Koncert Jinjer se přesouvá do Prahy. Zahrají i v Bratislavě

Ukrajinská progresivní čtveřice Jinjer se vrací na dálnice a stejně jako všichni doufají, že naplánované koncerty proběhnou bez problémů. Kapela 27. srpna vydala své čtvrté album „Wallflowers”, kde se dle svých slov představují v té nejtvrdší a nejagresivnější formě. Můžeme se o tom přesvědčit naživo u nás i na Slovensku. Koncert původně plánovaný v Jablonci se přesouvá do pražského klubu Roxy, kde kapela vystoupí 19. září. Celé turné začne u našich východních sousedů a to konkrétně 16. září v bratislavském klubu Majestic.

Ještě před začátkem turné se však objevily problémy. Spolu s Jinjer turné o sedmnácti zastávkách v osmi evropských zemích odjedou francouzští prog experimentátoři Hypno5e a společnost jim měli dělat i švédští deathcoroví Humanity‘s Last Breath. Bohužel, jejich kytarista Buster Odeholm si poranil zápěstí a kapela tak musela svoji účast na turné zrušit. Alespoň částečnou náhradou budou ambiciózní moderní metalcoristé Space of Variations z Ukrajiny, kteří se představí pouze na prvních třech zastávkách, včetně koncertu v Bratislavě.

Progresivní čtveřice Jinjer neúnavně koncertuje a nejen díky tomu je jejich fanouškovská základna opravdu obrovská. Předloňské album „Macro” je nenávratně pasovalo na jednu z nejlepších a nejpopulárnějších moderních metalových kapel a čerstvě vydaná novinka „Wallflowers” v tomto trendu pokračuje. Nenechte si ujít jedno z prvních velkých mezinárodních turné tohoto podzimu.

Koncerty pořádá agentura Obscure a vstupenky jsou k dispozici v příslušné prodejní síti.

GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Intenzita bez odstupu - Ari Abdul
02.04.

Intenzita bez odstupu - Ari Abdul

Pražská MeetFactory se 27. března proměnila v prostor plný vášně, temné estetiky a nekompromisní energie. Fanoušci...


Duet Ewy Farne a kapely Mirai Vzpomeneš si? vznikl spontánně a neplánovaně
31.03.

Duet Ewy Farne a kapely Mirai Vzpomeneš si? vznikl spontánně a neplánovaně

Vzpomeneš si? je název nového singlu zpěvačky Ewy Farne a kapely Mirai. Přestože se jedná o propojení dvou výrazných...


Na Bludfest se nyní dopravíte přímo z Prahy: třetí ročník Yungbludova festivalu přináší novinky
31.03.

Na Bludfest se nyní dopravíte přímo z Prahy: třetí ročník Yungbludova festivalu přináší novinky

Titulní fotografie: RFP Concerts / Ruby Boland Bludfest – Yungbludův jedinečný festival, který si v předchozích...


Hypnotické jaro s Tame Impala
30.03.

Hypnotické jaro s Tame Impala

Poprvé v České republice uvítáme kapelu, která je ikonickým interpretem poslední doby, australští Tame Impala již...


„Zakalíme, pokecáme a zahrajeme,“ zvou Cocotte Minute na 4. ročník ZLLO FESTu.
30.03.

„Zakalíme, pokecáme a zahrajeme,“ zvou Cocotte Minute na 4. ročník ZLLO FESTu.

"Rodinnej a nejdivočejší mejdan Cocottistickej a k tomu dvě luxusní mladý party, to chceš!," láká frontman kapely...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Ulož tmu
22.03.

Ulož tmu

» Nauzea Orchestra

Nauzea Orchestra vydává svou šestou řadovou desku Ulož tmu, na níž mísí...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta