Křest nové desky kapely I Love You Honey Bunny v MeetFactory
Ve čtvrtek 10.4. jsme měli tu možnost se zúčastnit křestu nového alba "Don’t Look When I’m Changing” od kapely I Love You Honey Bunny. Křest se tentokrát konal v MeetFactory a kapela nám opět ukázala, že to umí rozjet a jejich publikum je prostě miluje.
Nejdříve na stage nastoupili fumar mata, kteří berou svojí hudební inspiraci z 80.-90.let, je to takový psychadelický rock. Kapela se rozhodně nijak nestyděla, působilo to prostě tak, že na stage patří a vědí, co dělají. Set byl za mne skvělý na rozjezd celého křestu a naladili dobrou energii. Rozhodně v davu bylo živo a diváky si získali. Což není vždy pro předkapely jednoduché.
Kdo by se ale netěšil (a právem) na I Love You Honey Bunny, že? Po chvilkové pauze a menší změně podia jsme se jich dočkali. Celé to odstartovali songem "Madness”, který je za mě perfektní výběr. Automaticky to nasadí tempo a energii celého koncertu. Setlist byl skvěle namíchaný, kdy jsme mohli slyšet i starší pecky jako "Lazer Queen” nebo "Yellow and Blue”. Takže se nedá říct, že by kvůli novému albu, zapomněli na vše předtím. Byl to perfektní balanc. Občas se ke kapele přidali i další hlasy - Marie a Mason.
Křest alba proběhl v kruhu lidí, kteří se na desce podíleli, či přímo na fungování kapely. Šampus vybouchl a byl poslán davem dál, pak vzali pokřtěnou desku a tu hodili do davu také, takže nějaký šťastný fanoušek odešel i s pokřtěným albem jako suvenýrem.
Všichni se samozřejmě ale těšili na to, jak budou znít nové singly naživo a zcela upřímně mám možná live verzi raději než nahrávky. Mohu říct jen "wow”. Slyšeli jsme velkou část nového alba "Don’t Look When I’m Changing”, které navazuje na předchozí album "We Just Had a Wonderful Time” (no není to geniální?). Za mě osobně bylo největší pozitivní překvapení písnička "View of Mistakes”. Projekce, zvuk, světla, všechno perfektní a ráda bych si ji poslechla naživo znovu. Snad ji pro nás v setlistu ponechají.
Překvapivě tentokrát nás čekaly ke konci koncertu i projekce, které tomu celému dodali rozhodně ten správný šmrnc.
Co už je na jejich koncertě klasika jsou menší moshpity, co mě ale překvapilo tentokrát byl kruh uprostřed lidi nějakou dobu tancovali. Bylo to strašně hezké vidět, jak si užívají momentu a pak ve správný moment začal moshpit.
Na úplném konci se promítly doslova titulky k celému koncertu. Perfektní a originální nápad na zakončení skvělého a energetického koncertu, po kterém odcházíte šťastní.
HUDEBNÍ ZPRÁVY
Nadupaný taneční večer v Lucerně
V sobotu 6. prosince praskal Lucerna Music Bar ve švech. Sešli se tady totiž všichni fanoušci taneční a elektronické...
Karolína Kmeťová a Eva Danielová zvou do Rychlebských hor
Křehká, harmonická, magická. Taková je písnička Antonín. Karolína Kmeťová a Eva Danielová, dvě mladé a talentované...
Rozálie chystá turné navazující na oceňované album Láska, hlína, rýč
Charismatická zpěvačka, akordeonistka a autorka Rozálie se svou kapelou vyrazí v únoru na turné, během kterého...
Uctívači japonské kultury Rise Of The Northstar ovládli Prahu
Pražský Palác Akropolis zažil další večer nabitý tvrdou energií. Rise of the Northstar se po roce vrátili na místo...
Tři Deci #19: Nej alba druhé půlky roku 2025
Na 19. díl jsme si pro vás připravili rozbor těch nejlepších desek, které vyšly v druhé polovině tohoto...
» zobrazit více...
RECENZE
» Ocel, Jizvy a stále Velkej sen: Jamaron...
» Bretaň v hudbě kapely Bran zůstává,...
» Kapela Mňága a Žďorp hořela vždycky...
» Atmosférické Nanebevstoupení umí Paradise...
» Poslední rozkaz od W.A.S.P. slaví bezbožných...
» Výmluvy došly, Vasilův Rubáš natočil...
» zobrazit více...
Nadupaný taneční večer v Lucerně
V sobotu 6. prosince praskal Lucerna Music Bar ve švech. Sešli se tady totiž...
Rozálie chystá turné navazující na oceňované album Láska, hlína, rýč
Charismatická zpěvačka, akordeonistka a autorka Rozálie se svou kapelou vyrazí v...
Nadupaný taneční večer v Lucerně
V sobotu 6. prosince praskal Lucerna Music Bar ve švech. Sešli se tady totiž...
Let It Roll 2026 představuje první potvrzené interprety
Festival Let It Roll vstupuje do další kapitoly své globální dominance...
Textures: Nemyslím si, že ještě někdy pojedeme hrát do Spojených států
Před koncertem holandských Textures na festivalu Brutal Assault jsem si popovídal...
Ikona české hudební scény Jana Uriel Kratochvílová pokřtí nové album v Rock Café
Vánoční koncert v centru Prahy Kapela Illuminati.ca Jiřího George Hrubeše...
Karolína Kmeťová a Eva Danielová zvou do Rychlebských hor
Křehká, harmonická, magická. Taková je písnička Antonín. Karolína Kmeťová...
Na Veveří se mohou těšit Nela a Pavla
Putovní festival Hrady CZ pokračuje o víkendu na Veveří. V naší soutěži jste...
Nové album Island Mint s názvem Slun je venku
Nové album kapely Island Mint s názvem Slun je venku a kapela ho pokřtí...
Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.
» Podporujeme nadějné kapely
» Zadání profilu interpreta
Tři Deci #19: Nej alba druhé půlky roku 2025
Na 19. díl jsme si pro vás připravili rozbor těch nejlepších desek, které...
Hudební knihovna
REPORTÁŽ: Temná elegance - Isabel LaRosa v ROXY
KLIP: Elán přichází s novým singlem a míří do Edenu
NAŽIVO:










































