Madison Beer dorazí do Prahy spolu s novým albem

Americká zpěvačka a producentka Madison Beer vyráží na celosvětové turné The Spinnin Tour s jejím novým albem Silence Between Songs, v rámci kterého se podívá i 10. 3. do Prahy, kde pro své fanoušky vystoupí v SaSaZu.  

Zpěvačky kariéra započala poněkud neobvykle. V roce 2012 začala na YouTube nahrávat covery známých písní a jednoho z nich si všiml i Justin Bieber, který ho sdílel na svých sociálních sítí a zpěvačky život se tak změnil přes noc. Na sociální síti Twitter začala po Justinově sdílenou trendovat a získala obrovský mediální ohlas. Justin ji později nabídnul smlouvu s nahrávací společností Island Records, kde působil i on sám.  

V průběhu let vydala Beer mimo několik singlů i jedno EP a dvě studiová alba. To nejnovější nese název Silence Between Songs a vyšlo v září roku 2023. Od té doby nasbíralo několik milionů přehrání a hned několik písní obletělo sociální sítě a stalo se velice populárními. Jde o zpěvačky druhé studiové album, o kterém sama řekla, že je inspirováno některými jejími hudebními idoly, jako např. Tame Impala nebo Lana del Rey, které Madison před vydáním album poslala k zhodnocení.  

Vydání samotného alba předcházelo nejprve vydání čtyř singlů, které napomohly k jeho uvedení. Jako první Madison vydala hlavní singl s názvem Reckless. Toho se fanoušci dočkali v červnu roku 2021. V srpnu o rok později pak přišel druhý singl Dangerous, na který navázal v říjnu singl Showed Me (How I Fell In Love With You). Nakonec přišla řada na čtvrtý a poslední singl, který vyšel v červnu roku 2023 a nesl název Home To Another One.

Pak už přišla řada na samotné album, které se zapsalo na zpěvačky list hudební diskografie. Tam patří i první EP As She Pleases vydané v únoru roku 2018 a její první studiové album Life Support, které vyšlo v únoru 2021 a přineslo hit Selfish. Mezi její známé singly pak patří ten její úplně první Melodies anebo její nejnovější z února letošního roku Make You Mine, který už teď sčítá skoro 20 milionů přehrání na Spotify.

Její hudba kombinuje prvky popu, R&B a elektronické hudby, čímž vytváří svůj charakteristický zvuk. Madison Beer se také stala známou svou silnou přítomností na sociálních sítích, na kterých sdílí svůj život, hudbu a inspiraci se svými fanoušky. Mimo svou hudební kariéru se také věnuje modelingovým a hereckým projektům. Její osobnost a umělecký talent jí pomohly vybudovat si silnou fanouškovskou základnu a stát se jedním z výrazných mladých hudebních talentů současné doby.

Dá se tedy s jistotou říct, že její silný hlas, charisma a autentičnost již dlouho přitahují pozornost fanoušků po celém světě. Svým hudebním stylem byla schopná oslovit širokou škálu lidí a stala se ikonou pro mnoho mladých lidí. Její koncerty se pro její fanoušky staly nejen hudebním zážitkem, ale také příležitostí prožít nezapomenutelné momenty s jejich oblíbenou umělkyní. Jinak tomu jistě nebude ani na její pražské zastávce již 10.3., kde pro ně i s novým albem vystoupí v SaSaZu. Mimo nové písně se ale jistě můžeme těšit na ty staré, které si stále drží v srdcích mnohých speciální místo.

Text: Rebeca Navrátilová


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Bára Zmeková pokřtí nové album již tuto středu
15.04.

Bára Zmeková pokřtí nové album již tuto středu

Pražský Palác Akropolis bude již tuto středu 17. dubna dějištěm křtu nového alba zpěvačky a skladatelky Báry...


Novo Amor bude mít v Čechách premiéru
15.04.

Novo Amor bude mít v Čechách premiéru

Velkou dávku snů, lásky a touhy naservíruje na svém premiérovém vystoupení v České republice...


Evergreen Terrace: Nová muzika vyjde, až se nám to bude zdát přirozené
15.04.

Evergreen Terrace: Nová muzika vyjde, až se nám to bude zdát přirozené

Krátce po koncertě Evergreen Terrace na festivalu Brutal Assault jsem strávil příjemnou a neformální půl hodinku s celou...


Karlovo náměstí ovládne jazzová hudba, vstupné je zdarma
14.04.

Karlovo náměstí ovládne jazzová hudba, vstupné je zdarma

Organizace OSN pro vzdělání, vědu a kulturu (UNESCO) vyhlásila již před 13 lety 30. duben jako Mezinárodní den jazzu....


Mysteriózní The Mysterines představí v Praze novou desku
14.04.

Mysteriózní The Mysterines představí v Praze novou desku

Alternativní rockeři The Mysterines vydali první desku před dvěma lety a tehdy taky vystoupili poprvé v Praze....


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Another Side of You
04.04.

Another Side of You

» Illumishade

Another Side of You je název druhého alba švýcarské rockmetalové...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru