Michael Malarkey nás ponořil v melancholii ve vyprodaném Café V lese

Michael Malarkey se vrátil do Prahy s novým EP Strays. Příznivci melancholické hudby si tak přišli na své v pražském Café V lese, které se pár hodin před koncertem vyprodalo.


Klub se zaplnil již na support Tadhg Daly, který na hudební scéně začal působit teprve nedávno. Muzikant s neobvyklým jménem se rozmluvil o tom, odkud pochází a nebál se vtipných poznámek mezi písničkami. Představil nám i nový song s názvem "Winter in LA”.



Samozřejmě největší očekávání byla na Michaela Malarkey, který vstoupil na stage pouze s kytarou a ručně psaným setlistem. Většina písní je melancholických, ale Michael se ukázal jako duchaplný hudebník, párkrát spletl akord nebo zapomněl, co má zrovna hrát, ale vždy to zahrál s úsměvem perfektně do outu. 

Velice často nenechal publikum ani zatleskat a z jedné písně přešel nenápadně do druhé. V průběhu koncertu si také poprosil o pivo, jelikož mu dali pouze vodu. Moc se s tím nepáral, když měl žízeň, klidně uprostřed písničky přestal hrát a napil se. V posledních pár minutách večera také zahrál song "Dancing in the greypro fanynku z publika a samozřejmě jsme se nemohli obejít bez jeho největšího hitu "Scars”.


Kdo si počkal, mohl si od něj nechat podepsat jeho EP Strays či si s ním na chvíli pokecat. Fotky ale bohužel nebyly možné, jelikož měl Michael možnost zakoupení meet & greet ještě před začátkem show.


Café V lese bylo z většiny zaplněno ženami a myslím, že nejlépe se celý koncert může popsat větou "Michael naprosto věděl co s námi v sále dělá a dělal to dobře.”

Fotografie: Min


GALERIE

Související obsah:

» Michael Malarkey si podmanil Roxy   (Markéta Langová, 29. 11. 2017)
» Michael Malarkey se po vydání debutového alba Mongrels vydává na stejnojmenné turné   (Markéta Langová, 25. 10. 2017)


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Nové album kapely VOILA přináší francouzský šanson v moderní podobě
11.05.

Nové album kapely VOILA přináší francouzský šanson v moderní podobě

Francouzský šanson v moderní podobě nabízí kapela VOILA na svém třetím autorském albu Stories from My Paris....


Horkokrevní Italové z The Rumpled si podrobili Českou republiku
11.05.

Horkokrevní Italové z The Rumpled si podrobili Českou republiku

Irsko-skotské větry zavály v nových prostorách Melodky na Střeláku v podání kapel Drunken Weasel a italských...


Už zase ten Laibach
10.05.

Už zase ten Laibach

Po téměř 12 letech vydala slovinská skupina Laibach kompletně nové album – Musick. A je to něco úplně...


Nová deska Moniky Omerzu Midriakové skládá portrét světa protichůdných emocí
10.05.

Nová deska Moniky Omerzu Midriakové skládá portrét světa protichůdných emocí

Monika Omerzu Midriaková, v Praze žijící slovenská hudebnice, producentka a skladatelka, vydává pod hlavičkou svého projektu...


Bratři Orffové vyrážejí s novinku Co nejdál na turné
10.05.

Bratři Orffové vyrážejí s novinku Co nejdál na turné

Bratři Orffové vydávají nový videoklip ke křehké písni Co nejdál a zároveň oznamují sérii koncertů...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Megadeth
06.05.

Megadeth

» Megadeth

Megadeth je eponymní sedmnácté studiové album thrashmetalové...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

PODCAST TŘI DECI
Tři Deci #30: Výroční akce
09.05.

Tři Deci #30: Výroční akce

Dnešní narozeninovou epizodou slavíme rok existence podcastu Tři Deci, a tak si budeme...