Madison Beer dorazí do Prahy spolu s novým albem
Americká zpěvačka a producentka Madison Beer vyráží na celosvětové turné The Spinnin Tour s jejím novým albem Silence Between Songs, v rámci kterého se podívá i 10. 3. do Prahy, kde pro své fanoušky vystoupí v SaSaZu.
Zpěvačky kariéra započala poněkud neobvykle. V roce 2012 začala na YouTube nahrávat covery známých písní a jednoho z nich si všiml i Justin Bieber, který ho sdílel na svých sociálních sítí a zpěvačky život se tak změnil přes noc. Na sociální síti Twitter začala po Justinově sdílenou trendovat a získala obrovský mediální ohlas. Justin ji později nabídnul smlouvu s nahrávací společností Island Records, kde působil i on sám.
V průběhu let vydala Beer mimo několik singlů i jedno EP a dvě studiová alba. To nejnovější nese název Silence Between Songs a vyšlo v září roku 2023. Od té doby nasbíralo několik milionů přehrání a hned několik písní obletělo sociální sítě a stalo se velice populárními. Jde o zpěvačky druhé studiové album, o kterém sama řekla, že je inspirováno některými jejími hudebními idoly, jako např. Tame Impala nebo Lana del Rey, které Madison před vydáním album poslala k zhodnocení.
Vydání samotného alba předcházelo nejprve vydání čtyř singlů, které napomohly k jeho uvedení. Jako první Madison vydala hlavní singl s názvem Reckless. Toho se fanoušci dočkali v červnu roku 2021. V srpnu o rok později pak přišel druhý singl Dangerous, na který navázal v říjnu singl Showed Me (How I Fell In Love With You). Nakonec přišla řada na čtvrtý a poslední singl, který vyšel v červnu roku 2023 a nesl název Home To Another One.
Pak už přišla řada na samotné album, které se zapsalo na zpěvačky list hudební diskografie. Tam patří i první EP As She Pleases vydané v únoru roku 2018 a její první studiové album Life Support, které vyšlo v únoru 2021 a přineslo hit Selfish. Mezi její známé singly pak patří ten její úplně první Melodies anebo její nejnovější z února letošního roku Make You Mine, který už teď sčítá skoro 20 milionů přehrání na Spotify.
Její hudba kombinuje prvky popu, R&B a elektronické hudby, čímž vytváří svůj charakteristický zvuk. Madison Beer se také stala známou svou silnou přítomností na sociálních sítích, na kterých sdílí svůj život, hudbu a inspiraci se svými fanoušky. Mimo svou hudební kariéru se také věnuje modelingovým a hereckým projektům. Její osobnost a umělecký talent jí pomohly vybudovat si silnou fanouškovskou základnu a stát se jedním z výrazných mladých hudebních talentů současné doby.
Dá se tedy s jistotou říct, že její silný hlas, charisma a autentičnost již dlouho přitahují pozornost fanoušků po celém světě. Svým hudebním stylem byla schopná oslovit širokou škálu lidí a stala se ikonou pro mnoho mladých lidí. Její koncerty se pro její fanoušky staly nejen hudebním zážitkem, ale také příležitostí prožít nezapomenutelné momenty s jejich oblíbenou umělkyní. Jinak tomu jistě nebude ani na její pražské zastávce již 10.3., kde pro ně i s novým albem vystoupí v SaSaZu. Mimo nové písně se ale jistě můžeme těšit na ty staré, které si stále drží v srdcích mnohých speciální místo.
Text: Rebeca
Navrátilová
HUDEBNÍ ZPRÁVY
Akustická elektronika v pohybu: GoGo Penguin rozezní brněnské Sono
Jedna z nejrespektovanějších britských instrumentálních kapel současnosti GoGo Penguin dorazí 28. dubna do Sono Centrum...
Chinaski zvou novým singlem Selhání na Open air léto 2026
Kapela Chinaski aktuálně finišuje s přípravami na svoje historicky největší letní turné s příznačným...
Kvintetová senzace rozezněla Prahu
Autorkou článku je Marcela Křížová. Autorem fotografií je Čestmír Jíra / Bestsport. Pentatonix. A-capella...
Moře dní vydávají singl Alžběto z chystaného alba Barevná továrna
Alžběto je nový singl ostravské kapely Moře dní. Melodická, postupně rozkvétající píseň zachycuje moment...
Tajemný svět Orientu na jeden večer ovládl Prahu
V sobotu 11. dubna se pražské Rock Café proměnilo v místo, kde se snoubila exotika s progresivním metalem....
» zobrazit více...
RECENZE
» Svět není v pořádku, ale pořád krásný...
» Těžké si představit, že by se The Neighbourhood...
» Legendární Kreator na novince (melodicky)...
» Roll with Punches je čirý rockový klenot...
» Elektrïck Mann zvážněli, ale lehkost...
» Testament letos mocně vítězí na thrashmetalovém...
» zobrazit více...
Jana Uriel Kratochvílová s kapelou Illuminati.ca roztančila fanoušky v Rock Café
V pražském klubu Rock Café zpěvačka s nezaměnitelným hlasem...
Akustická elektronika v pohybu: GoGo Penguin rozezní brněnské Sono
Jedna z nejrespektovanějších britských instrumentálních kapel současnosti...
Kvintetová senzace rozezněla Prahu
Autorkou článku je Marcela Křížová. Autorem fotografií je Čestmír...
(((((ultraSOUND))))))+
» The NeighbourhoodPáté studiové album kapely americké alternativně rockové...
Mighty Sounds doplňuje line-up s headlinery i tuzemskou scénou
Festival Mighty Sounds postupně odhaluje další části programu a potvrzuje silnou...
BLITZ UNION: Veškerá muzikantská ega stranou. A to je podle mě klíč k úspěchu
Česká formace Blitz Union vydala počátkem letošního roku druhé studiové album...
Co chystá label Indies Scope pro rok 2026?
Label Indies Scope představuje ediční plán pro rok 2026, zatím ne zcela kompletní....
Moře dní vydávají singl Alžběto z chystaného alba Barevná továrna
Alžběto je nový singl ostravské kapely Moře dní. Melodická, postupně...
Vstupenky na koncert WYFE vyhrávají Martin a Jonáš
Kapela WIFE, s níž jsme nedávno přinesli rozhovor, pokřtí své...
CHRPY debutují albem Co mohlo být
Co mohlo být je název debutového alba emo punk rockové kapely CHRPY....
Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.
» Podporujeme nadějné kapely
» Zadání profilu interpreta
Tři Deci #28: České remaky
Dnes se vrátíme do minulosti a budeme si povídat o českých a československých...
Hudební knihovna
REPORTÁŽ: Temná elegance - Isabel LaRosa v ROXY
KLIP: Rybičky 48 natočily nový
FESTIVAL:














