Klubovna si k devátým narozeninám nadělí vlastní festival.

Klubovna si k devátým narozeninám nadělí vlastní festival.

Kolegové, se kterými si občas vypomůžeme, slaví devět let na scéně. Potkáváme se na akcích, fesťákách a vlastně všude možně, kde je hudba. Rozhodli se svých devět let řádně oslavit a to pěkně vlastním festivalem, který proběhne 21. KvětnaCafé v Lese, kde se krom sedmičky skvělých interpretů dočkáte také luxusní péče od DieHard Barber shopu a nového Klubovního merche!

Interpreti, kteří byli pozváni na první ročník festivalu,  jsou věrní Klubovně a už několikrát jsme je mohli vidět na akcích pořádané právě klubovnou. Někteří jej znáte a ti, kteří ne, tak je vám trochu přiblížíme. Jedná se převážně o českou a slovenskou scénu a vy, kteří si myslíte, že neumíme dělat pořádnou muziku, jako v zahraničí, tak se pletete. Každá pozvaná kapela má něco do sebe a rozhodně vědí co dělají.

 

Ludens mají drive a dostatek energie na to, aby mohli oslovit první návštěvníky, i přesto, že vybočují tak trochu z konceptu festivalu, ale i tak jsou přesně to co na fesťáku chceme vidět.

Mad Rabbits mají s Klubovnou už nějakou dobu společnou historii. Na KlubovnaFestu ovšem nejsou za zásluhy. Dostali se sem tvrdou prací a především novým EP Living the Madness, které ostatně zarezonovalo i u pořadatelů věhlasných festivalů jako jsou Rock For People nebo Fajtfest. Změna zpěváka zkrátka dala Mad Rabbits nový vítr do plachet.

Wictims jsou neoddiskutovatelní králové Chomutova. Ostatně může někdo tvrdit opak? Nemůže. Wictims jsou absolutně autentická a organicky fungující kapela se srdíčkem na prvém místě.

Depression Island jsou bezesporu jednou z kapel, která si vzala pozornost během složitých časů, kdy se v klubech řešilo nejrůznější omezení a DI byli ready. Jejich show je za pokaždé živelná a zároveň autentická. Kapela, jež je přímo napojena na DieHard Barbeshop, má ty nejlepší léta ještě před sebou, ale již teď patří mezi kapely, ve které opravdu věříme a dokáží Vám to i v Cafe v Lese.

Silent Generation jsou po vydání alba 36th Rampage Avenue v neskutečný fazoně a koledují si o titul pomyslné živé kapely roku! A je to náš pomyslný headliner? Jednoznačně.

Kluky z Abyss Above jsme měli tu čest slyšet a vidět na naší premiéře za hranicemi. V bratislavském Randalu AA ovládli večer a my je chtěli slyšet zase. A když už za námi jedou takovou dálku a chystaj takovou demolici, tak pro ně musíme něco vymyslet. Bude z nich rovnou pomyslný co-headliner, který si ovšem zde přítomní podrobí na první dobrou.

Jestli někdo reprezentuje současnou metalcorovou Prahu, tak to jsou Abbie Falls. AF jsou definicí kapel, které se nezasekly jen na živých koncertech, ale vnímají i nové formy kapelní působnosti. Jejich streamy na Spotify překonaly milion zhlédnutí. Klipy vypadají super a merch se neztratí. Abbie Falls reflektují trendy a dokáží je přirozeně implementovat. A tentokrát se můžete těšit i na speciální light show!


GALERIE


ZADEJTE KOMENTÁŘHUDEBNÍ ZPRÁVY
Nové album kapely Polemic uvádí singl Viem
05.03.

Nové album kapely Polemic uvádí singl Viem

11SKA , jak slovní hříčka napovídá, je jedenáctým albem skupiny Polemic. Mapuje její několikaleté tvůrčí...


Čtyři jezdci moshokalypsy
05.03.

Čtyři jezdci moshokalypsy

Nacpat na nedělní večer, kdy další den většina lidí jde do práce, do Prahy finální zastávku turné skupin slibujících...


AVATAR nabídnou svůj The Great Metal Circus
04.03.

AVATAR nabídnou svůj The Great Metal Circus

Švédská heavy metalová kapela AVATAR přiveze svůj The Great Metal Circus do Prahy. Formace, která nejen předskakovala...


Píseň Chybíš věnoval Pavel Callta svojí mamince
04.03.

Píseň Chybíš věnoval Pavel Callta svojí mamince

Po energických singlech jako Skvělej den a Vrásky z lásky přichází písničkář Pavel Callta s baladickou,...


Hořkosladká láska aneb James Arthur znovu v Praze
04.03.

Hořkosladká láska aneb James Arthur znovu v Praze

Britský zpěvák James Arthur se 22. 2. znovu – po dlouhých deseti letech – podíval do Prahy v rámci své...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Co my víme
23.02.

Co my víme

» Bratři Ebenové

Nová nahrávka Co my víme je 6. řadovým albem kapely Bratři Ebenové....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELYVíme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru