Klubovna si k devátým narozeninám nadělí vlastní festival.

Klubovna si k devátým narozeninám nadělí vlastní festival.

Kolegové, se kterými si občas vypomůžeme, slaví devět let na scéně. Potkáváme se na akcích, fesťákách a vlastně všude možně, kde je hudba. Rozhodli se svých devět let řádně oslavit a to pěkně vlastním festivalem, který proběhne 21. KvětnaCafé v Lese, kde se krom sedmičky skvělých interpretů dočkáte také luxusní péče od DieHard Barber shopu a nového Klubovního merche!

Interpreti, kteří byli pozváni na první ročník festivalu,  jsou věrní Klubovně a už několikrát jsme je mohli vidět na akcích pořádané právě klubovnou. Někteří jej znáte a ti, kteří ne, tak je vám trochu přiblížíme. Jedná se převážně o českou a slovenskou scénu a vy, kteří si myslíte, že neumíme dělat pořádnou muziku, jako v zahraničí, tak se pletete. Každá pozvaná kapela má něco do sebe a rozhodně vědí co dělají.

 

Ludens mají drive a dostatek energie na to, aby mohli oslovit první návštěvníky, i přesto, že vybočují tak trochu z konceptu festivalu, ale i tak jsou přesně to co na fesťáku chceme vidět.

Mad Rabbits mají s Klubovnou už nějakou dobu společnou historii. Na KlubovnaFestu ovšem nejsou za zásluhy. Dostali se sem tvrdou prací a především novým EP Living the Madness, které ostatně zarezonovalo i u pořadatelů věhlasných festivalů jako jsou Rock For People nebo Fajtfest. Změna zpěváka zkrátka dala Mad Rabbits nový vítr do plachet.

Wictims jsou neoddiskutovatelní králové Chomutova. Ostatně může někdo tvrdit opak? Nemůže. Wictims jsou absolutně autentická a organicky fungující kapela se srdíčkem na prvém místě.

Depression Island jsou bezesporu jednou z kapel, která si vzala pozornost během složitých časů, kdy se v klubech řešilo nejrůznější omezení a DI byli ready. Jejich show je za pokaždé živelná a zároveň autentická. Kapela, jež je přímo napojena na DieHard Barbeshop, má ty nejlepší léta ještě před sebou, ale již teď patří mezi kapely, ve které opravdu věříme a dokáží Vám to i v Cafe v Lese.

Silent Generation jsou po vydání alba 36th Rampage Avenue v neskutečný fazoně a koledují si o titul pomyslné živé kapely roku! A je to náš pomyslný headliner? Jednoznačně.

Kluky z Abyss Above jsme měli tu čest slyšet a vidět na naší premiéře za hranicemi. V bratislavském Randalu AA ovládli večer a my je chtěli slyšet zase. A když už za námi jedou takovou dálku a chystaj takovou demolici, tak pro ně musíme něco vymyslet. Bude z nich rovnou pomyslný co-headliner, který si ovšem zde přítomní podrobí na první dobrou.

Jestli někdo reprezentuje současnou metalcorovou Prahu, tak to jsou Abbie Falls. AF jsou definicí kapel, které se nezasekly jen na živých koncertech, ale vnímají i nové formy kapelní působnosti. Jejich streamy na Spotify překonaly milion zhlédnutí. Klipy vypadají super a merch se neztratí. Abbie Falls reflektují trendy a dokáží je přirozeně implementovat. A tentokrát se můžete těšit i na speciální light show!


GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Blíží se brněnský festival Pop Messe
12.07.

Blíží se brněnský festival Pop Messe

Čtvrtý ročník městského festivalu Pop Messe v Brně proběhne už za necelé dna týdny, a to v termínu 25. - 27. července...


Patnáctý zářez si do své historie udělal multižánrový festival Rock for JK Manětín
11.07.

Patnáctý zářez si do své historie udělal multižánrový festival Rock for JK Manětín

Areál u Zámeckého parku v Manětíně se v pátek 5.7.2024 proměnil v hudební arénu, kde se uskutečnil...


Jasná Páka příliš nevystupuje, to se v létě změní
11.07.

Jasná Páka příliš nevystupuje, to se v létě změní

Před rokem dobyla rocková skupina Jasná páka v rámci Prague Open Air Ledárny Braník (reportáž). Nyní v rámci...


Ivan Hlas a Cirk La Putyka lákají na rodinný festival Školní tranzistor
11.07.

Ivan Hlas a Cirk La Putyka lákají na rodinný festival Školní tranzistor

Podještědská kulturní památka Stará škola Křižany zve na čtvrtý ročník multižánrového rodinného...


Vyhrajte vstupenky na Kunětickou horu
11.07.

Vyhrajte vstupenky na Kunětickou horu

Putovní festival Hrady CZ startuje tento víkend na Točníku. Poté se ve dnech 19. a 20. července přesune na Kunětickou...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Pollen
25.06.

Pollen

» Blacktop Mojo

Pollen je název pátého studiového alba americké post grunge/hard...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru