás vzal na výlet do minulosti

Kapela OMD vznikla v Anglii v roce, kdy jsem se narodila. Jejich hit Enola Gay z roku 1980 znal ve své...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Nemilovaný svět
12.08.

Nemilovaný svět

» Už jsme doma

Nemilovaný svět na vinylu. Druhé studiové album legendární české...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta