Japonská metalová síla – Lovebites poprvé míří do Prahy

Japonská heavy metalová kapela Lovebites vystoupí 26. července v pražském Rock Café, kde fanouškům nabídne večer plný rychlých kytarových sól, výrazných melodií a nekompromisní energie. Půjde o vůbec první koncert této pětičlenné formace v České republice.   

Lovebites patří mezi nejvýraznější současné představitele power a heavy metalu. Jejich tvorba staví na technické preciznosti, neoklasických kytarových pasážích a silném vokálním projevu, který doplňuje dynamická rytmická sekce. Inspirují se klasickou britskou metalovou školou, kterou spojují s moderním zvukem a japonskou hudební precizností.   



Pražský koncert je součástí evropského Outstanding Tour – EU/UK 2026, v jehož rámci kapela zavítá i do české metropole. Fanoušci se mohou těšit na průřez dosavadní tvorbou včetně skladeb Judgement Day, Holy War, We the United nebo Soldier Stands Solitarily.   

Lovebites si během několika let vybudovaly silnou pozici na světové metalové scéně díky instrumentální vyspělosti, precizní souhře i energickým živým vystoupením. Jejich koncerty spojují vysoké tempo, melodickou propracovanost i virtuózní kytarové výkony, které zaujmou nejen dlouholeté fanoušky metalu, ale i posluchače hledající poctivou muzikantskou kvalitu.
Autorka textu: Leona
Foto: goout

ZADEJTE KOMENTÁŘ


Hrady CZ

HUDEBNÍ ZPRÁVY
Festival Brutal Assault zbrojí na 30. výročí
17.08.

Festival Brutal Assault zbrojí na 30. výročí

Festival Brutal Assault ještě ani nestačil uzavřít letošní ročník a už bylo jasno o prvních velkých jménech...


Den plný emocí, humoru a Florence: Sziget mezi syrovostí a festivalovou euforií
17.08.

Den plný emocí, humoru a Florence: Sziget mezi syrovostí a festivalovou euforií

Třetí festivalový den na Szigetu přinesl výrazně rozdílné podoby hudby i atmosféry. Publikum mohlo během...


Tři Deci #37: Letní hity
16.08.

Tři Deci #37: Letní hity

Dnes se zaměříme na fenomén letních hitů a pokusíme se zjistit, co vlastně dělá z písničky hit léta,...


Tři Deci #36: Nej alba první půlky roku 2026
02.08.

Tři Deci #36: Nej alba první půlky roku 2026

Dnes jsme si pro vás připravili rozbor těch nejlepších desek, které vyšly v první polovině tohoto roku. Každý...


Od domácího rocku k velkému finále: Druhý den Szigetu ve znamení energie, raveu a Twenty One Pilots
16.08.

Od domácího rocku k velkému finále: Druhý den Szigetu ve znamení energie, raveu a Twenty One Pilots

Druhý den Szigetu přinesl hned několik velmi rozdílných koncertů. Na Main Stage se během dne vystřídali němečtí...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Nemilovaný svět
12.08.

Nemilovaný svět

» Už jsme doma

Nemilovaný svět na vinylu. Druhé studiové album legendární české...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta