Let It Roll 2024 hlásí řadu zásadních novinek

Téměř 200 umělců, z toho zhruba stovka ze zahraniční, se představí na největším drum & bassovém festivalu Let It Roll 2024. Na milovickém letišti ve Středočeském kraji se uskuteční od 1. do 3. srpna.   

Kromě těch největších hvězd žánru festival každoročně láká také na pompézní design pódií a velkolepé audiovizuální shows, které jsou mezi festivaly v České republice unikátem. Změn se pro letošní ročník dočkají netradičně všechna pódia a návštěvníci se tak mohou těšit na zbrusu nové hlavní pódium „The Core", představující mimozemskou základnu nepřátelské civilizace, se kterou se střetnou hlavní hrdinové festivalového příběhu.   

Právě toto střetnutí je ústředním motivem proslulé a již tradiční show „Opening Ceremony", která se odehraje v pátek 2. srpna ve 22 hodin na již zmíněném hlavním pódiu. Na její přípravě se podílí rozsáhlý tým kreativců z různých koutů světa, čítající 6 hudebních producentů, kteří jsou zároveň ambasadory letošního ročníku festivalu, či 8 VJs a 3D umělců. Chybět nebude ani obří ohňostroj a světelná show, které „Opening Ceremony" doprovodí.  Na stejném pódiu se v sobotu 3. srpna ve 22 hodin odehraje také nová „TOP10DNB Show". Její podobu měli možnost ovlivnit fanoušci - zazní v ní totiž 10 nejpopulárnějších žánrových skladeb roku 2023 tak, jak si je v rámci ankety sami odhlasovali. Ani v jejím rámci nebudou chybět ohňostroje a světelná show.   

Posledním přírůstkem v rámci shows na festivalu je „The Unleash" - ta se odehraje už v předvečer festivalu, ve středu 31. července od 21:30 na Storm Stage a bude odměnou těm nejvěrnějším fanouškům, kteří na festival dorazí brzo. Ti se můžou těšit na neoficiální zahájení festivalu v čele s neohlášeným headlinerem a speciální fireshow.   

Co se týče dalších pódií, druhé největší z nich, „Terra", prošlo pro letošní ročník kompletním redesignem, horkou novinkou je změna velkého stanového pódia na „Circle", které premiérově nabídne aktuálně velmi populární 360° rozložení, kdy je pódium s umělcem postaveno doprostřed tanečního parketu a obklopeno fanoušky ze všech stran. Novým menším pódiem pod širým nebem je pak „Reactor", jehož vzhled vychází z vizuálu pódia letošní zimní edice festivalu, která se odehrála v únoru v O2 Universu.
Foto: Matus Safranka
GALERIEZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Hemlock , heavy metalová kapela z Las Vegas, odehraje koncert v legendárním klubu Modrá Vopice
17.07.

Hemlock , heavy metalová kapela z Las Vegas, odehraje koncert v legendárním klubu Modrá Vopice

Groovy metalová kapela Hemlock odstartovala na začátku července své evropské turné. Tahle parta muzikantů...


Prague Louka ožije prvním ročníkem BadBoy Festu
17.07.

Prague Louka ožije prvním ročníkem BadBoy Festu

Během letošního léta přivítá Praha zbrusu nový festival. Nese název BadBoy Fest a uskuteční se 24. srpna na malebné Prague...


Michal Pavlíček vystoupí na Občanské plovárně s Unique orchestra
17.07.

Michal Pavlíček vystoupí na Občanské plovárně s Unique orchestra

V rámci koncertní série Prague Open Air vystoupí kytarista, hudební skladatel, uznávaný autor symfonické...


Imodium přichází se čtvrtým singlem z chystaného alba
17.07.

Imodium přichází se čtvrtým singlem z chystaného alba

Euforie z návratu na koncertní pódia i do studia v případě rockové kapely Imodium stále trvá. Po singlech Lampy, Tuláci a...


Žižkovští The Tchendos avizují singlem Elvis už nežije druhé album
16.07.

Žižkovští The Tchendos avizují singlem Elvis už nežije druhé album

„Země je kulatá a Bůh není. Vakcíny fungujou, klima se mění. Elvis už nežije, Měsíc byl dobyt, je prostě dobrý...


» zobrazit více...


RECENZE
PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru