Koncertní šňůra anglických The Subways začíná. Nezapomenou ani na své české fanoušky.

Angličtí The Subways mají před sebou poměrně dlouhé dva měsíce plné koncertů, v jejichž rámci nezapomenou navštívit ani Českou republiku. Čeká je totiž vystoupení hned ve dvou velkých městech. První zastávkou bude 7. březen 2015, kdy kapela odehraje svůj letošní první koncert v Česku, a to v brněnském klubu Fléda. Kdo se ale do Brna v tento den nedostane, nemusí zoufat. Následující koncert totiž proběhne i v pražském Lucerna Music Baru.

Indie-rocková kapela, kterou tvoří pouze tři členové, mezi nimiž se nachází nadaná zpěvačka a baskytaristka Charlotte Cooper, frontman a tvář celé kapely Billy Lunn a král bicí soupravy Josh Morgan fungují od roku 2000. O pět let později vydali své první debutové album Young for Eternity., které obsahuje známý a populární singl Rock’n’roll Queen. Druhé album All or Nothing vydali o tři roky později a vytvořili si tak jistý odrazový můstek, díky kterému se stali jednou z nejvyhledávanějších klubových kapel. Prozatím finálovým albem je Money and Celebrity vydané v roce 2011.

The Subways jsou v České republice velice oblíbení umělci, důkazem jsou jejich zastávky během dlouhých Evropských turné, při kterých naší zemi zatím ani jednou nevynechali. V létě roku 2012 se jejich hudebním domovem stal letní festival Rock for People, kde vystoupili pro početný dav posluchačů. A ačkoliv by skoro tropické počasí spojené s davovým šílenstvím některé lidi odradilo, The Subways si nikdo nenechal ujít. A to bylo opravdu dobře. Přítomnost umělců, která na tomto festivalu vykouzlila nevídanou atmosféru, byla nezapomenutelná. Proto by si jejich březnové koncerty v České republice neměl nechat ujít nikdo, kdo má tuto partičku doopravdy rád, protože koncert se stoprocentně ponese ve stejném duchu, jako tehdy na Rock for People.

Vstupenky je možné zakoupit na portálu Ticketportal. Cena pro Brno se pohybuje od 539 korun, pro pražské posluchače za 600 korun.

GALERIE
The Subways
Plakát The Subways


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Bára Zmeková pokřtí nové album již tuto středu
15.04.

Bára Zmeková pokřtí nové album již tuto středu

Pražský Palác Akropolis bude již tuto středu 17. dubna dějištěm křtu nového alba zpěvačky a skladatelky Báry...


Novo Amor bude mít v Čechách premiéru
15.04.

Novo Amor bude mít v Čechách premiéru

Velkou dávku snů, lásky a touhy naservíruje na svém premiérovém vystoupení v České republice...


Evergreen Terrace: Nová muzika vyjde, až se nám to bude zdát přirozené
15.04.

Evergreen Terrace: Nová muzika vyjde, až se nám to bude zdát přirozené

Krátce po koncertě Evergreen Terrace na festivalu Brutal Assault jsem strávil příjemnou a neformální půl hodinku s celou...


Karlovo náměstí ovládne jazzová hudba, vstupné je zdarma
14.04.

Karlovo náměstí ovládne jazzová hudba, vstupné je zdarma

Organizace OSN pro vzdělání, vědu a kulturu (UNESCO) vyhlásila již před 13 lety 30. duben jako Mezinárodní den jazzu....


Mysteriózní The Mysterines představí v Praze novou desku
14.04.

Mysteriózní The Mysterines představí v Praze novou desku

Alternativní rockeři The Mysterines vydali první desku před dvěma lety a tehdy taky vystoupili poprvé v Praze....


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Another Side of You
04.04.

Another Side of You

» Illumishade

Another Side of You je název druhého alba švýcarské rockmetalové...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru