Je to tady! Rock for People oznamuje první jména headlinerů a další vlaštovky v podobě zahraničních, ale i českých kapel!

Je to tady! Rock for People oznamuje první jména headlinerů a další vlaštovky v podobě zahraničních, ale i českých kapel!

Poslední tři dny nás Rock for People napínal jak kšandy odpočítáváním. Žádné srandičky, žádné napovědy, jen prosté „hádej". Mnozí si lámali hlavy tím, co nám tentokrát RfP tým na festival přiveze, a když chtějí, tak dokážou přivést cokoliv na co si nejeden fanoušek ukáže. Ukázkou může být našlapaný loňský festival, kdy tam RfP přivezli Green Day, Fall Out Boy, Sum41 či Biffy Clyro a mnohé další známé jména. Nejen u festivalů, ale i samostatné koncerty stojí za to a každý si ten „svůj top koncert" rozhodně najde.

Odpočet skončil a máme to tady. Dva ze čtyř headlinerů se stávají Slipknot a The Muse!

Dále se můžeme těšit na I Prevail, jejichž poslední album je řádný nářez! Set it off, Lorna Shore, Nothing But Thieves. Hollywood Undead , Billy Talent, Architect, divocí While She Sleeps a dokonce i Sleep Token a spousty dalších.
Z domácí scény nás potěšili Hentai Corporation, I Love You Honey Bunny, Severals.


Máme za sebou první jména a už teď víme, že ročník 2023 bude zase o kus lepší než ten minulý a my jsme za to rozhodně rádi. Stejně tak za to, že přivezli interprety, kteří se nemohli zúčastnit loňského ročníku, a tentokrát to vyšlo a my jsme za to rádi.

Letošní ročník se koná zase ve 4.denní podobě, jako ten loňský a to v červnu od 8. do 11. Června. Letos to bohužel vyšlo tak, že se Rock for People kryje s rakouským festivalem Nova Rock, který taktéž dnes oznámil své interprety na festivalu.  Za zmínku stojí, že přijedou taktéž Slipknot, Parkway Drive a Tenacious D.


Těšíme na každoroční adventní kalendář a loupání si muzikantů o půlnoci na webu Rock for People. Lepší jak čokoláda nebo ne? Kolik myslíte, že Rock for People přiveze interpretů? Máte oznámeného oblíbence či je někdo koho byste na festivalu uvítali? Podělte se v komentářích a my za to budeme velmi rádi!

A pojďme si ještě připomenout, jaký byl minulý ročník v after party videu:


ZADEJTE KOMENTÁŘ


Zadání profilu interpreta

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Medvěd 009 slaví třicetiny a přichází s novým singlem
08.02.

Medvěd 009 slaví třicetiny a přichází s novým singlem

Do roku 2026 vstupuje skupina Medvěd 009 s novou písní Naděje. Melodickou, chytlavou, jen oproti běžným zvyklostem jsou...


Kim Dracula si opět získali srdce českých diváků
08.02.

Kim Dracula si opět získali srdce českých diváků

Australský fenomén Kim Dracula se po loňském triumfu na festivalu Rock for People vrátili do Česka s vlastním...


Dánské kapely málem zbořily zdi Futura
08.02.

Dánské kapely málem zbořily zdi Futura

V sobotu 7. února dorazily do pražského klubu Futurum tři dánské kapely, představitelé současné...


Deset koncertů, jeden silný příběh: Anna K. vyráží na turné
08.02.

Deset koncertů, jeden silný příběh: Anna K. vyráží na turné

Anna K. vyráží na speciální koncertní turné s názvem „Vždycky se budeme znát”.  Postupně deseti koncerty...


Esperanza Spalding – fenomén súčasného jazzu v Brne
07.02.

Esperanza Spalding – fenomén súčasného jazzu v Brne

JazzFestBrno si dlhodobo buduje reputáciu festivalu, ktorý do mesta prináša svetové mená a odvážne umelecké...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Roll with Punches
23.01.

Roll with Punches

» Adams Bryan

Roll with Punches je sedmnácté studiové album kanadského...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta